וולוו של קונקס

מצב
הנושא נעול.

AndreyS

New member
וולוו של קונקס

וולוו של קונקס
בהמשך לשיחה בלינק המצורף. היום נסעתי באוטובוס המדובר של קונקס ועל השמשה הקדמית שלו הופיעה מדבקה של בדיקת חורף 2001 כלומר הוא היה על הכביש כבר ב2001. בנוסף נוחות הנסיעה באוטובוס הזה ירודה מאד. הייתי אומר שאפילו אי אפשר ליסוע בו..

AndreyS

New member
דרך אגב

וולוו של קונקס
בהמשך לשיחה בלינק המצורף. היום נסעתי באוטובוס המדובר של קונקס ועל השמשה הקדמית שלו הופיעה מדבקה של בדיקת חורף 2001 כלומר הוא היה על הכביש כבר ב2001. בנוסף נוחות הנסיעה באוטובוס הזה ירודה מאד. הייתי אומר שאפילו אי אפשר ליסוע בו..
דרך אגב
שמתי לב שקונקס רכשה די הרבה אוטובוסים עם מרכב Barak של מרכבים שגם בגיל שלהם הייתי מטיל ספק אבל לגביהם אין לי הוכחות ברורות.

מרכב ברק

דרך אגב
שמתי לב שקונקס רכשה די הרבה אוטובוסים עם מרכב Barak של מרכבים שגם בגיל שלהם הייתי מטיל ספק אבל לגביהם אין לי הוכחות ברורות.
מרכב ברק
מרכב ברק הוא של הארגז ולא של מרכבים לקונקס יש מרצדס על מרכב ברק (שלפי דעתי נרכשו מחברת מרגלית) ווולוו על מרכב מדגם מארס של מרכבים

AndreyS

New member
כן שמתי לב

מרכב ברק
מרכב ברק הוא של הארגז ולא של מרכבים לקונקס יש מרצדס על מרכב ברק (שלפי דעתי נרכשו מחברת מרגלית) ווולוו על מרכב מדגם מארס של מרכבים
כן שמתי לב
שהברק הוא של הארגז זו היתה טעות בהקלדה. חשבתי על משהו אחד וכתבתי משהו אחר. באמת יש להם Mars אבל יש גם אוטובוסים מהמרכב שדובר בשרשור שצירפתי. למה אתה חושב שהם נרכשו דווקא ממרגלית?

AndreyS

New member
לינק...

וולוו של קונקס
לינק...
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/archive/viewmsg.asp?id=394&msgid=12539455

מצב
הנושא נעול.
למעלה