ויאללה, שרשור היכרות גם!

אייני

New member
ויאללה, שרשור היכרות גם!

(מי שלא משרשר לפה לא עונים לו על שאלות או עוזרים לו!!!!!!!!!!!!!!!!) (טוב, סתם. לא. אבל באמת. תענו
) שם: מין: גיל: איזור מגורים: אני: בהליכי התנדבות/מתנדב בשירות/אחרי צבא/אחרי צבא וגם עושה מילואים (מעניין אם יש פה כאלה בכלל) למה החלטתם להתנדב? באיזה תפקיד אתם? (לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים?): בסיס סגור או פתוח? פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? (למה אני טורח לשאול?XD) (ולמשקיענים: נא לצרף את הסיפור הכי מעצבן שקרה לכם עם הבירוקרטיה הצבאית. או עם הצבא בכלל
) לכאלה שמשרתים: למה בחרתם בתפקיד שלכם? נהנים בתפקיד? מה הדבר הכי מעצבן בתפקיד? ובצבא? מה הדבר שאתם הכי אוהבים בתפקיד? לכאלה שבהליכי התנדבות: למה החלטתם להתנדב? למה אתם רוצים את התפקיד ההוא? מתלבטים בין כמה תפקידים? למה? ולכאלה שכבר סיימו: איך היה בתפקיד שלכם? איך אתם מסכמים את השירות? ממליצים לאחרים להתנדב גם? ושנה טובה לכולנו!

אייני

New member
ואני אתחיל../images/Emo3.gif

שם: יונתן מין: זכר גיל: 21 איזור מגורים: מרכז אני: אחרי צבא למה החלטתם להתנדב? בעיקר כי רציתי להיות כמו כולם ורציתי חלק בחוויה הצבאית. באיזה תפקיד אתם? הייתי תוכניתן "שחור" בסיס סגור או פתוח? פתוח. אני מהעצלנים
פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? פטור מנשק
נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? פאקינג כןXD (ולמשקיענים: נא לצרף את הסיפור הכי מעצבן שקרה לכם עם הבירוקרטיה הצבאית. או עם הצבא בכלל) בואו נראה... האמת שכרגע לא עולה לי משהו ספציפי לראש. מלבד העובדה הרגילה כמובן שכל ניסיון לתפוס את תא מתנדבים בטלפון זה סיוט שלא מהעולם הזהXD ולכאלה שכבר סיימו: איך היה בתפקיד שלכם? עקרונית, מבחינת האנשים היה אחלה. מבחינת התפקיד קצת פחות. איך אתם מסכמים את השירות? היה כיף בסה"כ. למדתי, הפקתי, והתקדמתי. ממליצים לאחרים להתנדב גם? כן - אבל לא לעשות את הטעויות שאני עשיתי עם התפקיד - ולהילחם עד הסוף כדי לקבל תפקיד שתרגישו בו תרומה באמת משמעותית ושיתאים לכם עד הסוף

אממ למה לא,

שם: אסתר גיל:20 אזור מגורים: דרום. עדיין בצבא. למה החלטתי להתגייס?בקצרה, כי אם לא אני לי, אז מי? אני בתפקיד רכ"א-אם כי תשאלו אותי שוב בעוד כמה חודשים בטח שוב אעבור תפקיד
בסיס סגור. תמיד. פטור מנשק. (ות'אמת- תחזיקו חזק(!!!) לא הרגשתי בכלל את הבירוקרטיה שכולם מדברים עליה! כאילו כל דבר לקח מלא זמן, אבל עקרונית שלחתי מכתב ומשם הכל התגלגל. וניסיתי להשיג אותם פעמיים פעם אחת הצלחתי על הצלצול הראשון, בפעם השניה, הם השיגו אותי...
) אממ סיפורים נוראיים מהצבא? יש המון=) אבל לאחרונה זו העובדה שלא מוצאים אותי לקק"צ בגלל פז"מ. אומנם עוד לא סיימתי אבל עם יש משהו שאמליץ עליו לאלה שנמצאים בתהליכי התנדבות זה לברר על התפקידים. ולברר איזה יש. אלי למשל, התקשרו בוקר אחד מהתא ושאלו איזה תפקיד אני רוצה-כמובן משרדי. וטוב זו שאלה קשה כי עד כמה כבר אתה יודע מהן באמת האופציות של התפקדים בצבא לפני שאתה במערכת? אוה-וכן ברור שלהתנדב. אין שאלה בכלל.

