וחוויות שלא קשורות לתחילת ללימודים

דש1דש

New member
וחוויות שלא קשורות לתחילת ללימודים ../images/Emo3.gif

היום באתי למקום העבודה שלי, אחרי כמה שבועות שכמעט לא היתי (עבדתי בעיקר מהבית) מוזר. כולם כבר יודעים שמצאתי מקום חדש, וזו הרגשה מאוד נעימה וגם הרגשת נה באוזן לכם (למנהלים) שכמובן רישמית "נורא שמחים עבורי" אבל בטוחה שיש שם כמה שזה מכעיס אותם מאוד שאר החבר'ה שפוטרו יחד איתי בכלל לא התחילו / לא מוצאים וזה נורא כואב לי..... לא היו הרבה אנשים (עדין מכניסים לבית ספר / גנים / חופש שאחרי החופש - לא יודעת מה) היתי קצת עם החברה - ובעיקר הלכתי לשופינג באיזור - יש שם כמה חנויות שמאוד יחסרו לי..... בניגוד להרבה מקומות שהיה לי קשה לעזוב - לפחות בנתיים ממש לא מזיז לי - אני מרגישה שם די זרה.... חושבת שלא יחסר לי המקום, כמה אנשים - מאוד מאוד - אבל כל כך הרבה דברים לא (או שזו ההרגשה שלי עכשיו כשאני עוד רישמית שייכת לשם?) יש לפני עוד שבועיים של העברת מידע - שיהיו לא קלים, ושבועיים של חופש וחגים, אחר כך טופס טיולים והתחלה חדשה..... כרגע אני עיפה (אולי כי לא ישנץי מספיק לאחרונה?) מוזר ככה לסתום את הגולל על 10.5 שנים....

יולי 7

New member
מה שהכי טוב זה -

שהביקור הזה שלך שם קורה כשאת סגורה עם מקום חדש 10.5 שנים לא הולכות ברגל... בטוחה שעם הזמן תזכרי ותתגעגעי גם לדברים הטובים שהיו לך שם - ומן הסתם גם זה יעבור להתחלות חדשות

מעברים...

כמעט תמיד מלווים בכל מיני תחושות אמביוולנטיות שמתמקמות ותגבשות רק אחרי ההתייצבות במקום הבא. מקווה שתקופת ההסתגלות במקום החדש תעבור עליך בקלות ושתדעי להפיק מהעזיבה את המיטב.

אורora

New member
זה די מדהים

איך מקום שאת חלק ממנו ( ולא משנה כמה זמן ) הופך להיות זר יומיים וחצי אחרי שעוזבים. חוויתי את זה המון פעמים ולכן אני מעולם לא הולכת לבקר (אני יודעת שזה לא במקרה אצלך.) בכל מקרה אני משערת שעם הזמן תזכרי בעיקר את השנים הטובות. סה"כ זה היה מקום עבודה מעולה ומשתלם. והחניות את יודעת...אפשר להגיע אליהן גם בלי לעבוד שם...זה אפילו לא רחוק במיוחד מהבית

ג e ש e ם

New member
כשנסגרת דלת נפתח חלון.

ונראה שהאוויר והנוף בחלון טובים לך... לכי לישון.

נוRית

New member
ושוב - מאחלת הצלחה במקום החדש

לדעתי זה שאת לא חשה צביטה על עזיבת המקום הישן, רק מראה כמה היה לך לא טוב שם בתקופה האחרונה... ובאמת - נראה כי מעז יצא מתוק...

למעלה