וונדהויז'ן! שרשור חדש🧙‍♂️🧛‍♂️🧞‍♀️

Aranel Nenharma

Well-known member
במלוא הדרה! והפעם גם סצנה אחרי הקרדיטים!!!!
סוף סוף השתלם לראות את כל הקרדיטים, גם ברשימת השחקנים היה רשום אוון פיטרס ולא הבנתי למה כי הוא לא הופיעה בפרק
והפתיח היה כמו של המשרד
זה למען האמת היה מוזר, כי בנתיים כל סדרה שהם חיקו היה של סדרה על משפחה והמשרד הוא לא כזה
קטע מוזר בהתחלה שהיו כתוביות אבל לא שמעתי אף קול8-* כאילו וונדה והתאום הטלפטי שמעו קולות וכתבו את זה אבל לא שמעתי כלום
מתי היה כתוביות?? אני רואה בלי כתוביות אז לא שמתי לב בכלל שהופיעה משהו, זה היה בהתחלה?
וכמובן עברתי בערך פריים פריים על הפתיח והיה את זה:
1613741674124.png
זה גם היה פריים ממש קצר יחסית לפריימים האחרים. שיחקתי מלא עם אחורה ועצור עד שהצלחתי לנחות בול על השניה של זה.
מעניין מי כתב את זה כאילו, לא נראה לי הגיוני שזו אגתה

Lhuna3

Well-known member
מתי היה כתוביות?? אני רואה בלי כתוביות אז לא שמתי לב בכלל שהופיעה משהו, זה היה בהתחלה?
אוקיי עכשיו אני גם לא מבינה את הקטע! כי בדקתי עכשיו בלי הכתוביות ובאמת אין את זה, כלומר זה לא חלק מהפרק המקורי. אז לא ברור לי למה יש את זה בכתוביות בכלל.
בכל מקרה מדובר בסצינה אחרי שוונדה קמה מהמיטה, יורדת למטבח ומכינה לעצמה דגני בוקר עם חלב.
ברקע יש כתוביות של כאילו שידור רדיו/חדשות שאומרות משהו כמו "בוקר טוב אנשי ווסטיו, איך אתם בבוקר שאחרי האלווין? האם אכלתם כבר את כל שאריות הממתקים?" ודברים מהסוג הזה.
תוספת: תחנת הרדיו לכאורה נקראת W.N.D.A ומגיגול קצר בנושא זה אכן מופיע בכתוביות "המקוריות" של הפרק, כלומר רק מי שצופה עם כתוביות רואה את זה... אבל זה בכתוביות המקור ולא רק בפיראטיות!

אוסווין

Active member
אוקיי עכשיו אני גם לא מבינה את הקטע! כי בדקתי עכשיו בלי הכתוביות ובאמת אין את זה, כלומר זה לא חלק מהפרק המקורי. אז לא ברור לי למה יש את זה בכתוביות בכלל.
בכל מקרה מדובר בסצינה אחרי שוונדה קמה מהמיטה, יורדת למטבח ומכינה לעצמה דגני בוקר עם חלב.
ברקע יש כתוביות של כאילו שידור רדיו/חדשות שאומרות משהו כמו "בוקר טוב אנשי ווסטיו, איך אתם בבוקר שאחרי האלווין? האם אכלתם כבר את כל שאריות הממתקים?" ודברים מהסוג הזה.
השדרן גם אומר שאנחנו מאזינים לתחנת W.N.D.A. בכתוביות כמובן, אני גם לא שמעתי כלום.

Aranel Nenharma

Well-known member
איזה מוזר

Lhuna3

Well-known member
שימו לב שהוספתי בעריכה אחרי חקירה קצרה: הכתוביות האלו הן סוג של EASTER EGG למי שצופה עם כתוביות, כלומר הן כן של היוצרים המקוריים!

נערך לאחרונה ב:

אוסווין

Active member
שימו לב שהוספתי בעריכה אחרי חקירה קצרה: הכתוביות האלו הן סוג של EASTER EGG למי שצופה עם כתוביות, כלומר הן כן של היוצרים המקוריים!
זה ממש היה מבלבל חחחח אני הסתרתי אותן עם היד כי חשבתי שיש לי בעיה בסנכרון או משהו.

nerdkey treky

Active member
זה היה הפרק הראשון שראיתי עם כתוביות ולא שמתי לב למשהו עם חדשות. שמתי לב שהכתוביות מראות לי משפטים שהולכים להאמר אך עדיין לא נאמרו. אני לא אוהב את זה (גם מסיח את הדעת להסתכל על הכתוביות).

Aranel Nenharma

Well-known member
עוד כמה דברים:
היה מאכזב לגלות שהחברה מדענית היא בסה"כ חברה של אמא שלה. ולא רק כי היו המון תיאוריות מעניינות ברשת , גם כי היה בילדאפ לרגע הזה כבר שתי פרקים.

