וונדהויז'ן פרק 9 ואחרון!!🧙‍♀️💖🦸‍♀️

didalf

Well-known member
בוקר טובבבב
הולכת להזמין את הפרק מהדודים.

אתם מוכנים ילדים?:-0

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי
*רק להבהיר שלפרק היו שתי סצנות אחר כתוביות אז אם לא ראיתם תלכו לראות אותן.

אוקי
בסדר
נעמד מהכיסא
"אני ניק ברוטוס ואני נפגע נפשי של פרק הסיום של וונדהויז'ן"

טוב שהכנתי את עצמי לדברים מסויימים. לפחות חלקית.
לא היה קמאו (פול בטאני הוא שקרן)
דרסי הייתה בפרק רק שניה.
דוטי לא כלום.
לא היו אבני אינסוף.
פייטרו הוא בעצם ראלף.

אה כן, וויז'ן והילדים נעלמו!
*למרות שטכנית ויז'ן המקורי עדיין קיים ונראה שויז'ן שלנו כיוון אותו לכיוון של להפוך חזרה לויז'ן שהכרנו.
**ולמרות שסצנת אחר הכתוביות השניה רמזה שהילדים עדיין קיימים איכשהו.

מה שכן היה זה סצנות קרב די מגניבות בין וונדה לאגת'ה ובין ויז'ן לויז'ן הלבן.
(אם כי קיוויתי שבשלב מסויים הם יחליפו ווונדה תלחם בויז'ן הלבן בעוד ויז'ן ילחם באגת'ה)
הייתה אפילו סצנה, אם כי קצרה מידי שבה הילדים מנטרלים את החיילים.

גם ראינו עוד משהו על הכוחות של מוניקה ובסצנת אחר הכתוביות הראשונה קיבלנו טיזר לעתיד שלה עם חשיפה של סקרולית. (האם החבר של אמא שלה שעליו דובר הוא ניק פיורי?)

זהו, אני צריך ללכת לבכות כי וונדה הודתה לילדים שהם בחרו בה להיות אמא שלהם.

didalf

Well-known member
מה אני ראשונה?

שימו לב: 2 סצנות פוסט קרדיט.

טוב אז היום קיבלנו פול מארוול מובי. או חצי? הפרק היה 46 דקות כולל קרדיטים אבל הרגיש ארוך.

מסכנה וונדה כ"כ נואשת שהיא האמינה לרגע לויז'ן הלבן ואז הוא תוקף אותה. ואז בא ויז'ן הטוב והם נלחמים ויז'ן בויז'ן!
אגתה נלחמת בוונדה ומנסה לקחת לה את הכוח.
כשהיא מגיעה למרכז העיר אגתה משחררת את המוח של האנשים וכולם באים לוונדה בטענות. חח כתבתי את זה זה נראה קטנוני אבל לא התכוונתי ככה, כמובן שבצדק. וונדה המסכנה אפילו לא הבינה עד עכשיו כמה סבל היא גרמה להם. היא פותחת פתח כדי לתת להם לברוח אבל זה מכניס את הייוורד הקקה והצבא שלו. וגם ויז'ן והילדים מגיעים מה שעונה לנו על מה שחששנו - אין להם קיום מחוץ להקס. לאאאאאאאא. יאוו איזה נורא כשהיא רואה את המשפחה שלה מתפוררת אבל רוצה לשחרר את האנשים. בסוף היא סוגרת והם חוזרים. וגם הצבא מגיע. ומשפחת סופרעל מוכנה להלחם בכולם*
הצחיק אותי שהיא כזה "ילדים טטפלו בצבא" כאילו זה דבר הגיוני:-D וגם אהבתי איך שהם אכן טיפלו בצבא|כתר|
וכשהצבא יורה בהם (WTF??) מוניקה לעזרה סופגת כדורים!! ואז גם דרסי סופסוף מגיעה ומתנגשת בהייוורד יאיי! קצת חבל אבל שזה כל מה שראינו ממנה.

