וולוו B12B

מצב
הנושא נעול.

mrngin

New member
וולוו B12B

וולוו B12B
ברביעי האחרון, 10.01.2007 בשעה 16:00 יצאתי מ-ת"מ ירושלים בקו 480 לכיוון מסוף ארלוזרוב ת"א עם אגד, עגלה מדגם וולוו B12B מרכבים, (כמובן שבשל מזג האויר והשעה, ללא מזגן) בעליה לקסטל מכיוון סיבוב מוצא היה נדמה שהנהג עוד מעט יבקש מהנוסעים לרדת ולעזור לדחוף. אחרי רבע עליה לערך, עקף אותנו אוטובוס אגד אחר בכזאת מהירות, שרק ברמזור האדום של מחלף הראל, שם נפגשנו שוב ראיתי שזה היה אגד, MAN הארגז. עד עכשיו אני לא יודע להחליט מה הסיבה להפרש האדיר הזה באופן בו "נתפרה" העליה הבלתי פשוטה הזו: 1. נהג לא מקצועי ב- וולוו B12B מרכבים ? 2. וולוו B12B מרכבים הם עגלות ? 3. MAN תותחים ? 4. אולי כל התשובות נכונות ? מי מחברי הפורום שיודע את התשובות, יכול לסייע

אורי404

New member
יכולות להיות כל מיני סיבות.

וולוו B12B
ברביעי האחרון, 10.01.2007 בשעה 16:00 יצאתי מ-ת"מ ירושלים בקו 480 לכיוון מסוף ארלוזרוב ת"א עם אגד, עגלה מדגם וולוו B12B מרכבים, (כמובן שבשל מזג האויר והשעה, ללא מזגן) בעליה לקסטל מכיוון סיבוב מוצא היה נדמה שהנהג עוד מעט יבקש מהנוסעים לרדת ולעזור לדחוף. אחרי רבע עליה לערך, עקף אותנו אוטובוס אגד אחר בכזאת מהירות, שרק ברמזור האדום של מחלף הראל, שם נפגשנו שוב ראיתי שזה היה אגד, MAN הארגז. עד עכשיו אני לא יודע להחליט מה הסיבה להפרש האדיר הזה באופן בו "נתפרה" העליה הבלתי פשוטה הזו: 1. נהג לא מקצועי ב- וולוו B12B מרכבים ? 2. וולוו B12B מרכבים הם עגלות ? 3. MAN תותחים ? 4. אולי כל התשובות נכונות ? מי מחברי הפורום שיודע את התשובות, יכול לסייע
אולי זה הנהג ואולי זהו המצב של האוטובוס עצמו מבחינת תחזוקה. נסעתי בB12B מספר 88-079-01 בקו 842 והוא נסע עלאכיפאק. נסעתי ב 88-101-01 וגם היה טוב מאוד. לפחות בעבר גם 88-054-01 (כאשר הוא היה של הפועל כפר סבא) הוא נסע טוב מאוד. לעומת זאת נסעתי בקטע קצר מפתח תקווה לצומת רעננה בB12B (נדמה לי ש 88-043-01 או משהו דומה) והאוטובוס קרטע בנסיעות ובאחת הנסיעות אף נכבה לו המנוע.

הכל ענין של

אולי זה הנהג ואולי זהו המצב של האוטובוס עצמו מבחינת תחזוקה. נסעתי בB12B מספר 88-079-01 בקו 842 והוא נסע עלאכיפאק. נסעתי ב 88-101-01 וגם היה טוב מאוד. לפחות בעבר גם 88-054-01 (כאשר הוא היה של הפועל כפר סבא) הוא נסע טוב מאוד. לעומת זאת נסעתי בקטע קצר מפתח תקווה לצומת רעננה בB12B (נדמה לי ש 88-043-01 או משהו דומה) והאוטובוס קרטע בנסיעות ובאחת הנסיעות אף נכבה לו המנוע.
הכל ענין של
תחזוקה נכונה ושמירה על הוראות ספר הרכב כלשונן.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif

הכל ענין של
תחזוקה נכונה ושמירה על הוראות ספר הרכב כלשונן.

נתחיל: הכי טוב זה....

יש לי תחושה שעכשיו יתפתח שוב שרשור מה יותר טוב: מאן, וולוו, מרצדס (ואולי גם דאפים וסקניות מהצד)...
אוטובוס מתוצרת "רום-כרמל" מפיברגלס !!! 10 גמלים נוסעים בו, אח"כ נוח מקבל את השלדה לתצוגה במוזיאון, ליד ה-89-773 המפורסמת !
ועכשיו ברצינות: מבחינתו של אנדי ומבחינתי עבר מזמן עידן הויכוחים. אנחנו נמשיך רק לצחוק ! ערב טוב ונעים לכולם ! אני רץ לטפל בהודעות המטריפות של דרור.....

