ויקטור בעשירייה????

מור תור

New member
גם אם ויקטור יצא מחופשה הוא יודע מה

לעשות... ויש לו את הכלים ואת החברים(!!!)

ors211

New member
קרעת אותי אתה תשמיד את ויקטור

תשמע יטמבל גם אם ויקטור ישחק נגדך ואתה פי שתים ממנו בכוח לא תצליח אזשוב פעם כמו אתמול אני נאלץ להגיד לך בלוקבסטר התקשר אמרו תחזיר תסרט שאתה חי בו דחוף הוא גורם לך הזיות (איפה זה שאומר את זה זה נדרש כעת ) ועוד משהו אתה השבת חופר ארמגדון תשמיד וארמגדון תשמיד אתם לא עושים כלום ינעלים עבר שבוע ולא הייתה תגובה אחת מצדכם חוסלתם בצורה הכי מהירה שיש ולנו אין נפגעים וכן מאני משתחצן

מנהיג MGH

New member
חחחח

מה עשיתם מויקטור כולו נוב שקיבל את כל הכוח שלו מסיועים, חבילות שהוא קנה ותומכים שהוא עשה לחצי מ-RE

הראתם אתמול מה אתם שווים (אני

מתכוון להשמדה של זה בעשיריה) אני לא קשור לא לצד הזה ולא לצד הזה אבל אתמול התרשמתי ממכם לטובה השמדה כזו נקיה . אפשר רק ללמוד ממכם. wow לדוגמה בשביל להשמיד את גל בזבזו עליו טריליונים. אולי באמת האיכות שווה יותר מהכמות.

XXXaviramXXX

New member
חחחח....

קרעתי את התגובה שלך ונפלתי מצחוק
אולי באמת כדי להוציא ילדים מהברית שלא ממש מבינים במחשק, או בדרך אסטרטגית בכלל כי זה ממש משעמם איתך אני גם מניח שלעולם לא תגיע ליותר מידי אם תחשוב בדרך צרה אני בטוח שאם תדבר עם המנהלים שלך ותראה להם מה כתבת הם יכולו ללמד אותך דבר או שניים. קח את זה כטיפ לחיים

ors211

New member
לבנתים אני עושה מה אתה

אני זיינתי לך חצי ברית הייתי ברוב ההתקפות עדין המדינה שלי קיימת והיא לא בחופשה מה אתה עשית לוקח קרדיט על מקס אני אישית דיברתי עם התוקפים הם אמרו שזה לא קשור לארמגדון אז מה אתה משחק אותה עכשיו אני ותיק בדיוק כמוך במשחק ובגיל 24 אז ילד ממש לא לבנתים ארמגדון אכלה זין ואתם לוקחים קרדיט על חיסולים לא שלכם הקיצר אבירם אתה סתם זיין שכל צא מחופשה תילחם אל תהיי זונה להתראות פחדן

idosh9

New member
לא הייתי מצפה ממישהו בן 24 לדבר ככה

כנראה שאתה לא

למעלה