וידוי ושאלה

וידוי ושאלה

זמן רב שאני קוראת את שאתם כותבים ונהנית. מפאת גילי אני לא מרגישה שיש לי מקום בקרבכם אבל לקרוא מותר. בכל זאת הפעם החלטתי לחרוג בגלל מקרה שארע לי אמש.רק לרקע כללי אני גרושה בת ארבעים ושש ומנהלת חיי מין פעילים ביותר. אתמול יצאתי עם בחור צעיר ממני בכמה שנים והוא שכנע אותי לשחק איתו אמת או חובה. נתקעתי אחרי שני תורות ודי התבאסתי מזה. אתם יכולים לנדב לי רעיונות לחובות ואמיתות לפעם הבאה. מאד יעזור לי. תודה ושוב אתם מקסימים וכותבים נפלא ומחרמן ביותר.

ferdinand

New member
למה את חושבת

שאין לך מקום בקירבנו??? (הפורום של אבא שלי! חחח) בטוח שתיכף תקבלי מלא תגובות!

את בסדר ../images/Emo13.gif

השאלה שלך רק מוכיחה שגיל זה רק מספר והכל עיניין של הרגשה.. אפשר לשתעשע בכל גיל ולהרגיש צעירים
את כמובן יכולה למצוא פה את עצמך בקלות. אני מניחה שיש פה עוד כמה שקרובים לך בגיל.. וגם אם לא.. אז מה?!
ולשאלתך.. מה הכיוון? יש הרבה משימות. לדוגמה משימות של עינוג. נצלי אותו קצת שיפנק אותך ויעשה עבורך דברים שאת אוהבת.
דוגמה נוספת היא לממש פנטזיות או לעשות דברים משוגעים, מצחיקים ולא שגרתיים.

לא הובנתי

ראשית תודה על ההזמנה אולי אנצל אותה , שנית מדובר באיזה סוג של משחק מוקדם עם בחור שעדיין לא שכבתי איתו. אני מחפשת משהו שירטיט אותו בשלב הלפני. אחר כך אני יודעת מצוין מה לעשות. דוגמאות למשימות חרמניות במיוחד, כאמור, יתקבלו בברכה

ferdinand

New member
sorry אני ממש

בנאלי וגרוע במשחקים כאלו... בכל זאת אנסה - אולי דברים קטנים כאלו, תכיני סל של תפוזים, ומסחטה מאפנה כזאת קטנה מפלסטיק, ותגידי לו לסחוט לך, בזמן שאת יושבת וצופה בו אולי בתחום של סיפורים - שיספר על זיון מוצלח שהיה לו או שיספר מה הוא מתכוון לעשות לך... נו-טוב, בטח אוטוטו יהיו מוצלחים יותר.

התפתחות קלה

ראשית תודה על המאמץ. שנית אני בטלפון עם חברה שמתדלקת אותי בכמה רעיונות כמו לבקש שיעשה סטרפטיז או ילחש לי משהו מביך באוזן. מוצא חן לי דווקא

למעלה