ויש שם לטורצ'ווד 4
שמסביר את העלילה

Yaki J

New member
ויש שם לטורצ'ווד 4 ../images/Emo58.gif שמסביר את העלילה

Torchwood: Miracle Day הרקע לעלילת העונה החדשה הוא אירוע מכונן שבו יום אחד כל האנשים בכדור הארץ קמים בבוקר ובסוף היום מגלים "נס" - אף אחד לא מת. גם למחרת אף אחד לא מת, גם ביום השלישי אף אחד לא מת, גם ביום הרביעי אף אחד לא מת וכו' וכו' וכו'...

Gal lifrey

New member
../images/Emo58.gif

מפחיד, אבל נשמע שהדוקטור היה אוהב את זה בצורה כלשהי. זה גם נשמע כמו עלילה שמתאימה יותר לסוף העונה, אבל אם פתיחת העונה מתחילה ככה (בתקווה שהפרק אכן יהיה טוב)- יש למה לצפות, אפילו שמפחיד לצפות לסדרות מהסיכוי שנתאכזב מהם *האמ העונה החמישית האמ*

../images/Emo58.gif

איך הוא יוכל לאהוב? אולי קורה משהו עקב חוסר המוות? צפיפות אוכלוסין... לא מדובר על קבוצה של אנשים, אלא על כל כדור הארץ.

Gal lifrey

New member
../images/Emo58.gif

התכוונתי במובן שלא משנה מה, אף אחד לא מת- אומנם זה קורה בעקבות משהו רע, אבל עדיין אף אחד לא ימות.

Yaki J

New member
הסדרה בנויה ../images/Emo58.gif

במתכונת של ילדי כדור הארץ, כך שהעלילה תרוץ לאורך כל עשרת הפרקים.

nick at noon

New member
יהיה קפטן ג'ק

וגם גוון ובעלה. הכותב הראשי של הסדרה הוא ראסל טי דייויס שהיה הכותב הראשי של העונות הקודמות של טורצ'ווד ושל עוננות 1 עד 4 של דוקטור הו. חוץ ממנו יש גם עוד כותבים חדשים בעונה החדשה. בינהם ג'יין אספנסון שכתבה הרבה פרקים בבאפי ובהמשך עבדה גם בבאטלסטאר גלקטיקה וקאפריקה.

מילי08

Well-known member
זה לא נשמע לכם כמו הרבה סדרות

סמי-מד"ביות אחרות? העלילה של טורצ'ווד 3 היתה באמת שונה (לדעתי. אני לא צופה בסדרות היסטריה אחרות), אבל תיאור העונה הזאת נשמע כמו סתם עוד סדרה שמתארת מצב על טבעי כלשהו. אני לא מכירה שמות, כי אני לא צופה קבועה, אבל יצא לי לראות כמה סדרות בסגנון הזה. מעניינות ככל שיהיו, הן תמיד נראות לי אותו דבר, ואני מקווה שטורצ'ווד 4 לא תהיה כזאת.

למעלה