ויאללה, שרשור היכרות גם!

אייני

New member
נעים להכיר עדן!:)

ושיהיה כמובן המון בהצלחה עם התפקיד והגיוס! מש"קית ת"ש זה אחלה תפקיד (ובמיוחד בבסיס סגור
). רק צריך להיזהר שלא ינסו לסבן אותך שם עם פעילת ת"ש. לכי על קורס ועל להיות מש"קית עד הסוף. ובהצלחה!:)

אהבתי את היוזמה, אז נזרום ../images/Emo9.gif

שם:
שי מין:
זכר גיל:
20 איזור מגורים:
מושב באיזור חיפה-זכרון יעקב אני:
משרת בהתנדבות, אחרי שכבר שוחררתי למה החלטתם להתנדב?
זאת לא הייתה שאלה מבחינתי, אלא חובה. באיזה תפקיד אתם? (לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים?):
מודיעין ביהל"ם בסיס סגור או פתוח?
סגור פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה?
כרגע פטור, בניסיונות נואשים לבטל אותו נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם?
חצי כח, באתי אליהם בתור משוחרר, אז לא התייאשתי כלכך מהר (ולמשקיענים: נא לצרף את הסיפור הכי מעצבן שקרה לכם עם הבירוקרטיה הצבאית. או עם הצבא בכלל) לכאלה שמשרתים: למה בחרתם בתפקיד שלכם?
בחרתי להגיע ליחידה מהרבה סיבות ודווקא מודיעין כי זאת מסגרת נורא מעניינת נהנים בתפקיד?
מאוד מה הדבר הכי מעצבן בתפקיד?
אין ובצבא?
עזבו מה הדבר שאתם הכי אוהבים בתפקיד?
את הפעילות
ממליצים לאחרים להתנדב גם?
ברור
ושנה טובה לכולנו!

אייני

New member
סתם סקרנות

חזרת לאותו תפקיד אחרי ששוחררת או שבחרת תפקיד חדש כשהתנדבת?

kamuti

New member
איך עושים סמיילי? |סמיילי|

שם:KMUTI מין:זכר גיל:18.5 אני: בהליכי התנדבות למה החלטתם להתנדב? אני לא חושב שזאת אי פעם הייתה שאלה בשבילי... באיזה תפקיד אתם? (לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים?): לא מכיר תפקידים, אבל אני רוצה תפקיד מעניין שיהיה שווה לקום בשבילו ב6 בסיס סגור או פתוח?פתוח פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? מאוד רוצה להחזיק רובה נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? אני לא רואה בירוקרטיה כי לא מתקשרים אליי [!!]. (למה אני טורח לשאול?XD) לכאלה שבהליכי התנדבות: למה החלטתם להתנדב? שאלת כבר למה אתם רוצים את התפקיד ההוא? לא הציעו לי עדיין... אני מחכה כבר יותר מחצי שנה לועדה רפואית מתלבטים בין כמה תפקידים? למה? לא...

g a l4

New member
מתחת לתוכן של ההודעה

יש ציור של סמיילי, תלחץ עליו ויפתח לך חלק עם מלא סמיילים, פשוט תלחץ על מה שאתה רוצה להוסיף
ובהצלחה עם התהליך התנדבות!

אייני

New member
לגבי לא מתקשרים אליך

אל תחכה אף פעם שתא מתנדבים יתקשרו אליך. תתקשר אליהם כל הזמן ותשאל אותם מה קורה עם התיק שלך. ככה הצבא עובד. אתה היחידי שיכול להזיז דברים.

yogevabr

New member
בכבוד...

שם: יוגב אברג'יל מין: זכר גיל: 21 איזור מגורים: צפון אני: משוחרר... התנדבתי גם למילואים. למה החלטתם להתנדב? אהבת המולדת... באיזה תפקיד אתם? (לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים?): בודק תוכנה בסיס סגור או פתוח? פתוח שסגרתי אותו לעצמי. פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? פטור בכל הכוח. נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? כן. ולכאלה שכבר סיימו: איך היה בתפקיד שלכם? לומדים המון.. יצאתי ל4 קורסים במהלך השירות שתרם לי המון ידע באזרחות. איך אתם מסכמים את השירות? חוויה אחת גדולה ממליצים לאחרים להתנדב גם? חד משמעית כן.

