וועדה בריאטרית...

וועדה בריאטרית...

שלום לכולם, אני חדשה בפורום זה. פורום מעניין ונחמד. בקרוב יש לי וועדה בריאטרית שתחליט על אישור ניתוח, שאלתי היא האם מישהו מכם עבר וועדה זו ויוכל לספר מה עושים שם??? תודה רבה.

debra36

New member
זה בעיקר לראות אם את מוכנה לניתוח

פסיכולוגית...לא שיכולים לא לאשר לך אם ה bmi שלך 40+, אבל הם רוצים לראות אם הבנת את ההשלכות, לאיזה ניתוח את הולכת וכו'.... לא היה כזה נורא, עבר מהר יחסית תוך שעתיים הייתי בחוץ מחר אני שבוע עם הטבעת ומאושרת מכל רגע

וועדה בריאטרית

אני עם BMI של 39 , לחץ דם וסוכר שעולה ועולה נסיונות של דיאטות ללא סוף כולל רדוקטיל וקסניקל, שהפסיקו להשפיע ....אני לחוצה אם יאשרו לי....... כיף לכם שאתם אחרי ושמחה לשמוע שמרגישים טוב לאחר הניתוח. בהצלחה לכולם.

את חטאי אני מזכיר היום

אני באתי לוועדה עם 39.6 והיסטוריה של סוכרת במשפחה, המחשב לא היה יכול לאשר את זה, ולכן זה עבר לוועדת חריגים שדחתה את הבקשה. ערערתי על ההחלטה, לפני הערעור שתיתי 3 ליטר מים והלכתי להשקל בחדר אחיות ואז ה Bmi כבר היה 40.6, עם אישור מחדר אחיות שלחתי את הערעור, ואז אישרו לי את הניתוח. אז כדאי לך לבדוק את עצמך טוב טוב לפני שאת הולכת לוועדה, ואולי אפילו לבוא עם אבנים בכיסים...

תפוחה

New member
יש סיכוי

בד"כ כאשר יש סכרת + BMI מעל 38 מאשרים את הניתוח. העיקר שתצליחי לרדת במשקל ולשמור גם אחרי הניתוח ותרגישי טוב

debra36

New member
אני בקופת חולים מכבי והם דורשים ועדה

אז כשהגעתי עד שנרשמתי קיבלתי מדבקות וחיכיתי לפגוש את היושבי הועדה זה לקח שעתיים... אני גם ישבתי עם כל אחד בערך 15 שעה.. נראה לי..עבר בציק. אני שבוע ויום אחרי הניתוח ונכון לעכשיו לא מצטערת לרגע..

shelly115

New member
אני עברתי וועדה קצת אחרת..

דרך פקסים שהגיעו אל הד"ר שיושבים בוועדה.. בכל מקרה זה בהחלט קשור לBMI הם בסופו של דבר מסתכלים על הBMI ומאשרים אם הוא עומד בתקן.. [לדעתי מעל BMI 40 מאשרים אוטומטית ומעל 35+ עם בעיות לחץ דם\סוכר גם מאשרים] אצלי הפקס לא הגיע בפעם הראשונה לטענתם ואז בפעם השנייה הקפתי בעיגול את ה BMI הגבוההה שאיתו התחלתי [45.5 BMI ] ואז אישרו לי.. סתם וועדה בירוקרטית... רדי והצליחי!!!

אופירA

New member
מנהל
מצטרפת להמלצה - חשוב מאוד "לדאוג" ל-BMI40

לא חס ושלום ע"י אכילת יתר והשמנה, המזיקה לבריאות. אלא ע"י שתייה ואכילה מתוזמנות והצטיידות ב"בגדים כבדים" (כיוון שהשקילה נעשית בבגדים ובנעליים). בגדים כבדים בהחלט יכולים לכלול פריטים שבדרך כלל אינם נחשבים כבגדים....

קיבלתי אישור!!!

חזרתי מן הוועדה לפני שעה..........עברה מהר ובקלות וכמובן אם אישור לניתוח!!!!!!!!! אני מאושרת!!!!!!!!! תודה לכולם.........

זו הזדמנות לשאול את כל השאלות ואת כל המומחים

קחי את זה כהזדמנות והכיני את כל השאלות, אני לצערי לא שאלתי הכל אבל... טוב שיש פה את הפורום :)

למעלה