וויזה לארצות הברית- בבקשה תענו

TNFAN

New member
וויזה לארצות הברית- בבקשה תענו

הלכתי להוציא ויזה היום והבנתי שיש מצב שיסרבו לי למי בדרך כלל מסרבים?

לא יודעת לגבי בד"כ, אבל

אם מדובר ברווק/ה, ללא מקום עבודה מסודר או מקום לימודים מסודר, ללא שום הוכחה של זיקה חזקה לארץ - סיכוי סביר מאד שלא יתנו ויזה, כי יש הרבה יותר מסיכוי סביר שמושא הויזה יחליט להשאר בארה"ב על תקן "לא חוקי".

TNFAN

New member
מצבי

אני בת 18 עוד מעט, לפני גיוס רוצה לינסוע לפני שאני מתגייסת

נסי להביא אישור מלשכת הגיוס

עם תאריך הגיוס הצפוי שלך. אולי יעזור (סביר לי להניח שכן, אבל אל תתפסי אותי במילה). בכל מקרה, כדי לצאת מהארץ תהיי חייבת לקבל את אישור לשכת הגיוס.

TNFAN

New member
אין צורך נכון לעכשיו

להוציא אישור בשביל לצאת מהארץ- זה בדוק

בכל מקרה,

הייתי מנסה להשיג אישור כזה עבור שגרירות ארה"ב, כדי שיראו שיש לך סיבה מאד מאד טובה לחזור ארצה.

17205

New member
הסרט של ליזי מקכג'וויר

לפחות שליש מהילדים ילכו לסרט, את שני השליש הנותרים אני אקח לבלות בחוף, עדין אין תוכניות מוגדרות למחר

הרשה לי לנחש מי נמצאת באותו שליש

גם אצלי הילדות מאד נהנו מהסרט. אגב, עוד סרט שהן צפו בו לפני שבוע, וגם מאד מאד נהנו, הוא daddy daycare, שיתאים לשני שלישים אצלכם.

אני זכרתי..

את כל הפיתות פסוקות הדפנות ממלאות את תוכן בשבבי שווארמה מתובלים שריחם הזכיר לי את ימי השיש שבו נאספנו מסביב למגש בורקסים ריחניים במילויים שונים וזה הזכיר לי את המילואים בצבא ואפרופו צבא ניזכרתי.... כן יום זיכרון היה לי פה... בכל אופן מחר פיקניק וסוף השבוע הנהדר שהיה פה עם שמש מדהימה עומד כנראה להסתיים ונפרד מעימנו ומשאיר אחריו עננים אפורים ועצובים!

17205

New member
העננים נמצאים כאן בסופשבוע

כבר כמה ימים שסגרירי אצלנו במרכז החוף המערבי, ואצלנו שמעונן קריר

למעלה