ווואי אני לא מסוגל יותר.!!..לא יכול יותר

ran 15

New member
ווואי אני לא מסוגל יותר.!!..לא יכול יותר../images/Emo46.gif

שמעו זה עבר כל גבול...זה פשוט , זוועה , מסריח , מגעיל ולא ניתן להסרה !!!... הכוונה לריח של הקלאמרי חחח... חבר'ה אני דגתי היום ולא משנה מה אני עושה , מנקה משתמש שוטף רוחץ , מסיר את האצבעות..כלום לא מנטרל את הריח הזוועתי הזה של הקלאמרי, כאילו שחטתי חתולה :\ , מה עושים ?!.... אני דיי בטוח שנתקלתם בבעיה הזאת..אני לא מסוגל ליהיות ליד עצמי זה פשוט מסריח !.

הלו על מה כל הרעש ???? ../images/Emo13.gif

קח לימון , סחוט על סקוטצ או על הידיים שפשף קצת וסגור הסיפור . חשבתי כבר שוב תסכול עופרות או מצוף שהתידד עם בורי . סך הכל קלמרי .....נפתח ספר רן וחוויות הדייג בישראל.

ori j

New member
פתיון טרי לא מסריח! + טיפ חשוב לאינטיסיונרים

לאחרונה עשיתי כמה ניסויים איך הכי טוב לשמור סבידה / קלמארי שלכדנו והחלטתי לשתף בתוצאות: מבלי להלאות בכל הדרכים שנוסו, הדרך הטובה והקלה ביותר לשמור דיונון טרי היא שמירתו במים (דלי + מעט מי ים) עד להגעה הביתה ואז עטיפת הדיונון בנייר כסף ולאחר מכן סגירה בתוך ניילון לסנדוויצ'ים. התוצאה צריכה להזכיר סנדוויץ' ארוז (במיוחד את אלה של מייקל
) ולאחר מכן הכנסה לקירור אם השימוש בו בתוך כמה ימים או להקפאה אם לאחסנה ארוכה טווח. לא תאמינו כמה טרי נשאר הדיונון לאחר התהליך לעיל, כולל שמירה על הצבעים, מרקם העור וגמישות הבשר. בהצלחה לכולם!

ran 15

New member
בגיל הזה עדיין אין חברה קבועה ../images/Emo13.gif ...

אז זה לא כזה חשוב
. אתמול חזרתי הביתה וזה היה סיוט חשבתי אולי מהבגדים אבל אז נזכרתי שהתקלחתי כבר :-|...ואז אני מריח את היד וואלה , חחח זה זוועתי ... ד"א בקשר לעופרות שנתקעות בים , המינון ירד פלאים אני פשוט קשרתי אותם עם השפיץ לכיוון הקרס במקום לכיווני , ויש תפיסות , לא רציניות -מרמורים (או איך שלא מבטאים את זה , שמעתי כבר כמה וכמה הגיות ) ...נעדכן בעתיד
תודה על ההתעניינות חחח... האמת שלימון ניסיתי , אני אנסה שוב היום , ואם זה לא עובד אני הולך לניתוח להסרת אצבעות
.

ran 15

New member
אהה לא לא , השם זה השם (שם יפה ../images/Emo13.gif )

הגיל , אני כבר 19 , המשתמש הזה בערך מגיל 14 שלי....
. ותודה רבה
.

חשמלן 50

New member
כפפות חד פעמיות

כמו של רופאים , פותרות את בעיית הריח באופן היעיל ביותר קונים קופסא של 100 (ממש לא יקר) עוטים אותם על היד ואין יותר ריח בהצלחה

ran 15

New member
זה מה שאני אעשה לפעם הבאה..למרות שעם תולעים

אין ריח , אבל זה יקר כל שתי יציאות להוציא 25 שקל :\...בכל זאת... הקלאמרי 10 שקל קופסאת פלסטיק כזאת של חומוס שמפיקה להרבה מאוד זריקות. מה שכן צריך לעשות ניתוח לפני שחותכים את הפיתיון כדי לא לפוצץ את השקיות דיו ...זוועה !.

bigi100

New member
אחי היקר קח 2 שיטות

1: אחרי הדייג לשטוף ידיים כמה פעמים בחול......ואחר כך סבון 2) כפפות אני מכיר את התופעה אני דג עם סקמברי

ran 15

New member
נצל"ש , שאלה לגבי סרגוסים...

בהנחה שאני יוצא לדייג ואני רוצה לתפוס סרגוסים , עדיף לזרוק למקום סלעי \ חולי ? פתיון מועדף ?

למעלה