lol1000

New member
למה לא

שם: עידו מין: בן גיל: 19 איזור מגורים: זכרון יעקוב אני: מתנדב בשירות למה החלטתם להתנדב? כדי להרגיש ולעבור מה שכל בן אדם במדינה עובר וגם כדי לתרום קצת חזרה באיזה תפקיד אתם? לוחם בהנדסה קרבית בסיס סגור או פתוח? ממש סגור פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? הנשק שלי עלי כל היום נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? באמת שהייתי קרוב להשתגע קצת ליפני הגיוס כי הם שינו לי את התאריך בערך פעמיים ביום... לכאלה שמשרתים: למה בחרתם בתפקיד שלכם? כי וואלה מי לא היה בוחר להיות לוחם אם הייתה לו את האופציה... ואם כבר לוחם אז בטח הנדסה קרבית שנכנסים ראשונים והכול בדרך נהנים בתפקיד? פלוס מינוס...קרבי זה דיי לאכול חרא, אבל החויות משם זה הדבר הכי מדהים שעברתי בחיים מה הדבר הכי מעצבן בתפקיד? שמירות...אין הרבה דברים גרועים כמו שמירות... מה הדבר שאתם הכי אוהבים בתפקיד? לצאת הביתה עם הנשק ולהרגיש כמו מלך כל פעם מחדש שהצלחתי להגיע לזה

אייני

New member
ואו הנדסה קרביתXD

זה באמת אחד החיילות שטוחנים חבל על הזמןXD אבל תכלס מה שחשוב אבל זה שאתה באמת מרגיש טוב בתפקיד ומפיק ממנו. ושיהיה בהצלחה כמובן! (ואגב, אחלה ציטוטים בחתימהXD חוץ מהראשון כמובן שאין לי מושג מי זה ראיגאר, למרות שהציטוט עדיין משעשע
)

lol1000

New member
גדוד 601

ואיך ביהלום? אתה יושב בסירקין? ובתור מה אתה רוצה לבטל את הפטור נשק שלך?

כן, סירקין

ביהל״ם מעולה! אל תשכח שאני במודיעין, לא במסלול או בפלגות הלוחמות, שזה אופי שירות שונה אני רוצה לבטל את הפטור כדי לצאת לקק״צ בבה״ד 1 ולא בה״ד 12.. אגב, באיזה רובאית אתה? אחי היה בדקל:)

שיווה100

New member
מצטרפת

שם: בר מין: נקבה. גיל: 22 עוד מעט. איזור מגורים: כפ"ס. אני: אחרי צבא וגם עושה מילואים (כן יש פה כאלו...). למה החלטתם להתנדב? חפרתי פה מלא על זה בהמון תגובות אבל בגדול - אנחנו ארץ קטנה מוקפת אויבים, ומי יעשה את זה אם לא אנחנו? באיזה תפקיד אתם? הייתי מנהלת רשת ולאחר מכן קצינת תקשוב. בסיס סגור או פתוח? פתוח רוב השירות מלבד חצי שנה בקורס קצינים. פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? לא הסתובבתי עם נשק אבל בהחלט טווחתי והעליתי לרובאי 02 בקק"צ. נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? בהחלט.... (ולמשקיענים: נא לצרף את הסיפור הכי מעצבן שקרה לכם עם הבירוקרטיה הצבאית. או עם הצבא בכלל): סיפרתי אותו בהמון פעמים אבל הכי מרגיז וכואב היה שמשכו אותי במשך חודשים עם האישור הרפואי לקק"צ בבה"ד 1 ובסוף שלושה ימים לפני כשכבר הייתי מאורגנת על ציוד והכל היה מוכן קיבלתי תשובה שלילית.... אחרי שדאגו להבהיר לי כל הדרך שזה סתם עניין בירוקרטי ואין לי מה לדאוג. בגלל זה אני מדגישה פה לכולם לא לסמוך על שומדבר עד שאין טופס חתום ביד!! ולכאלה שכבר סיימו: איך היה בתפקיד שלכם? איך אתם מסכמים את השירות? ממליצים לאחרים להתנדב גם? היו תקופות יותר טובות, היו תקופות פחות טובות, בגדול הפקתי המון, נהניתי בחלקים נרחבים של השירות, מיציתי את עצמי ברובו ובסה"כ הרגשתי שנתתי את המקסימום שיכולתי בזמן הנתון וקיבלתי המון. ממליצה בחום להתנדב וכפי שגם יונתן אמר, כדאי לשים דגש על בחירת התפקיד בתחילת השירות... אם כי, בסופו של דבר, כמו שכבר אמרתי כאן המון פעמים.. מה שעושה את השירות זה האנשים שאיתכם. גם בתפקיד הכי מעפן בעולם עם אנשים מדהימים אפשר ליהנות ולהעביר אותו בכייף, וגם בתפקיד הכי מעולה בצבא עם אנשים מחורבנים אפשר לסבול מכל רגע... קחו הכל בקלות, הכל עובר, תשתדלו להפיק מהכאן והעכשיו את המקסימום, וכמובן שתהיה שנה מדהימה לכולנו...

אייני

New member
טוב, בגלל שאני מגיב לכולם

לא יפה לקפח את המנהלת
(אחלה מנהלת ד"א!!!! תתחילו להעריך אותה קצת!) אז בר, שתהיה לך שנה מקסימה:) והמון בהצלחה בלמצוא סופסוף יורש ראוי;)

g a l4

New member
הגיע הזמן להצטרף לפה רשמית ../images/Emo3.gif

אני יותר קוראת פהXD שם: גל מין: נקבה גיל: 18 וחצי איזור מגורים: שהם אני: בהליכי התנדבות למה החלטתם להתנדב? חשוב לי לתרום את השנתיים האלה למדינה, מבחינתי זאת חובה שלי כמו של כולם
באיזה תפקיד אתם? (לכאלה שבהליכים - איזה תפקיד אתם רוצים?): משהו שקשור לקולנוע אומנות (אני יודעת שזה הדבר שאני ארגיש שאני תורמת בו הכי הרבה
) בסיס סגור או פתוח? לא ממש משנה לי פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? פטור. אני חושבת
... נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? שאלה רטורית?
(ולמשקיענים: נא לצרף את הסיפור הכי מעצבן שקרה לכם עם הבירוקרטיה הצבאית. או עם הצבא בכלל) עוד לא סיימתי את התהליך התנדבות וכבר יש לי יותר מדיXD לכאלה שבהליכי התנדבות: למה החלטתם להתנדב? חשוב לי לתרום למדינה
למה אתם רוצים את התפקיד ההוא? עדיין אין לי תפקיד ב100%... מתלבטים בין כמה תפקידים? למה? עדיין אין לי אישור סופי של ההתנדבות ככה שבנתיים אני מבררת על כל מיני תפקידים שקשורים לתחומים שאני אוהבת/מרגישה שאני אוכל לתרום בהם הרבה, לפי המגבלות שיתנו לי בוועדה הרפואית (המאה בערך
) אני אוכל להחליט

אייני

New member
ברוכה הבאה לפורום!