ויז'ן הלבן מתוכנת להרוג את ויז'ן אז ויז'ן האדום מצליח לבלבל אותו עם פילוסופיה של מי הוא בכלל ויז'ן האמיתי? אהבתי את השיחה הזאת. וגם הוא מקבל את הזכרונות שלו חזרה!! אבל לאן הלך ויז'ן הלבן?האם יש סיכוי שהוא עוד יתאחד עם וונדה עכשיו כשהוא זוכר מי הוא??

וונדה נלחמת באגתה. יאאאא אהבתי שהיא עשתה לה את הטריק של הסיוטים כמו באולטרון!!! אבל אגתה הופכת את זה לסיוט של וונדה על המוקד. אבל וונדה חזקה יותר ויאא הכתר של סקרלט ויץ'. אגנס רוצה את הכוחות של וונדה בתמורה לזה שהיא תעזוב אותה בשקט בבועה שלה, ו-וונדה המותשת מהכל מוכנה לתת לה אותם בקרב מלא אורות אדומים וסגולים. יאוו מסכנה וונדה המרוקנת הזקנה. אבל אז היא מחזירה לה בשיעור שאגנס לימדה אותה - היא סימנה את ההקס ואז למכשפה אחרת אין כוחות? יפה מאד וונדה. בדיוק חשבתי לי שיש משהו מגניב בזה שאת כל הקרב הסופי היא עושה בטרנינג וקוקו עקום, ואז היא קיבלה מייקאובר שמיימי. אבל 1. זה כבר היה בסוף והיא ירדה עם זה למטה. ו2. אומייגאדדדד היא מהממת ככה|מאוהב||מאוהב| אני רוצה את זה בתור תחפושת! וגם היה מרגש לראות אותה פול סקרלט ויץ'.

עכשיו לאגתה אין כוחות ובתור עונש וונדה כולאת אותה בתור אגנס השכנה החטטנית. אהבתי את הרעיון, הרבה יותר אכזרי מלהרוג אותה.
תהיה: אם וונדה כלאה את אגתה בווסטויו אבל שיחררה את ווסטוויו אז מה קרה לאגתה?

מצד אחד קצת מאכזב שפייטרו זה סתם מישהו בשם ראלף אבל מודה שקצת משעשעת אותי ההטרלה. אבללל מאיפה יש לו כוחות מהירות אם כך?

ג'ימי דואג לסוכני FBI שיעצרו את הייוורד על מה שהוא עשה עם הויז'ן, גוד בוי ג'ימי.

וונדה מבינה שהיא צריכה לשחרר את ווסטויו. עם איך שהעיירה הזאת נראתה היא עשתה להם טובה בחיי.

היא ו-ויז'ן הולכים הביתה אוח|לב-ש| ומשכיבים את הילדים לישון. ואז היא ו-ויז'ן נפרדים. אוקי ואז התחלתי לבכות ממש בשיחה שלהם. כאילו ממש עם דמעות והתנשפויות והכל;-( יש לי דמעות שוב מלכתוב את זה. וגם היא אמרה שהיא יצרה אותו עם החלק של אבן המחשבה שבתוכה שזה הדבר שמשותף להם. הרי ככה היא "מרגישה" אותו עם הכוחות שלה ואעהאההה. אמאלה כל השיחה הזאת הייתה יפה ועצובה ובכיתי כמו תינוק. ואז הכל נעלם והיא נשארת לבד במגרש הריק, שוב;-(;-( דיי שמישהו יתן לילדה חיבוק ואת המשפחה שלה חזרה!! מגיע לך הכל וונדה תכלאי אותי בעיירה שלך אם צריך!!!

וונדה מודה למוניקה ומתנצלת ובורחת אל הלא נודע.

פוסט קרדיט1: איזה סוכנת קוראת למוניקה ומסתבר שהיא סקראלית!! ואומרת שחבר של אמא שלה רוצה לפגוש אותה עכשיו כשיש לה כוחות ולרגע חשבתי שקרול אבל היא אמרה *הוא* אז אני מניחה ניק פיורי שעדיין משתזף לו בחללית עם סקראלים. נראה כמו הכנה לקפטן מארוול 2, מגניב.

וטיפלה התאכזבתי שהפוסט קרדיט עסק במוניקה ולא בוונדה אבל יש עוד אחד יאיי!!
וונדה עכשיו מתחבאת באיזה בקתה בהרים בודדה לגמרי. אוף מסכנה;-( איפה קלינט??? איפה סם??? הייתם חברים שלה לא???? מקווה שהסדרה של פלקון תסביר את ההתעלמות הזאת!
למה בעצם היא לא יכולה ליצור את ההקס שלה עם ויז'ן והילדים מחדש בהרים לבד בלי לחטוף עוד אנשים? האם זה היה התפרצות כוח חד פעמית שהיא לא יכולה לשחזר? אולי. זה כנראה מסביר את ההמשך כי יש וונדה נוספת (?) בלוק סקלט ויץ' שלומדת כשפים מהספר הזה של אגתה!! האם היא מנסה ללמוד איך לעשות את זה שוב? והיא שומעת את הילדים קוראים לעזרה!! ואז נגמר מהההההההה:-0

ויאוו עכשיו לחכות עד לסרט הבא של ד"ר סטריינג' לראות מה יקרה איתה סעמק!!!!!!!!1
האמת חששתי שזה יסתיים בקליף האנגר יותר גדול שנצטרך לחכות לסרט שנתיים וזה יהיה אכזרי אז פחות נורא בקטע הזה. אבל עדיין.

סה"כ נהניתי מפרק הסיום. יותר מהרגעים המרגשים מאשר המלחמות. אוף אני אתגעגע ממש;-(

*משפחת סופרעל:
1614945701607.png

didalf

Well-known member
טוב שהכנתי את עצמי לדברים מסויימים. לפחות חלקית.
דרסי הייתה בפרק רק שניה.
דוטי לא כלום.
לא היו אבני אינסוף.
פייטרו הוא בעצם ראלף.
בחלק מהדברים לדעתי מעריצים אשמים כשהם מגזימים עם התיאוריות כמו עם אבני האינסוף או דוטי ועוד כל מיני שראיתי ואז מתאכזבים.
פול בטאני הוא טרול מרושע כי מה שהוא אמר זה שיש שחקן שהוא תמיד רצה לעבוד איתו, והוא התכוון לעצמו:-D
אני חשבתי שנראה את ד"ר סטריינג' בסוף אבל לא נורא.
זה שדרסי הייתה רק שניה באמת באסה.

;-(

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
כתבה יפה מויינט (ספוילרים עד פרק 8)

Lhuna3

Well-known member
אני כרגע לא במצב שאני מוכנה לשמוע מילים רעות על השחקן הזה.

דרסי הייתה בפרק רק שניה.
אני לא ציפיתי ליותר.
דוטי לא כלום.
אבל היא כן היתה ואמרה דברים. אני לא יודעת למה ציפית שיהיה מנה יותר מזה.
לא היו אבני אינסוף.
איך ולמה ועל סמך מה חשבתם שיהיו??
אבל תזכירו לי בעצם - איפה אבני האינסוף אמורות להמצא עכשיו בעצם?
אה כן, וויז'ן והילדים נעלמו!
*למרות שטכנית ויז'ן המקורי עדיין קיים ונראה שויז'ן שלנו כיוון אותו לכיוון של להפוך חזרה לויז'ן שהכרנו.
אני לא ידעתי אם לפרש את זה כאילו הוא הלך להשמיד את עצמו (כי הוא ויז'ן "האמיתי" והתכנות שלו הוא להשמיד את ויז'ן), אבל באמת נראה כאילו שהוא הולך לחזור ולהיות ויז'ן שהכרנו. ואני מצד אחד מאוד שמחה על זה, ויחד עם זה מרגיש לי שהסיפור שלהם נסגר בצורה די מושלמת ולכן חבל קצת "להרוס את זה".
**ולמרות שסצנת אחר הכתוביות השניה רמזה שהילדים עדיין קיימים איכשהו.
אני לא יודעת איך לפרש את הסצינה הזאת.
מה זה אומר שיש 2 וונדות שם? והאם הוונדה המכשפה שם נראתה קצת מרושעת? אבל זה לא יכול להיות, נכון?
הייתה אפילו סצנה, אם כי קצרה מידי שבה הילדים מנטרלים את החיילים.
הסצינה הכי טובה בחלק של האקשן! |מאוהב|
(האם החבר של אמא שלה שעליו דובר הוא ניק פיורי?)
הנחתי גם.
למה המשפט הזה שהיא אמרה מוכר לי מאיפשהו?

יאוו איזה נורא כשהיא רואה את המשפחה שלה מתפוררת אבל רוצה לשחרר את האנשים.
סצינה אכזרית :-(
וכשהצבא יורה בהם (WTF??)
נדמה לי שרק הייוורד באמת ניסה לירות בהם.
לדעתי אגת'ה נשארת כלואה כאגנס בווסטוויו המשוחררת.
מצד אחד קצת מאכזב שפייטרו זה סתם מישהו בשם ראלף אבל מודה שקצת משעשעת אותי ההטרלה. אבללל מאיפה יש לו כוחות מהירות אם כך?
חשבתי שאגת'ה נתנה לו.
וונדה מבינה שהיא צריכה לשחרר את ווסטויו. עם איך שהעיירה הזאת נראתה היא עשתה להם טובה בחיי.
:-D כן יש בזה משהו.
אמאלה כל השיחה הזאת הייתה יפה ועצובה ובכיתי כמו תינוק.
באמת שיחה מאוד מרגשת ;-( אוף ויז'ן הזה הוא כזה נשמה. היה מוזר לי שהוא הזכיר שהוא פעם היה קול בלי גוף - מוזר להזכר שהוא היה ג'רביס של טוני סטארק.
וונדה עכשיו מתחבאת באיזה בקתה בהרים בודדה לגמרי.
היא לא בודדה לגמרי, כי יש שם גם את... (ספוילר ענקי לסוף של סדרה אחרת כלשהי, לא יכולה לכתוב איזה, הקריאה על אחריותכם!) : דקסטר.
איפה קלינט??? איפה סם??? הייתם חברים שלה לא????
באמת זה ממש מוזר שכולם (כל מי שנשאר) כל כך נעדרים מהסדרה הזאת, כלומר מבחינה עלילתית.
אולי אפשר להסביר את זה בכך שכל מה שקורה בווסטויו נשמר בסוד משאר העולם?
למה בעצם היא לא יכולה ליצור את ההקס שלה עם ויז'ן והילדים מחדש בהרים לבד בלי לחטוף עוד אנשים?
שאלה טובה מאוד.
סה"כ נהניתי מפרק הסיום. יותר מהרגעים המרגשים מאשר המלחמות.
גם אני.
משפחת סופרעל:
:-D מגניב!

nerdkey treky

Active member
משהו שאהבתי בפרק הזה
כשמכריזים לראשונה על השם גיבורת על של וונדה. לצופים זה טבעי שהיא "סקרלט וויץ'" כל הזמן הזה, אך ביקום של מארוול היא רק וונדה מקסימוף ("רק"). זה גם מתקשר למשפט של הייוורד בתחילת העונה שלמראית עין נראה כמו בדיחה "אין לה שם מיוחד" (לא זוכר את הציטוט) משום שהם לא ידעו אותו. אז המשפט אולי נאמר בקונוטציה הומוריסטית, אולם הוא רמז לחשיפה הגדולה בהמשך.

didalf

Well-known member
אני כרגע לא במצב שאני מוכנה לשמוע מילים רעות על השחקן הזה.
כנל|כן| כפרעליו|מאוהב| הוא הטריל את כולם אבל מגיע לכם תלמדו לראות סדרות בלי לחפש פירורי מידע!:-D

*אין קשר לגיף סתם רציתי גיף של ויז'ן אבל במראה האנושי שלו כי הוא יותר יפה ככה.

איך ולמה ועל סמך מה חשבתם שיהיו??
אבל תזכירו לי בעצם - איפה אבני האינסוף אמורות להמצא עכשיו בעצם?
הייתה איזה תיאוריה שאגתה מנסה לאסוף אותן מחדש ו-וונדה מציירת אותן מחדש או משהו כזה. הרי היא יצרה ויז'ן עם מיינדסטון.
ואין אבני אינסוף תאנוס השמיד אותן והאחרות הוחזרו למקום שלהן בעבר.

ויחד עם זה מרגיש לי שהסיפור שלהם נסגר בצורה די מושלמת ולכן חבל קצת "להרוס את זה".
מצד אחד קצת כן. מצד שני אני כ"כ אוהבת את וונדה וכ"כ עצובה בשבילה שאני אשמח בשבילה אם היא תוכל להתאחד איתו במציאות ולא רק בהקס.

לדעתי אגת'ה נשארת כלואה כאגנס בווסטוויו המשוחררת.
כן? איך? טוב וונדה יכולה לעשות מה שבא לה.

באמת שיחה מאוד מרגשת ;-( אוף ויז'ן הזה הוא כזה נשמה. היה מוזר לי שהוא הזכיר שהוא פעם היה קול בלי גוף - מוזר להזכר שהוא היה ג'רביס של טוני סטארק.
כן? אה. weve come a long way

היא לא בודדה לגמרי, כי יש שם גם את... (ספוילר ענקי לסוף של סדרה אחרת כלשהי, לא יכולה לכתוב איזה, הקריאה על אחריותכם!) : דקסטר.
:-D:-D

nerdkey treky

Active member
כתבה יפה מויינט (ספוילרים עד פרק 8)
תסלחו לי על ביקורתיות יתר, "לגיון" (מוזכרת בכתבה) הסתיימה לאחר 3 עונות, לא בוטלה אחרי 2. ויש הבדל גדול בין המונחים.

didalf

Well-known member
תסלחו לי על ביקורתיות יתר, "לגיון" (מוזכרת בכתבה) הסתיימה לאחר 3 עונות, לא בוטלה אחרי 2. ויש הבדל גדול בין המונחים.
כן הם טעו בזה גם אני כעסתי ותיקנתי אותם בראש.
אבל חוצמזה אהבתי מה שהם כתבו על השילוב המוצלח שעשו בין הסיטקום המוזר ליקום המארוולי המוכר.

עוד דברים ששמתי לב אליהם ואז שכחתי בסיכום ואז האינטרנט הזכיר לי:
רפרנס מכוון?
1614950532656.png

דינג דונג דה ויץ' איז דד! תגידו לי שאני לא היחידה שמיד חשבה על הנעליים של המכשפה מתחת לבית:-D
1614950618812.png

Aranel Nenharma

Well-known member
מי זה?
דרסי הייתה בפרק רק שניה
מזה ממש התאכזבתי. אבל איך ששמעתי את המוזיקה של האוטו גלידה שמחתי
מקווה שכן נראה ממנה עוד בעתיד
ולא הבנתי בפוסט קרדיט איפה הם אמרו שדאקסי נמצאת
*ולמרות שסצנת אחר הכתוביות השניה רמזה שהילדים עדיין קיימים איכשהו
זה היה קטע עם כל כך הרבה שאלות

האם החבר של אמא שלה שעליו דובר הוא ניק פיורי?)
נראה לי זה היה די ברור, לא?
הצחיק אותי שהיא כזה "ילדים טטפלו בצבא" כאילו זה דבר הגיוני:-D וגם אהבתי איך שהם אכן טיפלו בצבא|כתר|
קטע טוב
ואז הכל נעלם והיא נשארת לבד במגרש הריק,
אהבתי שהיא חזרה לתלבושת שלה בפרק 8 כאשר היא התחילה את כל העולם הזה
ויאוו עכשיו לחכות עד לסרט הבא של ד"ר סטריינג' לראות מה יקרה איתה סעמק!!!!!!!!1
זה מסביר את הקשר שלה לסטריינג, כנראה היא תלך אל סטריינג כדי שילמד אותה לשלוט בקסם שלה.
אבל באמת נראה כאילו שהוא הולך לחזור ולהיות ויז'ן שהכרנו. ואני מצד אחד מאוד שמחה על זה, ויחד עם זה מרגיש לי שהסיפור שלהם נסגר בצורה די מושלמת ולכן חבל קצת "להרוס את זה".
אני שמחה כי יש סיכוי שפול בטאני יחזור לmcu
דינג דונג דה ויץ' איז דד! תגידו לי שאני לא היחידה שמיד חשבה על הנעליים של המכשפה מתחת לבית:-D
ואייי כן, דבר ראשון שעלה לי לראש.

בסך הכל אהבתי את הפרק, כן התיאוריות היו יותר מטורפות ממה שהיה באמת אבל עדיין היה נחמד מאוד.
כמובן שזה עדיין סדרה של מארוול אז הם אומנם נתנו תשובות אבל השאירו כל כך הרבה שאלות אחרות פתוחות שזה ברכה כי נקבל את התשובה שלהם בסרטים בהמשך.
מה שכן קצת קיוותי שהם יתנו הכנה לסדרות הבאות.

nerdkey treky

Active member
כן הם טעו בזה גם אני כעסתי ותיקנתי אותם בראש.
אבל חוצמזה אהבתי מה שהם כתבו על השילוב המוצלח שעשו בין הסיטקום המוזר ליקום המארוולי המוכר.

עוד דברים ששמתי לב אליהם ואז שכחתי בסיכום ואז האינטרנט הזכיר לי:
רפרנס מכוון?
צפה בקובץ המצורף 16490

צפה בקובץ המצורף 16491
על הכובע לא חשבתי, אזכור מעניין.
על המכשפה מיד חשבתי.

nerdkey treky

Active member
הלכה לי פה לאיבוד המשך התגובה ליעל אז אני אכתוב אותה שוב:
מארוול עושים מייקאובר לתלשובות המוגזמות מהקומיקס ונותנים להן מראה מודרני ואיכותי. נראה נפלא
מראש הנחתי שהוא יחזור מתישהו בתור זיכרון של וונדה\סקרלט, עכשיו זה גם יהיה בתור ה... הכפיל האותנטי של עצמו....

