וולבס-לייקרס

פיגור 14 במחצית

זה נראה רע מאוד. שאק לא במשחק, מאלון ופישר בבעית עבירות. קובי אומנם עם 19, אבל משחק בלי עוצמה בכלל, הוא לא חודר לסל... במינסוטה אף אחד עם שלוש עבירות, וכמו שהלייקרס קולעים מהעונשין, הם הולכים להגיע לקו הרבה.

89:71 מינסוטה!!!

בלי קאסל הפצוע, ובלי האסל אבל עם גארנט שקלע 24 ספריוול שקלע 17 והוסיף 8 אסיסטים ותרומה אדירה של הספסל כשדריק מרטין קולע 15 ו-8 וסיסטים ושצ'רביאק מוסיף 1. ומעבר לכל הגנה מעולה של הזאבים בעיקר על שאק. אל תספידו את מינסוטה כל כך מהר, זה המסר שלהם היום. מחכה בכליון עיננים למשחק הבא.

LeB

New member
../images/Emo7.gif

WHY KOBE WHY U LET ME DOWN ONCE MORE AND YOU ARE DOOMED

LeB

New member
אוףףףף אני לא יכולללל

במגן במחשבים שהיה לי היה משחב של הלייקרס, קמתי, הפסדנו, קיבלתי ציון חרא אני מרגיש שעכשיו הולך להיות אותו דבר ועוד יש לי היום 2 בגרויות
6 שעות של מבחנים!!!! ובלי מצב רוח.... SAY GOOD BYE YOU RING AND MY FUTURE
שאקיל אוניל.. קאקי!!! בעעע.... זבל של שחקן.. לא שווה את השומן שהוא אוכל.. איפה אוואג'ובי שיפרק אותו... שמן.. בטלן!!! בעע... שונא שונא שונאאאא להפסיד.. KG... כרגע אין אדם שאני שונא יותר. פאקינג פאקינג פאקינג פאקר!!!!
פיל ג'קסון- תתפטר!!!!! PJ מאמן גרוע.. בעע.... אוף אוף אוף... AN UNBEARABLE MISERY

כי אתה פראייר

היית צריך לעשות שנה שעברה מבחן טוב... גם כן 6 שעות, שעה וחצי כל מבחן בלחץ...

LeB

New member
כן אבל

זה נשמע יותר הרואי ככה קרושי! איך הלך לך?

assafcohen1

New member
איה יופי!

לא ראיתי את המשחק, מפני שאני עובד בלילות- אבל תמיד נפלא לראות את הלייקרס מקבלים בראש.

Ploral Reaction

New member
ראיתי עכשיו בדיוק את כל המשחק

בשידור החוזר... משחק נחמד למדי של מיניסוטה. הלייקרס חושך כמו שצריך להיות :)

Malcolm X

New member
אין שאק..אין לייקרס..אין מה לעשות..

משחק יחסית חלש של שאק....14 נקודות, 16 ריבאונדים, 6-14 מהקו.... קובי קלע 27..אבל רק 10-24 מהשדה שזה רק מזיק.....מאלון ופייטון היו חושך..אז למה שהלייקרס ינצחו ככה? אין שום סיבה...

WorldCenter

New member
קמתי ב3.40 כדי לראות

את המשחק, וזו הייתה ההחלטה הכי גרועה שהייתה לי השבוע! פשוט משחק ח-ר-א המשחק הכי גרוע של LA בפלייאוף היה היום! מאלון לא נכנס למשחק ונכנס לבעיית עבירות והרחקה בסיום, גרי חוץ מהרבע הראשון לא עשה הרבה, קובי לפחות אזן קצת את הנקודות בלי הוא היה 30 הפרש, ג'ונסון עשה ביתצפר לשאק! התביישתי לראות את זה שאק בסוף קלע עוד 4 נקודות כאלו בגארבג טיים, אבל השנה זה המשחק הכי גרוע שלו שראיתי, כמעט שום מהלכים היו במשחק של הלייקרס זה היה פשוט לא לייקרס, אין לי מושג איזו קבוצה ראיתי היום. אני ממש מקווה שהם יבוא עם ראש אחר מחר.

Shooting Guard

New member
השיטה של סונדרס עבדה תנו לקובי לשחק

לבד, שיקלע 100 , הם עדיין יפסידו. קובי היה צריך לנסות להכניס את שאק למשחק, ולא למסור לו כדור אחד פנימה כל המשחק.

Malcolm X

New member
תפסיקו להסתכל רק על הנקודות....

הוא שיחק 40 דקות...לקח 24 זריקות וקלע רק 10....

WorldCenter

New member
אם היית רואה את המשחק

הייתי רואה שאת רוב הזריקות שלו הוא קלע בגארבג טיים הוא זרק כמה זריקות שלא נכנסו היו לו מעל ל50 אחוז בערך. אם הייתי רואה את שאק במשחק לא היית מדבר כך,הוא לא הצליח להכנס כמעט לצבע.

למעלה