ויזת סטודנט ולימודים בקנדה - שלבי התהליך

ויזת סטודנט ולימודים בקנדה - שלבי התהליך

בשלב א': יש לבדוק את תוכניות הלימודים , גובה שכר הלימוד ואת מוסדות הלימוד המתאימים, רצוי מוסדות ציבוריים, ולהחליט על מקום הלימוד המתאים, ושאת/ה יכול לעמוד בתשלום שכר הלימוד שלו. בשלב ב' פונים למוסד הלימוד, מגישים בקשה לקבלה ללימודים (אפליקיישן) בלווית המסמכים הנלווים - בדרך כלל הוכחות על לימודים קודמים. שלב ג': מקבלים אישור מהמוסד על קבלה ללימודים, משלמים שכר לימוד, ומקבלים קבלה ואישור, במוסדות גדולים יש מחלקה לסטודנטים זרים שנותנת מכתב שעונה לצרכים של מחלקת ההגירה ויכולים לסייע, במוסדות יותר קטנים את/ה צריך להסתדר בלי הסיוע הזה וזה לא בעייתי. שלב ד': אתה מגיש את מסמכי הקבלה, הוכחת יכולת כלכלית וטופס בקשה לויזת לימודים לקונסולייה הקנדית בתל אביב. כשבועיים אתה מקבל ויזת סטודנט. בהצלחה.
 

tim5a

New member
ויזת סטודנט ולימודים בקנדה

תודה על פירוט השלבים...
 

tim5a

New member
ןיזת סטודנט ולימודים בקנדה

שאלה קטנה אם אישתו של בן דוד שלי תתקבל ללימודים בקנדה והוא ירצה לבוא איתה לקנדה לתקופה של הלימודים שלה שזה יהיה משהו כמו 3-4 שנים אילו אישורים עליו לקבל כדי לבוא איתה לשם?והאם הוא יוכל לעבוד שם חוקי?
 

tim5a

New member
ויזת סטודנט ולימודים בקדה

תודה על התשובות שלך כמו תמיד זה מאוד עוזר. והוא צריך לשלוח מסמכים לשגרירות כדי לקבל את הוויזה הפתוחה או איך זה נעשה?
 

בוביקון

New member
זה באותו המעמד

ברגע שמישהו מקבל ויזת סטודנט הבן זוג מקבל ויזת עבודה פתוחה. צריך להגיש בשגרירות שתי בקשות: בקשה לויזת סטודנט ובקשה לויזת עבודה פתוחה ולשלם על שניהם את תעריף פתיחת התיק.
 

sephy59

New member
תוספת לשלב ד': יש להזמין תעודת יושר מהמשטרה

המשטרה שולחת אותה ישירות לשגרירות. כדאי לעשות זאת כשבועיים לפני פתיחת התיק - לא צריך מספר תיק בשביל זה. אני חשבתי שכן צריך ועכשיו נתקעתי עם האישור עד שהתעודה תגיע מהמטה הארצי.
 
למעלה