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וכשהצבא יורה בהם (WTF??) מוניקה לעזרה סופגת כדורים!!
כן זה היה מוזר. הכוחות שלה בהחלט צריכים יותר הסבר בעתיד.
אבל בכל מקרה אולי היא הייתה מיותרת בזה כי בסוף גם בילי עצר כדור עם הכוחות שלו.
*משפחת סופרעל:
חבל רק שהתמונה הזאת (וההשוואה היו בכל מקום בטאמבלר כל השבוע)
ג'ימי דואג לסוכני FBI שיעצרו את הייוורד על מה שהוא עשה עם הויז'ן, גוד בוי ג'ימי.
כאילו תכלס לא ממש ברור לי על מה הייוורד נעצר...
אוקי תוך כדי שאני כותב אני קולט שבעצם זה היה נגד החוק להחיות את ויז'ן, אז הוא רצה לנצל את המצב ככה שיראה שוונדה החייתה את ויז'ן.
איפה קלינט??? איפה סם??? הייתם חברים שלה לא???? מקווה שהסדרה של פלקון תסביר את ההתעלמות הזאת!
זה דווקא נראה לי הגיוני שהם לא ידעו.
במיוחד לאור זה שכל הסדרה מתרחשת רק בטווח של כמה ימים.
ותמיד יש את השאלה של איפה נמצאים הנוקמים האחרים בזמן שיש סרט של אחד מהם.
למה בעצם היא לא יכולה ליצור את ההקס שלה עם ויז'ן והילדים מחדש בהרים לבד בלי לחטוף עוד אנשים?
אני גם לא הבנתי את זה.
או לאור המצב הרעוע של העיר לאחר הכישוף, למה היא לא יכולה להשאיר את הכישוף על העיירה, אבל שלא יכלול היפנוט מוזר של כל התושבים?
אבל אז היא מחזירה לה בשיעור שאגנס לימדה אותה - היא סימנה את ההקס ואז למכשפה אחרת אין כוחות?
זה היה מעולה.
היא ו-ויז'ן הולכים הביתה אוח|לב-ש| ומשכיבים את הילדים לישון.
די כבר עם ההתעללות
בחלק מהדברים לדעתי מעריצים אשמים כשהם מגזימים עם התיאוריות כמו עם אבני האינסוף או דוטי ועוד כל מיני שראיתי ואז מתאכזבים.
פול בטאני הוא טרול מרושע כי מה שהוא אמר זה שיש שחקן שהוא תמיד רצה לעבוד איתו, והוא התכוון לעצמו:-D
בהרבה דברים אני חושב שזה היה מעולה ששידרו את העונה פרק בשבוע. זה גרם לכך שהתעמקנו ויכלנו לדבר על כל פרק.
הצד השלילי הוא זה שכל כך התעמקנו וכל כך נכנסנו פנימה שלחלוטין ראינו דברים שלא ממש היו שם.
אז הדמיון שלי ושל אנשים רבים אחרים (כפי שטאמבלר יעיד) הרחיק לכת לגבי כל מיני דברים כמו החבר המהנדס של מוניקה או המשמעות העמוקה של הפרסומות.
וחלק בהם היו לדעתי טיזינג בכוונה. אני לא מאמין שהעניין עם דוטי למשל לא נעשה בכוונה כדי שננסה לנחש משהו (הסברתי בשרשור קודם את כל הרמזים שהיו איתה).
גם כמובן ראיונות עם השחקנים לאורך שבועות שידור הסדרה גרמו להמון רעיונות מטורפים לעלות לאנשים (ומצטער, אבל אני כועס על פול בטאני).

רפרנס מכוון?
1614950532656.png

לא קלטתי שהדבר עם טומי היה רפרנס. מעולה!
את הקטע עם המגפיים של אגת'ה קלטתי.
עכשיו לאגתה אין כוחות ובתור עונש וונדה כולאת אותה בתור אגנס השכנה החטטנית. אהבתי את הרעיון, הרבה יותר אכזרי מלהרוג אותה.

אני גם תוהה לגבי אגנס. אני מניח שהיא באמת נשארה תחת כישוף שלא קשור לכך שהכישוף הגדול על העיירה הוסר.
אבל אז איפה היא תגור? הרי אין לה בית, היא פשוט התנחלה בבית של ראלף.
העניין הוא שאם היא עדיין אגת'ה מתחת לכישוף אז די מסוכן להשאיר אותה שם. במיוחד כי עכשיו שההקס הוסר אז אין את הrunes שמונעים ממנה להשתמש בכוח קסם שלה.
*הצד החיובי בהחלט הוא שזה משאיר אותנו פתוחים להופעות עתידיות של קתרין האן. (נראה לי שמארוול קולטים את מידת הפופולריות שלה).

