וויברטור מומלץ?...

DAHUJI

New member
וויברטור מומלץ?...

כבר הרבה זמן שמתחשק לי חתיכת אביזר נחמד שכזה, רציני ומועיל להרפתקאות משותפות עם/על אי אילו ידידות שמוכנות להתנסות איתי בעניין... כמובן שמוחבא מתחת לבלטות עטוף בנייר עיתון.
זה מאוד מסקרן אותי לשלב אותו בחיי המין שלכרגע נעדרים מחיי לחלוטין (מבחירה!).

שואל את אלו שרכשו והיו מרוצים מהמוצר שרכשו (גברים) ובעיקר את נשות הפורום שברשותן אביזר שכזה ועושות בו שימוש...
יש חברה מועדפת? מותג מומלץ? דגם מסויים?
מתכוון לוויברטור רציני שכולל חדירה ולא לגירוי דגדגני.
יש כל כך הרבה מבחר ולא מתחשק לי לעשות סקר שוק רציני בגוגלה.

ראיתי את החמודי הזה ואת המתוקי הזה ואת הנושנוש הזה, אבל הם נראים לי צעצועונים ולאו דווקא "הדבר האמיתי"... אהבתי את החברה הספציפית הזו כי ביקרתי בחנות, הרגשתי את המוצר בידיים והוא מרגיש לי איכותי.
אני לא מתכוון להזמין מעלי-אקספרס משהו סיני, אז תחסכו לי את כל הארחי-פרחי הסיניים, מעדיף משהו איכותי אפילו שיעלה קצת יקר

ואגב, המחירים בארץ?... נחסוך לכם את המרמור.

תודה לעונים, למשיבים, למשיבות ולפונות אליי בפרטי עם הצעות בזויות למפגשים מיניים קבוצתיים מלאי נוזלים מסוגים שונים (בעיקר כאלו שמכילים אתנול) שעיקרן אל-הורות ומקומנו במטריקס.

וכן, אני חדש... קורא אתכם אולי כמה ימים, עובר על פוסטים, רואה שיש פה אחת שמחייה את הפורום (מאוד) ואתם כולכם נחמדים וחביבים, במיוחד המבסוט הלאומי ז'אדק הערס המצרי.
זיונים לא יצאו לנו מפה כנראה

ברוך הבא

בקשר לויברטור - צר לי אבל לא יכולה לעזור בנושא מאחר ולכל אישה יש עדיפויות שונות של איזור הגירוי ועוצמתו - ממליצה לך להיכנס לחנות סקס ולשאול שם - יש משהו מאוד עוצמתי ונכון לגעת במוצרים עצמם.
&nbsp
לא ממש הבנתי לגבי ההצעות שקיבלת במסרים, אבל יודעת שיהיו אחרים שמאוד ישמחו לקבל הצעות כאלה - אז .... צרות של עשירים.
&nbsp
ולא ממש הבנתי... אתה מעוצבן על שימוש בקונדום? מה רצית?
&nbsp
ולשאלת השאלות - יש זיונים? יש פה הכל מהכל... רק צריך סבלנות ואורך רוח... שיתוף ו- מזל.
&nbsp
לך ז'דיין וזוהי ברכת הפורום.

DAHUJI

New member
סרקזם...

לגבי הוויברטור - תודה
מקבל את עצתך שנשמעת לי הגיונית.

לגבי הקונדום - מה?... היכן קראת את זה? איפה הזכרתי קונדום? מה קשור זקפה להר סיני?

לגבי המסרים בפרטי - זו הייתה הלצה מחוכמת... ההדגשה במקור הייתה הזמנה לפונות פוטנציאליות בפרטי ושיבואו עם הצעות שכוללות מפגשים מיניים רבי-משתתפים בעיקר בנושא הפוקימון-גו. והצרות שלי הם בהחלט של עשירים כי אני אמיד בצורה בלתי יוצאת מגדר הלא רגיל.

ולשאלת השאלות - 42?

לכי תזדייני זו מעבר לברכת הפורום. זו ברכה שאני באופן אישי כבר למעלה מ- 7 שנים משתמש בה באופן יומיומי מול אנשים שנמצאים בקרבתי גם כברכת שלום (בוקר טוב אחי, לך תזדיין) וגם כברכת להתראות (יאללה אחי, לך תזדיין), וגם כברכת סע לי מהעיניים או תניח לי (שמע, לך תזדיין, טוב?).
כמו שנאמר בספר ויגמור ויקרא, פרק שפיכה מעוכבת זה לא פחות חרא משפיכה מוקדמת, פסוק 69 - והזדיינתם לנפשותיכם. ונאמר אמן כן יהי רצון.
ברכת הגומר.

לא הייתי קונה לעצמי דווקא את זה...

אבל אולי בגלל שזה ורוד... וגם נראה לי די קצר בתמונה...

הייתי פעם באיזה חנות ממש נחמדה בקינג ג'ורג' (ארוס אם אני לא טועה) והייתה שם מוכרת מקסימה שהסבירה על ההבדלים בין כל הויברטורים ומעבירה גם הרצאות מפעם לפעם ואולי תוכל לעזור לך יותר..

turangaleela1

New member
למה לחדירה ןלא לשימוש חיצוני?

האמת שאם כבר אז תשקיע ותקנה משהו שיכול לשמש לשניהם, אחרי הכל כמו כתבה פה לפני לכל אישה יש העדפות משלה אז טוב שיש אופציות

למעלה