וילסון פיטק מה דעתך האים זה הסוף...

מצב
הנושא נעול.

eyal5559

New member

של החברה או יש מצב שהיא תקום מהקרשים חשבתי לקחת שם סחורה ב10אג מה דעתך האים שווה את הסיכון??????????

וילסון1

New member
בפיטק אל תגע

של החברה או יש מצב שהיא תקום מהקרשים חשבתי לקחת שם סחורה ב10אג מה דעתך האים שווה את הסיכון??????????
בפיטק אל תגע
זה בור ללא תחתית ואם לא יזרימו שם כסף היא תמות לבד.

eyal5559

New member
היום חתכו אותה ללא רחמים וזה רק...

בפיטק אל תגע
זה בור ללא תחתית ואם לא יזרימו שם כסף היא תמות לבד.
ההתחלה שלה...נ.ב. זוכר חגיי ראיתה איך הקפיצו אותה ל106 בעל עיניין שם רכש מניות ב108 משהו כזה.

וילסון1

New member
תגיד ,מאיפה אתה מביא את כל

ההתחלה שלה...נ.ב. זוכר חגיי ראיתה איך הקפיצו אותה ל106 בעל עיניין שם רכש מניות ב108 משהו כזה.
בזבל הזה. חגיי חברה מחורבנת עובדת בתחום שכל ערבי עם כסף מוכר כמוהה וזול ממנה. מעולם היא לא הייתה חברה שכדאי להשקיע בה. חברה שמכרה ב100 מיליון שקל ונשאר לה מיליון אחד עלוב. המרכז שלה נמצא בסגולה. היא נסחרת ברשימת השימור ויותר טוב שתשאר שם

eyal5559

New member
וילסון רק שתדע שבגללי הם סגרו את...

בזבל הזה. חגיי חברה מחורבנת עובדת בתחום שכל ערבי עם כסף מוכר כמוהה וזול ממנה. מעולם היא לא הייתה חברה שכדאי להשקיע בה. חברה שמכרה ב100 מיליון שקל ונשאר לה מיליון אחד עלוב. המרכז שלה נמצא בסגולה. היא נסחרת ברשימת השימור ויותר טוב שתשאר שם
הסניף בבת-ים עבדתי שם בעבר כסוכן מכירות והבלאגן חגג שם מה שגם המנהלים שם דפקו סחורה מהחנות וחבל על הזמן וסגרו עוד מספר סניפים באילת+מודיעין ועוד כמה הפסדים עצומים לחברה מי שמנהל שם את העסק משפחת פפושדו מכיר עוגיות.......אבל חובבניים סוףףףףףף.....בסגולה זה כמו עיר שם מתחם ענק שלא נגמר.

וילסון1

New member
תגיד עקשן,למה לא נכנסת

הסניף בבת-ים עבדתי שם בעבר כסוכן מכירות והבלאגן חגג שם מה שגם המנהלים שם דפקו סחורה מהחנות וחבל על הזמן וסגרו עוד מספר סניפים באילת+מודיעין ועוד כמה הפסדים עצומים לחברה מי שמנהל שם את העסק משפחת פפושדו מכיר עוגיות.......אבל חובבניים סוףףףףףף.....בסגולה זה כמו עיר שם מתחם ענק שלא נגמר.
תגיד עקשן,למה לא נכנסת
לאופ שמתחילה ב-א- שאמרתי לך לפני יומיים?

eyal5559

New member
וילסון מה אני יגיד לך הייתי עסוק...

תגיד עקשן,למה לא נכנסת
לאופ שמתחילה ב-א- שאמרתי לך לפני יומיים?
וילסון מה אני יגיד לך הייתי עסוק...
בלקנות מניות זבל כמו גמביט+בוני התיכון ובכלל שחכתי מיזה היום ניסיתי לקנות אבל היה ממש גבוה ננסה מחר לקחת בנמוך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה