וחיך לצהרים.

אילנית12

New member
וחיך לצהרים.

תוכן: נושא: אין חוקים לעישון!??!!! גבר עומד ליד בניין משרדים מפואר, ומעשן. ניגש אליו עיתונאי ואומר: שלום, אני מהעיתון "ניו יורק טיימס". אפשר לשאול אותך כמה שאלות? גבר מסתכל אליו ועונה: כן, בעיקרון אני לא ממהר, תישאל. עיתונאי: אני עוקב אחריך כמה דקות ואני רואה שאתה מעשן הרבה, כמה זמן אתה מעשן? גבר: היום אני בן 43 ואני מעשן מגיל 16. עיתונאי: ואילו סיגריות אתה מעשן, אם זה לא סוד? גבר: לא, זה בוודאי לא סוד, אני מעשן "מלבורו ". עיתונאי: שאלה אחרונה- כמה סיגריות אתה מעשן ביום? גבר: בערך קופסא וחצי או שתיים. עיתונאי מוציא מחשבון כיס ומתחיל לחשב, לאחר דקה הוא פונה לגבר ואומר לו: אתה יודע מה? עשיתי חשבון והתוצאה היא - שאם לא היית מעשן, יכולת לחסוך את הכסף הזה ולקנות את בניין המשרדים המפואר הזה. גבר: ברצינות, ואתה לדוגמא מעשן? עיתונאי: לא, אני לא מעשן. גבר: נו ולך יש בניין משרדים מפואר כזה? עיתונאי: לא, לצערי אין. גבר: נו ,אתה רואה - ואני גם מעשן וגם הבניין המפואר הזה שייך לי. -------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------

חנהלילי

New member
נהדר!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif איזה לקח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

למעלה