וידויי שלי ושל פוש..

tairon

New member
וידויי שלי ושל פוש..

פוש אחי השאירו אותנו לבד סתכל ימינה אני שמאלה אין נפש חיה יאללההההההההההה באלגןן אנחנו הולכים להתחרע על המקום נרביץ צבע וריהוט חדש

PoshKale

New member
מה רק צבע וריהוט ????

צנוע אתה טאי ! בוא נהפוך את הצורה גם ! לך תדע, אולי מישהו יתעורר...

tairon

New member
טמבור אחי טמבור

אבל רוצה גם....כחול של ים??? אפשר מת על כחול בכל צורה צבע ..ראש...הכל אוחחחח רגע אולי נעשה פה חלונות ??? אבל לא קורא לגייטס

PoshKale

New member
גייטס מפוטר !

ואל תאמין להם ! הם שקרנים....טמבור מתקלף אחרי שתי שניות וחצי !

tairon

New member
מממממ....טוב נו יאללה טפטים

יוחזרו לאלתר הטפטים פוש תביא הדבק

PoshKale

New member
חח...הזכרת לי זהו זה.

אני אף פעם לא אשכח את זה. בתקופת מלחמת המפרץ, היתה תוכנית של זהו זה שמסבירים על אטימת החדר. ואז אחד עוצר את המדריך ואומר: רגע רגע....סלוטייפ, אני יודע מה זה....מסקינטייפ, אני יודע מה זה... אבל מה זה דבק ?!?!?!

tairon

New member
וידוי קטלני

ואני הוא אותו אחד שלקח דבק מהיר ושם על כיסא של שטינקר כיתתי אני חושב שעד היום הוא הולך וכיסא דבוק לו לעכוז איזה פחד מענין אייך הוא עושה סקס? שיוואו האם יוולדו לו ילדי כיסאות? יא בה יא

PoshKale

New member
נו אז מה !

אני לקחתי דבק מהיר והדבקתי לאח שלי את האצבעות ! תמשיך תמשיך בוידויים....נראה מי משתין יותר רחוק :)

tairon

New member
תפוס וידויי חבל``ז

בתיכון היה לנו מורה שגירבץ על השולחן אז רציתי ללמד אותו לקח שלא ישכח מרחתי על השולחן גיר ושהגיע השיעור שלו הוא כמובן שהרגלו בקודש גירבץ מה נהייה??? פס לבן לאורך הדלינג דלינג שלו מה שלא לקחתי בחשבון זה מורה לתנך שגירד לה נורא בחזה אז יום שלם הוא היה בפס תחתון והיא בעליון מממממ....

PoshKale

New member
חחח

אחלה בית ספר :) אממ...אין לי וידוי מצחיק...אז סתם סיפור מצחיק. בגן, כשהתיישבנו ב-ח, המורה הסבירה משהו ולפתע כולם נעצו בי מבטים. המורה הסתכלה עלי ואומרת ר. מה אתה עושה ?! ואני עם הידיים על הראש משיב לה - קוקו. :]

tairon

New member
חחחחחחחחחחחח זה בדיחה

מעולה לשיכורים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יווארדי קוקו חחחחחחח קטלני

PoshKale

New member
כן...לשיכורים...

אבל אני לא הייתי שיכור בגן ! אבל בכיתה א כן ! אח שלי אומר שהוא חזר הביתה וראה אותי מחבק את הבקבוק...[ליקר בננות כמובן]. כבר אמרתי אל תאמין להם ? :))

tairon

New member
לא מאמין ..

אבל תמיד בפסח מחכים לאליהו ומוזגים לאהבהל כוס והוא לא בא אז אני שלא רואים מביא שלוקים האחיות שלי אומרות תמיד אחורי זה אליהו הזה וואחד שתיין

PoshKale

New member
וואחד שתיין...

וכמה שלוקים אמרת ?!? חחחח בטח שתית ומילאת, שתית ומילאת, ושתית ומליאת, ושתית ומליאת, ושתית ומליאת ושתית ומליאת, ושתית ומליאת, ושתית ומליאת, ושתית ומליאת, ושתית ומליאת, ושתית ומליאת...רק תגיד לי....כמה ימים ישנת אחרי זה ? :]

tairon

New member
נראה לי אני הולך להשקות..

את העיר !!! יעלה את מפלס הביוב של עירי מי אמר שאני לא תורם את חלקי?

PoshKale

New member
לללאאאאא !!!!

עוד יחשבו שהטילו פה פצצת גז עצבים ! תמיד אמרתי..הפרטים הקטנים הורסים הכל. שיכור אחד יגרום למלחמת עולם 3

tairon

New member
וואיששש פוש אל תשאל

נראה לי קצת הגזמתי עם הטפט והדבקתי על מישהי פה מהבננות יווארדייייי תתחיל לשיר ציירי לך טפט...

PoshKale

New member
עכשיו הזכרת עוד משהו !

גם בתקופת מלחמת המפרץ ! שרו את השיר ככה - ציירי לך סדאם ! עם ג`וק בשפם...

tairon

New member
טובבב הבנתי אותך...

אתה מנסה לרמוז לי שכדי לי לרדת למקלט או לבנות לי חדר אטום עלק אטום חחחח בדיחה עם נילון וסלוטייפ אחלה מגננה זה עבודה בעיניים

למעלה