קתרין האן היא שחקנית מדהימה, כל פעם שאני רואה אותה אני נהנת.
האם שיר הפתיחה של אגתה הוא גם חיקוי לאיזה סדרה?

השערה שלי, או מה שאני חושבת שצריך להיות בשני פרקי הסיום.
הפרק הבא יהיה כמו פרק 4, זה יציג את כל הסדרה אבל מהזווית של אגתה, גם יהיה מעניין לראות את התקופות מתחלפות באותו הפרק (אולי אפילו אגתה אחראית על זה ויראו לנו איך)
וכמובן הפרק האחרון יהיה פרק בסגנון MCU ידוע ויסגור לנו את הקצבות וכמובן יוסיף לנו עוד שאלות להמשך העולם הקולנועי

אוסווין

Active member
עוד כמה דברים:
היה מאכזב לגלות שהחברה מדענית היא בסה"כ חברה של אמא שלה. ולא רק כי היו המון תיאוריות מעניינות ברשת , גם כי היה בילדאפ לרגע הזה כבר שתי פרקים.

קתרין האן היא שחקנית מדהימה, כל פעם שאני רואה אותה אני נהנת.
האם שיר הפתיחה של אגתה הוא גם חיקוי לאיזה סדרה?

הפרק הבא יהיה כמו פרק 4, זה יציג את כל הסדרה אבל מהזווית של אגתה, גם יהיה מעניין לראות את התקופות מתחלפות באותו הפרק (אולי אפילו אגתה אחראית על זה ויראו לנו איך)
וכמובן הפרק האחרון יהיה פרק בסגנון MCU ידוע ויסגור לנו את הקצבות וכמובן יוסיף לנו עוד שאלות להמשך העולם הקולנועי

אני לא בטוח שהפרק הבא יהיה מנקודת המבט של אגתה, כי השיר פתיחה שלה די עשה את העבודה. ראינו את הדברים ליטרלי מהזווית שלה, הבנו איזה תכסיסים היא עשתה, אפילו ככה שלא יהיה ספק היא גם הבהירה לנו שהיא הרגה את הכלב. אבל מי יודע מה יהיה כבר at this point הכל יכול לקרות

אוסווין

Active member
אני היחיד שלא מזהה את קטרין האן?
הליהוק שלה עובד נראה לי גם ברמה הזאת, כי הרבה שנים היא הייתה מהשחקניות האלה שמשחקות את ה-best friend של הדמות הראשית, זאתי שלא מזהים באמת.
וגם פה היא כאילו הbest friend, השכנה, הדמות המשנית, עד שבסוף כמובן היא לא חחח.

nerdkey treky

Active member
הליהוק שלה עובד נראה לי גם ברמה הזאת, כי הרבה שנים היא הייתה מהשחקניות האלה שמשחקות את ה-best friend של הדמות הראשית, זאתי שלא מזהים באמת.
הליהוק באמת עובד לטובתה וגם לטובתי, יכול להיות שהייתי חושד בה מההתחלה אם הייתי מכיר אותה.

LeR@nch

Well-known member
ובחדשות נוספות ל-MCU - ב-12/03 ישוחררו ארבעה פרקים חדשים של Marvel Studios: Legends שיתקצרו על כל מה שקשור לדמויות פאלקון, חייל החורף, זימו ושרון קרטר - שבוע לפני עלייתה של ״הפאלקון וחייל החורף״.

didalf

Well-known member
ובחדשות נוספות ל-MCU - ב-12/03 ישוחררו ארבעה פרקים חדשים של Marvel Studios: Legends שיתקצרו על כל מה שקשור לדמויות פאלקון, חייל החורף, זימו ושרון קרטר - שבוע לפני עלייתה של ״הפאלקון וחייל החורף״.
ובחדשות נוספות כי לא זוכרת שכתבת פה - בשבוע שבין וונדהויז'ן לפלקון וחייל החורף תעלה סדרה בשם Assembeled על היצירה של הסדרות שכמובן תעסוק בוונדהויז'ן. (ואחרי הסדרה של באקי בסדרה הזו וכו').

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני כבר שבוע שעבר העלתי השערה שהפרק לפני האחרון יהיה סוג של פלאשבק - כלומר שנראה בעצם איך כל העניין הזה התחיל. אולי החל מזה שוונדה לוקחת את הגופה של ויז'ן, או אולי אפילו החל מממש אחרי הקרב באנדגיים.
אז זה משתלב עם התיאוריה שלך שנראה איך הכל התחיל ובתוך זה גם נראה מה אגת'ה עשתה בכל זה.

