וורן באפט

מצב
הנושא נעול.

yuvale123

New member
וורן באפט

וורן באפט
יש למישהו המלצה לספר של\על וורן באפט והשיטה שבא הוא משתמש, הערכת עסק? תודה

yk3823

New member
כן ספר טוב עם הרבה פסיכולוגיה

וורן באפט
יש למישהו המלצה לספר של\על וורן באפט והשיטה שבא הוא משתמש, הערכת עסק? תודה
"דרכו של וורן באפט" אלא שאינני ממליץ באם אין לך רקע קודם ,שם לא כן הספר אומנם יועיל לך אך לא תרד לעומק הדברים והגישות השונות שמצוינות שם , תקנה שם פסיכולוגיה טובה איך להשקיע בבורסה ועוד טיפים הסודות הגדולים נמצאים בין השורות ולזה צריך ידע קודם . כך לפי עניות דעתי והחולק יחלוק

yuvale123

New member
יש עוד המלצה?

"דרכו של וורן באפט" אלא שאינני ממליץ באם אין לך רקע קודם ,שם לא כן הספר אומנם יועיל לך אך לא תרד לעומק הדברים והגישות השונות שמצוינות שם , תקנה שם פסיכולוגיה טובה איך להשקיע בבורסה ועוד טיפים הסודות הגדולים נמצאים בין השורות ולזה צריך ידע קודם . כך לפי עניות דעתי והחולק יחלוק
יש עוד המלצה?
לאו דווקא וורן באפט. יש לי מבצע שני ספרים באחד... :)

זכרונותיו של סוחר מניות מוול סטריט

יש עוד המלצה?
לאו דווקא וורן באפט. יש לי מבצע שני ספרים באחד... :)
זכרונותיו של סוחר מניות מוול סטריט
ספר מצויין שסיימתי. בדרך לקנות את באפט, הבורסה לנירות ערך של דורון שלפר והערכת שווי חברות של יאיר לפידות.

yk3823

New member
לא איש יקר זה נקרא דוחו"ת של חברה

זה שם של ספר?!
לא איש יקר זה נקרא דוחו"ת של חברה
באם היית מכיר קצת את מר וורן באפט היית מבין שעיקר החומר שנלקט בספרים הוא נאסף פעם אחר פעם מדוחו"ת החברה שלו ברקשייר האטווי ובדוחו"ת אלו הוא כותב בלשון השווה לכל נפש כלומר למשקיעים המשקיעים במניות החברה שלו את כל קו המחשבה שלו לגבי השקעות בעבר בהווה ובעתיד (קראתי דו"ח כזה זה מענין ונפלא מאוד אך בהחלט צריך ידע טוב באנגלית ) אי לכך שלחתי אותך למקור זהו אני הלכתי תהיה לי בריא וטרי ושיהיה לך שבוע טוב ומוצלח

biz man

New member
חחחחח

זה שם של ספר?!
חחחחח
הוא התכוון שהדרך הכי טובה להעריך עסק היא ע"י דוחות. עוד ספרים מומלצים שקראתי: אבא עשיר אבא עני - רוברט קיוסאקי לפרוש עשיר לפרוש צעיר - רוברט קיוסאקי מי לקח את הכסף שלי (מדוע כסף מהיר מנצח) - רוברט קיוסאקי ברוקר בנעלי בית - יועל סלע זכרונותיו של סוחר מניות מוול סטריט דרכו של וורן באפט

yuvale123

New member
מה זה זכרונותיו של סוחר מניות מוול?

חחחחח
הוא התכוון שהדרך הכי טובה להעריך עסק היא ע"י דוחות. עוד ספרים מומלצים שקראתי: אבא עשיר אבא עני - רוברט קיוסאקי לפרוש עשיר לפרוש צעיר - רוברט קיוסאקי מי לקח את הכסף שלי (מדוע כסף מהיר מנצח) - רוברט קיוסאקי ברוקר בנעלי בית - יועל סלע זכרונותיו של סוחר מניות מוול סטריט דרכו של וורן באפט
קראתי איזה שני ספרים של קיוסאק (מה שאומר שקראתי אחד יותר מדי, ויש שיגידו אפילו שניים) וגם את ברוקר בנעלי בית יש לי. מה זה זכרונותיו של סוחר מניות מוול סטריט?

pk28

New member
מדובר על ספר שניכתב על סוחר מפורסם

קראתי איזה שני ספרים של קיוסאק (מה שאומר שקראתי אחד יותר מדי, ויש שיגידו אפילו שניים) וגם את ברוקר בנעלי בית יש לי. מה זה זכרונותיו של סוחר מניות מוול סטריט?
מדובר על ספר שניכתב על סוחר מפורסם
בשם Jesse Livermore . שם הספר: Reminiscences of a Stock Operator/Edwin LeFevre

מצב
הנושא נעול.
למעלה