ויזת תייר עזרה.

thalia00

New member
ויזת תייר עזרה.

אני מתכוונת להגיש בקשה לויזת תייר, המטרה לטיול בערך שבועיים בארה"ב. הנתונים שיש בידי הם: שנתיים עבודה באותו מקום כמזכירה משרה מלאה, שכר 4000+. חוזה שכירות של שנתיים + באותה דירה. תלושי עבודה ותלושים שחסרים משלים מכתב רואה החשבון של החברה +מכתב מהמעביד שאני נוסעת לטיול וחוזרת לעבוד במשרד. אני בת 28 לא לומדת ואין לי תואר, אין לי דירה משלי, ולא נשואה. אבל באמת למטרת טיול בלבד. קצת חופששש האם יש לי סיכוי? אם לא מה עוד צריך? תודה לכם

doronf65

New member
יש לך סיכוי טוב

את עומדת היטב בקריטריונים, שהם שנה בעבודה ומכתב ממעביד. משכורת סבירה בהחלט לאדם רווק. הם לא מבקשים בעלות דירה, לא תארים, ולא אישור משפחה. כל הדברים האלה אוהבים סוכני הנסיעות להוסיף למי שלא עומד בקריטריונים הרגילים.קראי את המאמר בנושא, פס כחול בראש הדף. שיהיה בהצלחה! דורון

thalia00

New member
תודה רבה דורון אני אקרא את המאמרים

רק בירור קטן, סיכוי טוב זה אומר 99%? האם נתקלת במצב שלא נתנו ויזה לאדם שהיה במצבי? אשמח לשמוע. בעיקרון עוד לא קניתי כרטיס אני לא אקנה עד שאראה שהכל הולך בסדר , אני מאוד מקווה שלא יצוצו בעיות לא צפויות, יש לציין כי היתה לי ויזה שתוקפה פג לפני שנתיים ונסעתי פעם אחת לחו"ל ולא נשארתי מעולם באופן לא חוקי. ומאז לפני שנתיים לא ביקשתי שוב ויזה עד עכשיו שאני מתייעדת לבקש.

doronf65

New member
אני לא מסתכן במספרים

ואם אגיד 99%? זה לא מה שימנע מהאחוז הבודד להתממש. לא אני נותן את הויזות. מה שאני יכול לתת זה נסיון. מנסיון שלי, אני רואה את אלה שנדחו ואלה שאין להם נתונים טובים ואז הם פונים לייעוץ. את לא נמצאת בפרופיל של הנדחים. אני לא זוכר שפנה לכאן מישהו שנדחה עם נתונים כמו שלך. תגיעי לראיון, תעשי רושם טוב (גם לזה יש הנחיות), וכל הנתונים שפרשת עכשו רק לטובתך: היית חוקית, תיירת טובה... אל תחפשי בעיות. לכי וכנראה שתקבלי. עם זאת, טוב שלא קנית כרטיס. לא השגרירות ולא סוכנות הנסיעות מצפות שתעשי זאת לפני שיש ויזה, וזה לא לרעתך. את השגרירות זה גם לא מעניין. אם את רוצה קצת בטחון עצמי, קראי כאן, אלה הוראות השגרירות: http://israel.usembassy.gov/publish/mission/consular2/visitvisa.html ראי שיש קריטריונים שונים עבור סטודנטים ואנשים עובדים, שתי אוכלוסיות, לא לבלבל בניהם.

למעלה