ויקטוריה

Master Stav

New member
ויקטוריה../images/Emo28.gif

את הטלפון של ויקטוריה קיבלתי מידידה שלי מכרמיאל ... היא סיפרה לי על מישהי מתוקה בת 23 שנראת טוב שאולי הייתה מוכנה ... צלצלתי אליה בערב ..ולאחר שיחה שח כמעט שעתיים קבענו להיפגש בבוקר מוקדם אצלה בבית ולרדת לכינרת . על הידידה שלי שמחתי כל שידעתי שאני עומד לפגוש מישהי מתוקה אמיתית בראש טוב ...ושיחת הטלפון רק חיזקה את העניין ... בשעה שש בבוקר כפי שקבענו התייצבתי בפתח ביתה ...ויקטוריה עלתה לג'יפ נשקה לי על לחיי והחלה מכוונת אותי אל כיוון החוף "יטרפה" שלה ... בין עצי מחט ומים עצרתי את הגי'פ ...מסתכל על הכינרת בבעתה...מלא זמן לא היתי פה וברררר מה לעזאזל קרה פה ...איפה הכינרת ממנה דגתי דגים שהיתי ילד ... עמדתי המום ...ואז ויקטוריה ניגשה אלי ...חיבקה אותי ..נצמדת אלי בגופה המלא נשקה לי על השפתיים ואמרה ...יעל אמרה שאתה רגיש ...היא לא טעתה ...אני חושבת שנסתדר האמת היא שיעל (הידידה) אמרה לי היא אחת שלוקחת לעצמה את החירות לעשות מה שבא לה אבל היתי די מופתע מקצב זרימת העניינים ....... תראה בן ...אם אתה רוצה שאני אדגמן ...אני רוצה להרגיש בנוח ... אני רוצה שגם אתה תהייה ערום ואתה יודע מה ...זה תנאי הכרחי !!! אמרה וניגשה לישם הלכה למעשה ...הורידה ממני את החולצה ופשטה גם את שלה , חלצה את נעלי ...ובעטה בסנדלים שלה הצידה ...הורידה א מכנסיי ואת התחתונים ונחלצה משלה ...., עמדנו אחד מול השנייה עירומים ...ויקטוריה חייכה "קודם מבלים אחר כך עובדים " היא ניצמדה אלי בנשיקה ארוכה ...מחידרה את לשונה לתוך פי ...ידיה פורטות על גופי אוחזות בישבנים שלי עוברות קדימה משחקות בבצים שלי וגורמות לזיין שלי להזדקף ... התחלתי מלטף אותה ..כתפיים ...צוואר ...חפנתי את שדייה הכבדים בכפות ידי ... גורם לפיטמות להיזדקר מעסה אותם בעדינות ...היא הלה להאנח ... התקרבנו אל החלק האחורי של הג'יפ שלי ...פתחנו את הדלת ופרסנו יחד שמיכה גדולה על המישטח ... השכבתי את ויקטוריה על הגב כשרגלייה מפוסקות חושפות את הכוס הורוד אל מול עיני ...התחלתי מעסה אותו בעדינות ...מחדיר בעדינות אצבע אחת לאט לאט ...מרגיש איך ויקטוריה מאמצת את שירירי הכוס להחזיק באצבע שלי .... החדרתי אותה עמוק ...התחלתי מחפש אחר נקודת הג'י שלה ...קצת החוצה ולמעלה ...נגעתי במשהו והתחלתי משחק איתו ...מממממ היא נאנקה ...תמשיך זה ....טוב .... הרגשתי איך גופה מתקמר אלי ככל שהמשכתי במשחק ...תמשיך ...לא להפסיק ..היא הרטיבה ודפנות הכוס התהדקו על אצבעי ... התחלתי מלקק את השפתיים החיצוניות ...עולה לאט לאט.. מגיע לכפתור התענוגות שלה ..שעמד זקור ...מחכה לי ....ליקקתי אותו ...עדין עדין נושך קלות ...וויקטוריה גמרה ...מהדקת את רגליה על ראשי וידי ....כןןןןןןןןןןן היא הזדקפה מחייכת ...עכשיו תורך ...בוא עלה לפה ...נישכבתי על הגב .. היא החלה מלקקת את החלק הפנימי של הברכיים שלי ...יד האחת חופנת את הביצים שלי .. היא מתקדמת לאט לאט לכיוון המפשעה שלי היא הגיעה לביצים ולקחה אותם בפיה משחקת בהן בלשונה שני הידים שלה היו על הזיין שלי מחזיקות בו מלטפות ...בעדינות .... פיה החם שיחרר את הבצים שלי והיא לקחה את הזיין מתרכזת בכיפה ...לשונה בחור הזיין וידה בתנועות סיבוביות עולות ויורדות ...היא החלה מוצצת לי ...מגבירה את הקצב ... יותר ויותר מהר ...הרגשתי שאני לא יכול יותר ...והתפוצצתי ....החא לא הפסיקה ... מאפשרת לי לגמור עד השפריץ האחרון ...הרימה את ראשה וחייכה .... עכשיו שההורמונים לא משחקים תפקיד ...נתחיל לעבוד ...חייכתי אלייה מושך אותה אלי .. מצמיד את גופה אל שלי ...מחדיר את הזיין שלי לתוכה ..."עוד מעט ...שנכיר טוב "....

למעלה