ויקיגניה - האם יש סיכוי שתחזור להופיע ???

רקלרקל

New member
תודה רבה רבה ארנון. ה"ויקיגניה" חזרה עם כמה שינויים , בעריכה למשל נוסף "עריכת קוד מקור", כמו בערכים בוויקיפדיה.
תוך כדי עבודה מתגלות בעיות קטנות - הנרשמות בדף השטעטל, כמו -
*תפריט עזרה ,בתוכן בצד ימין -נמחקו כל הקישורים ובמקומם יש קישור לעזרה בוויקיפדיה האנגלית
*הניווט לפי אותיות - בעמוד הראשי - אינו פועל.

ויקיגניה הושבתה בגלל מתקפת ספאם. אני מנסה לטפל את הבעיה, ומסתייע לשם כך באדם אחר שמבין בנושא. אני מקווה שהבעיה תסודר במהרה.

אכן ויקיגניה חזרה וזה משמח. שמתי לב לכך שפעם הופיע בסוף ערך מספר הצופים בו ובגרסה הנוכחית אני לא רואה זאת. ויש לי גם שאלה: היכן רואים מי יצר את הערך ומי הוסיף עדכונים בהמשך?

חוה3

Member
אכן ויקיגניה חזרה וזה משמח. שמתי לב לכך שפעם הופיע בסוף ערך מספר הצופים בו ובגרסה הנוכחית אני לא רואה זאת. ויש לי גם שאלה: היכן רואים מי יצר את הערך ומי הוסיף עדכונים בהמשך?
משמח בהחלט שהאתר חזר לפעול.
לגבי מספר הצופים איני רואה כמוך את הנתון (אין לי מושג מדוע ואני לומדת את הגרסה כל יום כמוך, אולי באמת שינוי בגרסה הנוכחית).
היכן רואים מי יצר את הערך? עליך לבחור בדף עצמו בלשוניות העליונות שלו את הלשונית 'גרסאות קודמות', שם תוכל לראות מי ערך ומי הוסיף לדף כולל תאריכים שעות ושמות העורכים.
אם יש לך שאלות נוספות אשמח מאוד אם תשאל בדף השטעטל, ע"י הוספת הודעה חדשה. לחלופין אפילו בדף השיחה שלך בלשונית המתאימה (או בדף השיחה שלי). ניתן לראות כל עריכה שנעשית באתר ולהגיב עליה.
תודה מקרב לך על הדפים שהוספת לאתר.
חוה

קצת באיחור אבל יש לי שאלה כמי שהעלה 3 דפים לויקיפדיה. לפני שהאתר 'נפל' הופיע בתחתית הדף מספר הצופים בדף. בגרסה החדשה הדבר לא מופיע, האם אפשר להחזיר זאת?

למעלה