LordNor

New member
וקצת עליי

שם: רפי מין: בן גיל: 28 איזור מגורים: מרכז אני: אחרי צבא - קצין בדימוס למה החלטתם להתנדב: לתרום למדינה כמו כולם באיזה תפקיד אתם: קצין בדימוס (תפקיד אחרון: ק. תכנון) בסיס סגור\פתוח: משהו באמצע נשק: אישור להחזיק נשק, לטווח, לעשות תורנויות ולפעמים גם לקחת הביתה :) הבירוקטיה בתא מתנדבים: בתקופתי הטיפול היה יעיל ומהיר ללא תלונות אני בין אלה שסיימו, לכן אענה לקטגורייה השלישית איך היה בתפקיד שלכם: תפקיד קשה מאוד, ממליץ לקחת אותו כתפקיד שני או שלישי איך אתם מסכמים את השירות: שירות של 3 שנים בחובה + 5 שנים בקבע נשמע חוויה :) ממליצים לאחרים להתנדב: מומלץ ולא להתייאש מול הביקורטיה מול תא מתנדבים בהצלחה

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gifיאללה

שם:אור
גיל:17+ איזור מגורים:מרכז.. אני: בהליכי התנדבות/מתנדב בשירות/אחרי צבא/אחרי צבא וגם עושה מילואים (מעניין אם יש פה כאלה בכלל)הליכי התנדבות :) למה החלטתם להתנדב?היה לי ברור מאליו.. תמיד ראיתי את עצמי בצבא, ומחלה שגיליתי לפני שנה לא תשנה את זה חח:) באיזה תפקיד אתם? (לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים?):אמממ, אני לא ממש סגורה על עצמי. רציתי מאוד מדריכת סימולטור בח"א אבל לא נראה לי יש לי את הנתונים.. בכלמקרה אני רוצה חיל האוויר:) בסיס סגור או פתוח?סגור. פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה?פטור נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? (למה אני טורח לשאול?XD) (ולמשקיענים: נא לצרף את הסיפור הכי מעצבן שקרה לכם עם הבירוקרטיה הצבאית. או עם הצבא בכלל)ת'אמת שעד עכשיו הכל הלך לי ממש חלק ומהיר.. סיימתי את התהליך בשלושה-ארבעה חודשים וזה לא באמת משנה לי כי הייתי בי"א והצבא עוד רחוק. אז אין לי ממש תלונות בינתיים;) נקווה שימשיך ככה חחחח

Orange Sky

New member
אני=]

גיל: 19 איזור מגורים: צפון אני: מתנדב בשירות למה החלטתם להתנדב? להיות כמו כולם ולעבור חוויה של צבא, משהו שונה מאזרחות..
באיזה תפקיד אתם? מש"קית שלישות בסיס סגור או פתוח? פתוח פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? פטור.... נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? ממ הבירוקרטיה עצמה כן אבל האנשים שם נראה לי קורסים תחת הלחץ... (ולמשקיענים: נא לצרף את הסיפור הכי מעצבן שקרה לכם עם הבירוקרטיה הצבאית. או עם הצבא בכלל) - ממ בטח מלפני הצבא כשניסיתי לתפוס את תא מתנדבים והיה תמיד תפוס:\ וסיפור שהוא לא מעצבן אלא סתם מקומם חח רציתי תפקיד מסוים ואמרו לי בתא מתנדבים שזה לא יקרה כי צריך אישור מיוחד ולעשות טירונות רגילה, עכשיו זה פשוט לא נכון כי חצי מהמתנדבים ביקום הם בתפקיד הזה אחרי טירונות מתנדבים ושום סיפור ממה שסיפרו לי.....אז סתם חבל לכאלה שמשרתים: למה בחרתם בתפקיד שלכם? ^ כי התפקיד שרציתי - נאמר לי שלא אפשרי.. נהנים בתפקיד? כן:) מה הדבר הכי מעצבן בתפקיד? חלק מהאנשים שבמשרד איתי והמפקדים ובצבא? הבירוקרטיה הכ"כ לא הכרחית הזו, שאני משגעת אנשים כל יום ואני יחד איתם לא מבינה לפעמים למה:\ מה הדבר שאתם הכי אוהבים בתפקיד? את האחריות ושאנשים תופסים ממני כמישהי שאפשר לפנות אליה כשצריך משהו... ובצבא בכללי את כל האנשים שיוצא לפגוש ולהכיר:)

Scholes 18

New member
איזה בוסט המקום הזה קיבל עם בוא השנה החדשה...