ובאמת אז הפרק האחרון יהיה סגירה של הכל.
אני היחיד שלא מזהה את קטרין האן?
תצפה בסדרה הנהדרת בכיכובה ״גברת פלטשר״ של HBO. מומלצת מאוד!
היא באמת מעולה שם.
היא באמת שחקנית מעולה וזה יהיה רווח אדיר לMCU אם הדמות שלה תמשיך הלאה מכאן (דמיינו אותה בקרב נגד דוקטור סטריינג')
אגב, היא גם דובבה את אחת הדמויות בסרט Spider-Man: Into the Spider-Verse
הרבה שנים היא הייתה מהשחקניות האלה שמשחקות את ה-best friend של הדמות הראשית, זאתי שלא מזהים באמת.
אני אזכיר שהיא גם הייתה בכמה פרקים של מחלקת גנים ונוף. שם היא לא הייתה בדיוק חברה אלא גם קצת יותר נבלה.
https://spideywhiteys.tumblr.com%2Fpost%2F643537695574999040

איך אנחנו אמורים עכשיו לשרוד עוד 6 ימים עד הפרק הבא?
זה פשע נוראי מה שעושים לנו כאן

nerdkey treky

Active member
איך אנחנו אמורים עכשיו לשרוד עוד 6 ימים עד הפרק הבא?
זה פשע נוראי מה שעושים לנו כאן
לכן מחכים שבוע, לא רואים את הפרק הבא וככה אפשר לראות ברצף את שמונה ותשע. נכון שבסוף אתה ממתין שבועיים אבל ככה ההמתנה לפרק האחרון לא קיימת. הבעיה האמיתית היא שתחמיץ דיון כאן בפורום על פרק 8, לזה אין לי פתרון. יש למישהו פתרון לזה?
אני לא יודע כלום על הדמות של קטרין האן ככה שאני לא יכול לדמיין אותה מול דמות קיימת ביקום של מארוול.

didalf

Well-known member
אני אזכיר שהיא גם הייתה בכמה פרקים של מחלקת גנים ונוף. שם היא לא הייתה בדיוק חברה אלא גם קצת יותר נבלה.
חחחחחחחחחחחחח הגיף עם הטקסט הזה בהקשר של אגנס:-D:-D

לכן מחכים שבוע, לא רואים את הפרק הבא וככה אפשר לראות ברצף את שמונה ותשע. נכון שבסוף אתה ממתין שבועיים אבל ככה ההמתנה לפרק האחרון לא קיימת. הבעיה האמיתית היא שתחמיץ דיון כאן בפורום על פרק 8, לזה אין לי פתרון. יש למישהו פתרון לזה?
אני לא יודע כלום על הדמות של קטרין האן ככה שאני לא יכול לדמיין אותה מול דמות קיימת ביקום של מארוול.
אין סיכוי שבעולם שאני מחכה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל אני לא מרוויח שום דבר אם אני צריך להמתין שבועיים בשביל פרק 8

או כמו שאמרה עדי:
אין סיכוי שבעולם שאני מחכה.

אני לא בטוח שהפרק הבא יהיה מנקודת המבט של אגתה, כי השיר פתיחה שלה די עשה את העבודה. ראינו את הדברים ליטרלי מהזווית שלה, הבנו איזה תכסיסים היא עשתה, אפילו ככה שלא יהיה ספק היא גם הבהירה לנו שהיא הרגה את הכלב. אבל מי יודע מה יהיה כבר at this point הכל יכול לקרות
ראינו רק ממש באופן כללי מה אגת'ה עשתה וקודם כל יש דברים שאנחנו לא יודעים ממש מה היא עשתה (למשל האם היא יצרה את פייטרו החדש מכלום? האם היא לקחה אותו מיקום מקביל?) אבל יותר חשוב זה שאנחנו לא יודעים למה היא עשתה מה שהיא עשתה. אם כי זה יכולים להסביר אני מניח גם בלי להראות מנקודת מבטה.

שתי תיאוריות פופולריות להבנתי שגם נראות לי הן
1. שאגת'ה (או מישהו אחר) מנסה ליצור מחדש את אבני האינסוף ומשתמש בוונדה כדי לעשות את זה.
2. שהמטרה של אגת'ה (או מישהו אחר) הייתה מלכתחילה ליצור את הילדים (for the children). זה מתיישב עם זה שאגת'ה הייתה שם בשתי הפעמים שהם גדלו ויכול להסביר את למה היא הרגה את הכלב - כי היא ניסתה לגרום להם לגדול שוב.
יכול להיות גם שמדובר בשילוב של שני הדברים.

בכל מקרה לדעתי נמצא מישהו/משהו נוסף מאחורי הכל. כלומר עוד טוויסט גדול.

למעלה