מוזמנת להתחיל לכתוב כאן יותר:) את עכשיו בי"ב או שכבר סיימת ללמוד? ויש דיי הרבה תפקידים בנושא של קולנוע או אמנות. בין אם זה צלם צבאי, בעריכה, בגרפיקה ומה לא. את יכולה לחפש באתרים כמו "שבוז" (ואפילו כאן למטה יש איזו הודעה לתפקיד של עורך ווידיאו, אבל בטח כבר הבחנת בה
) וכמובן, שיהיה המון בהצלחה!:)

g a l4

New member
תודה!../images/Emo24.gif

סיימתי
כבר יותר משנה אני בתהליכי התנדבות... וכן האמת שדיי שמתי עין על התפקיד עריכה הזה
(זאת הפעם היחידה שהגבתי פה עד היום, אבל אני אתחיל לכתוב פה יותר! )

אייני

New member
../images/Emo24.gif

כע, הגיוני שסיימת. אחרת מה את עושה בפורומים נידחים בשעות כאלה כשיש מחר בי"ס. אמא לא אמרה לך שלא מדברים עם אנשים זרים באמצע הלילה?:-O
מה את עושה בינתיים בימים אלו? עובדת? וממה שאמרת על הוועדה הרפואית אני מבין שאפילו תאריך גיוס וכאלה עדיין אין? (לא להתייאש! בסופו של דבר הצבא נשבר ונותן להתגייס
) ובהצלחה בלהשיג את התפקיד! תעדכני אותנו בהמשך אם יש התפתחויות

g a l4

New member
עבדתי...

עכשיו אני מובטלת ושוקלת ברצינות לחזור לעבוד...נראלי שיש לי עוד זמן עד הגיוס
דיי עצוב שצריך להתחנן בשביל להתנדב אבל בנתיים אני לא נשברת
תודה רבה!!! אני אעדכן

אייני

New member
וול, אם אין לך אפילו תאריך גיוס

אז סיכוי טוב שיש לך עוד הרבה זמן עד הגיוסXD וכע. זה עצוב. אבל זה הצבא. כל המערכת פשוט נתקעת מרוב הלם שמישהו רוצה להתגייס מרצונו החופשי

g a l4

New member
כל כך!!../images/Emo6.gif

ואני עוד מקווה שהתהליך יתחיל לזרום ואני אתגייס בקרוב (יחסית)

ehrtd

New member
משעמם לי אז..

שם: עדן מין: נקבה גיל: 18 איזור מגורים: דרום, אזור ב"ש אני: בהליכי התנדבות, אמורה להתגייס בגיוס ינואר, אבל לא בטוח- מחכה לאישור תפקיד למה החלטתם להתנדב? כי צבא זה חוויה שחשוב לעבור וגם כדי לא להיות מיוחדת באיזה תפקיד אתם?אני ביקשתי משקית ת"ש ומחכה לאישור רופא או משהו כזה בסיס סגור או פתוח? רוצה סגור פטור מנשק או שהולכים על להחזיק רובה? פטור, אני ונשק לא מסתדרים :) נכון שהבירוקרטיה בתא מתנדבים זה הכי נורא שבעולם? ווואוו כל כך כןן!! (למה אני טורח לשאול?XD) (ולמשקיענים: נא לצרף את הסיפור הכי מעצבן שקרה לכם עם הבירוקרטיה הצבאית. או עם הצבא בכלל) זה שהם משאירים אותי תלויה באוויר בלי לדעת מה נסגר איתי, זה שמתקשרי אלי 8 פעמים לשאול אם וויתרתי על התפקיד משקית נפגעים, זה שהם מושכים אותי כל כך הרבה זמןן לכאלה שבהליכי התנדבות: למה החלטתם להתנדב? כי אני לא רוצה להיות שונה ואני חושבת גם שהצבא זה תהליך חשוב שכל אחד צריך לעבוד בדרך, ובשביל לקבל עצמאות כי אני הילדה הכי מפונקת בעולם והכי לא יודעת לדאוג לעצמי למה אתם רוצים את התפקיד ההוא? בחרתי במשקית ת"ש כי אני יודעת שאני יכולה לעשות את התפקיד בדרך הכי טובה, זה נושא שמעניין אותי, למדתי מדעי החברה בבית הספר ואני גם רוצה ללמוד אותו באוניברסיטה מתלבטים בין כמה תפקידים? למה? לא, כבר בחרתי :)

למעלה