שם: ניר מין: זכר גיל: 20 איזור מגורים: חוף הכרמל (קיבוץ מעגן מיכאל אם זה מעניין מישהו...) אני: בהליכי התנדבות למה החלטתם להתנדב? הרבה יותר קל להיות כמו כולם, בטח אם אתה חי בחברה קיבוצית; זה אולי נשמע חרטא אבל תצטרכו להאמין לי
לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים? כידוע, כשהפטור הוא נפשי היצע התפקידים ('איכותיים' או לא) מצטמצם משמעותית. יש לי פרוטקציה חזקה כביכול בעיתון "במחנה", אבל היא שייכת לעולם הפנטזיות. בפועל, אני מודע לשתי עובדות חשובות: א. אם כל מלש"ב או מתנדב היה מגיע לאן שהפרוטקציות שברשותו היו אמורות לקחת אותו, חצי מאיתנו היו טייסים או לוחמים בסיירת מטכ"ל (ואז, באופן אירוני, במקום שהצבא שלנו היו מרסק כל מה שנמצא בדרכו הוא היה מתרסק בעצמו). ב. בכל הנוגע לצבא, הבן אדם היחיד שאתה יכול לסמוך עליו הוא אתה עצמך(שימו לב איך מלש"ב פעור כמוני כבר מדקלם את הקלישאות המוכרות...). יש אין ספור סיפורים ודוגמאות; אחת מהן היא מישהו מהשכבה שלי בבית הספר שעקב בעיות-לב קיבל פטור מהצבא. הוא נלחם על העלאת פרופיל ובסוף קיבל 64. הוא הפעיל פרוטקציות, ויומיים לפני הגיוס מפקד וינגייט (או משהו שמקביל לזה) בכבודו ובעצמו התקשר אליו ואמר לו שהוא אצלו בתפקיד מעולה וכו' וכו'... הבן אדם הגיע לבקו"ם והגיע למשטרה צבאית! כך שאני מסיק את המסקנות שלי ומשתדל להנמיך ציפיות: סביר להניח שאשובץ לאיזה שהוא תפקיד משרדי ולא מעניין במיוחד. בסיס סגור או פתוח? פתוח. אני מודה קבל עם ועדה שאני ילד בית ואני צריך את מנת השקט היומית שלי. פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה?|לא מסוגל להחזיק כזה דבר בידיים שלי. נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? עוד לא הגעתי לשם, אבל הפחדתם אותי כהוגן... אז, נעים להכיר. ראיתי ש"אייני" ביקש שנתחיל להעריך את בר המנהלת; אני חושב שבהחלט מגיעות לה מחמאות על האכפתיות, הסבלנות והתשובות המנומקות.
אם את צריכה 'יורש לניהול הפורום', בהחלט יש על מה לדבר- אבל אני מניח שרק עוד איזו שנה כשכבר אעבור את כל תהליך ההתנדבות בעצמי ואהיה יותר מצוי בפרטים.ניהלתי בעבר את פורום "שנת שירות ומכינות"- שנסגר אחרי חצי שנה עקב חוסר בפעילות
- אבל איך אומרים? עוד חזון למועד. אני רואה שחפרתי בטירוף והוצאתי את עצמי פלצן... פאק איט. אני ניר ואני רוצה להתנדב לצבא.

אני

שם: אור מין: זכר גיל: 18 וחצי איזור מגורים: צפון אני: בהליכי התנדבות, אתמול הייתי בתל השומר ואישרו לי את ההתנדבות :), אגב אם אני לא מוצא את הפטור הרפואי שצריך להחזיר, מה אני צריך לעשות? זה הולך לדפוק אותי? למה החלטתם להתנדב? כדי לא להחמיץ את החוויה וכדי לתרום למדינה מה שאני יכול באיזה תפקיד אתם? (לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים?): כתב ב"במחנה", ניר שמעלי, הקנאה אצלי גדולה בפרוטקציות שלך שם בסיס סגור או פתוח? פתוח, בחור של שקט פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? לא קריטי נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? לא תענוג, אבל לא כזה נורא בניים בהצלחה לכולנו

חן 007

New member
יאללה נו ../images/Emo13.gif

שם: חן מין: נ' גיל: 19 איזור מגורים: היי דרומה אני: מתנדבת בשירות למה החלטתם להתנדב? כי חשבתי שזה עניין חשוב ורציתי לחוות את הצבא באיזה תפקיד אתם? (לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים?): כלבנית בחיל האוויר
בסיס סגור או פתוח? בעקרון הוא פתוח, אבל בשבילי הוא דיי סגור
פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? אין לי פטור מנשק אבל אני גם לא מחזיקה נשק נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? תא מתנדבים
כן, בטח (למה אני טורח לשאול?XD) לכאלה שמשרתים: למה בחרתם בתפקיד שלכם? כי חשבתי שזה התפקיד שהכי אתחבר אליו נהנים בתפקיד? לרוב כן מה הדבר הכי מעצבן בתפקיד? לנקות קקי ובצבא? ממממ מה הדבר שאתם הכי אוהבים בתפקיד? את הרוב

למעלה