ואני מניח שהיא נתנה לראלף את כוח המהירות. (זה פתאום גורם לי לחשוב אם וונדה ללא יודעין נתנה לפייטרו המקורי את כוח המהירות שלו)

**עוד משהו שלא חזרו אליו - מה הקטע עם הארנב? כלומר כנראה זה סתם ארנב. אבל זה עוד דבר שגרם לאנשים לתהות ובסוף הוא כלום.
מקווה שכן נראה ממנה עוד בעתיד
אני מאוד מקווה שנראה עוד את דרסי בעתיד.
מבחינתי שתופיע בכל סדרות מארוול מעכשיו.
ולא הבנתי בפוסט קרדיט איפה הם אמרו שדאקסי נמצאת
חחחחח דאקסי
נראה לי שאמרו שהיא אמרה שהיא לא אוהבת להשאר לסיכומי משימות (debriefs)
כן. וזה לשניה גרם לי לחשוב שהיא אפילו החזירה את הזמן לאחור. (אני שמח שלא)
אבל אז כשהיא מתעופפת משם היא בתחפושת סקרלט וויטץ' שלה.
את לא יכולה רגע אחד לשאול מי זה ורגע אחר כך לומר משהו עליו.
בסך הכל אהבתי את הפרק, כן התיאוריות היו יותר מטורפות ממה שהיה באמת אבל עדיין היה נחמד מאוד.
כמובן שזה עדיין סדרה של מארוול אז הם אומנם נתנו תשובות אבל השאירו כל כך הרבה שאלות אחרות פתוחות שזה ברכה כי נקבל את התשובה שלהם בסרטים בהמשך.
מה שכן קצת קיוותי שהם יתנו הכנה לסדרות הבאות.
אני חושב שגם אני אוהב את הפרק ברגע שאני אתגבר על כך שכל מיני דברים שקיוויתי להם לא היו
ובמיוחד על שברון הלב על מה שכן קרה.

אני כמובן אראה את הפרק שוב. אבל אני לא בטוח אם תהיה לי אנרגיה לזה היום.

nerdkey treky

Active member
חשוב מאוד!!!
וזה לא ספוילר
דברים כאלו, הם טיזרים חמודים שלא באמת עושים ספוילר אבל גורמים לך לרצות לראות את התוכנית. מה הבעיה? שאני גם ככה רציתי לראות את התוכנית ואני לא צריך טיזר להזכיר לי כמה שאני מחכה לה😁 אז אני לא באמת צריך את הדברים האלה, אבל אני מבין את החשיבות שלהם לשיווק הסרט\סדרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אגב,
לא רציתי לציין את זה שבוע שעבר מפחד שזה ספוילר,
אבל ויז'ן היה לבן לתקופה מסויימת גם בקומיקס.
להבנתי הוא פורק על ידי מישהו רע ואז הורכב מחדש, אבל אז הוא היה לבן וללא רגשות.
ונראה לי שזה גם מה שגרם לכך שהוא ווונדה נפרדו.
1614954359166.png

nerdkey treky

Active member
ובמיוחד על שברון הלב על מה שכן קרה.
אבל איזה שברון לב? זה היה די ברור שויז'ן לא יכול להתקיים מחוץ לבועה. בנוגע לילדים לא הייתי בטוח כי זה לא היה ברור אם יש פה טכנוולגיה שיוצרת אותם או קסם רב עוצמה, לכן לא ידעתי אם הם ישארו או לא, אבל אני לא מרגיש שברון לב שהם לא קיימים מחוץ לכוחות של וונדה. ויז'ן עצוב, אך כאמור זה היה לי ברור אז אני לא ממש עצוב.
אבל ויז'ן היה לבן לתקופה מסויימת גם בקומיקס.
הוא נראה כמו הגולש הכסוף. מעניין אם זה מכוון ומתקשר אליו או סתם בטעות. בכל מקרה, אל תגיד לי, סתם זרקתי את ההערה הזו כי ככה הוא נראה.

למעלה