ווווווהוווווווווווו

evilihi

New member
ווווווהוווווווווווו

אז לפני שבוע ביום חמישי בערב הזמנתי את הגומונים וסרט של מיקי מאוס - שניהם כפרה אורדר שאמורים לצאת ב14 לנובמבר. בשישי בבוקר קיבלתי את ההודעה שהם נשלחו - אתמול נחתה ההודעה בדואר (והתגלתה היום - מיד רצתי לקחת את זה) איזה יופי איזה יופי איזה יופי. אין כמו האריזה של אמזון - עם כריות אוויר, דיסקים לא רוקדים. הכל פיקס. תגידו, על סרטים אמריקאים זון 1 כתוב בד"כ שזה מותר למכירה בארצות הברית וקנדה בלבד. אז איך בעצם אמזון מוכרים את זה לכל העולם?
 

evilihi

New member
אגב אמזון

מישהו התנסה עם תלושי המתנה שלהם? בזמנו אספתי קודים של 5 דולר מכל אתרי הגאוסיטיז שהיו לי והם עבדו מעולה (חוץ מאחד! שהיה חסר להשלמת ספר מסוים). עכשיו אני רוצה לקנות תלוש מתנה לחבר, אבל הביקורות של אנשים על התלושים של אמזון ממש מפחידות!
 

danistar

New member
לא יודע על התלושים

אבל אמאזון באמת אחלה במשלוחים . הזמנתי דרכם כמה כותרים של דיסני ( סינדרלה פלטיניום , היפיפי והחיה פלטיניום , השועל והכלבלב , מהדורת 25 שנה ) ותמיד הגיע מושלם . אמרתי כבר פעם שאפילו ההוצאות עצמן מעוררות קנאה לעומת מה שקורה בארץ .
 
מעוררות קינאה? בוא נקרא לילד בשמו

ההוצאות בארץ ברובן הן תת רמה. תפריטים מגושמים, אי אפשר כמובן להעביר את כל סרטוני התדמית של המפיץ, שלא לדבר על זה שכמעט לא משקיעים בתוספות. והמחיר? ניחשתם.
 

porky169

New member
בקשר לסרטי זון 1../images/Emo134.gif

זה לא שאסור למכירה בארצות אחרות זה פשוט פעם כשהדיוידי היה יחסית חדש(אפילו עד לפני שנה שנתיים)רוב מכשירי הדיוידי לא יכלו לקרוא דיוידי בשיטת שידור NTSC שיש בארה"ב לעומת שיטת שידור PAL שיש באירופה ובמזרח התיכון. כיום כשכל הדיוידים שנמכרים בשוק הם דיוידים שיכולים לקרוא את שיטרת השידור האמריקאית זה לא כל כך אקטואלי ההודעה שהם כותבים ש"הדיסק עלול לא להיות פעיל בארצות אחרות"
 

evilihi

New member
לא בדיוק

על הדיוידי של הגומונים כתוב שזה אסור למכירה מחוץ לארצות הברית ידה ידה..וזו רק דוגמה אחת?
 
למעלה