אורי404

New member
התכוונתי לשרשורים האלה שברוח הטובה.

אוטובוס מתוצרת "רום-כרמל" מפיברגלס !!! 10 גמלים נוסעים בו, אח"כ נוח מקבל את השלדה לתצוגה במוזיאון, ליד ה-89-773 המפורסמת !
ועכשיו ברצינות: מבחינתו של אנדי ומבחינתי עבר מזמן עידן הויכוחים. אנחנו נמשיך רק לצחוק ! ערב טוב ונעים לכולם ! אני רץ לטפל בהודעות המטריפות של דרור.....
על המה יותר טוב - שרשורים שיש לעתים.

המהירות של ../images/Emo43.gif הערב בשפל !!!

על המה יותר טוב - שרשורים שיש לעתים.
המהירות של
הערב בשפל !!!
נראה שהפורטל עייף מכל השבוע.... ששש....שלא ישמעו שאנחנו כותבים כאן בשבת....
עוד יכתבו על כך ב- YNET ......

הייתי בטוח שה- IE7 אשם:

ואני כמעט זרקתי את המחשב מהחלון
חשבתי שהוא אשם.
הייתי בטוח שה- IE7 אשם:
הוא לא נותן עדיין להעתיק תמונה המצורפת למייל שלא במסגרת קובץ ! חסר שם הקובץ: System32/mshtml.hlp או: System64/mshtml.hlp . ממש מעצבן הבאג הזה !!! מה ניתן לעשות רבאק ???

ארזS

New member
תחזור ל-6 !

הייתי בטוח שה- IE7 אשם:
הוא לא נותן עדיין להעתיק תמונה המצורפת למייל שלא במסגרת קובץ ! חסר שם הקובץ: System32/mshtml.hlp או: System64/mshtml.hlp . ממש מעצבן הבאג הזה !!! מה ניתן לעשות רבאק ???
תחזור ל-6 !
אני חזרתי ל-6. יותר טוב.

6 לא הולך טוב עם VISTA במהדורה

תחזור ל-6 !
אני חזרתי ל-6. יותר טוב.
העברית. האמן לי שניסיתי. 7 עדיין מלא בבאגים: עם 7 לא ניתן עדיין להעתיק תמונה מהמייל (לא מקובץ מצורף) לתיקיה וזה מה שמעצבן אותי !!!

ארזS

New member
גם ויסטה לא מי יודע מה

העברית. האמן לי שניסיתי. 7 עדיין מלא בבאגים: עם 7 לא ניתן עדיין להעתיק תמונה מהמייל (לא מקובץ מצורף) לתיקיה וזה מה שמעצבן אותי !!!
גם ויסטה לא מי יודע מה
ביל גייטס סתם מתעשר על חשבוננו...

אורי404

New member
ועל זה שרו:

ועל זה שרו:
"מאה ושלושים קילומטר לשעה בסוסיתא, כרמל אדומה..." (מתוך "לידיה הלוהטת" של להקת "דודה").

846

Active member
לא צריך לפתח שירשור...

יש לי תחושה שעכשיו יתפתח שוב שרשור מה יותר טוב: מאן, וולוו, מרצדס (ואולי גם דאפים וסקניות מהצד)...
לא צריך לפתח שירשור...
ברור שמרצדס הכי טוב !

M.A.N זה ראשי תיבות של:

בחייך, אתה יודע שהתשובה הנכונה היא
ש-M.A.N תותחים!
M.A.N זה ראשי תיבות של:
"מה אתה נבלה" ? שתוק, שתוק, יא רומני עבש !!! הכי טוב זה "שוסון" !!!
ראית איך השוסון של המוזיאון טס בעליות לירושלים ?
איך אתה מדבר על מ.א.ן? טוב לדעת שקיימת חברה כזו אחי הרומיינר ! מה הם מייצרים ?

מריצות ותלתי-אופן../images/Emo6.gif

M.A.N זה ראשי תיבות של:
"מה אתה נבלה" ? שתוק, שתוק, יא רומני עבש !!! הכי טוב זה "שוסון" !!!
ראית איך השוסון של המוזיאון טס בעליות לירושלים ?
איך אתה מדבר על מ.א.ן? טוב לדעת שקיימת חברה כזו אחי הרומיינר ! מה הם מייצרים ?
מריצות ותלתי-אופן

כן כן, אבל אפילו ה-OC500 הושבתה היום ע"י ג'קי!

מצב
הנושא נעול.
למעלה