ווואיי שחור....

plusman

New member
אהה הבנתי

כן זה באמת יפה לפחות יותר ממה שהיה קודם ד"כ מישהו זוכר שבהתחלה כשל הפירסום הזה התחיל היה ירקוק כזה של בירה... חח...

barkai36

New member
כן זה היה זוכה פרס העיצוב הגרוע

ביותר לכל החיים שילוב של ירוק חזק עם אדום חזק אי אפשר היה להסתכל על הפורום

בואנה ...

כוס רבאק יא צפונים מפגרים לא מבינים כלום בחיים שלכם תישרפו בלג בעומר

the1andtheolny

New member
הלו את מי אתה מקלל!

תרגיע אחי לא רוצה!!!! אתה תקשיב יה חרא לך מפה! אתה לא יודע איזה מוח יש לזין עומד אז תישתוק!! אח שלי די.... שתוק כבר אני מחליט פה! לא אתה!! חשבתי שהלכתה! טוב הוא הרגיז אותי!!!! הוא לא יודע כלום..... אני עוד מעט מרסק לך את הגוגולת בתוך קיר וזה אחרי שאני יקח לך את הקרקפת!.... אוקי.... תרגיע...

the1andtheolny

New member
אתה לא עוזב

יאללה חלאס הבנו אני נשאר עד שהאיש לא מביא התנצלות! בסדר... ואחרי זה אתה הולך, כן? לא יודע נראה, אני פגוע!.

חחחחחחח......

טוב טוב אל תעשה עליי דאווינים ויעני מה אתה שולט פה? שולט רק על הלבנים האשכנזים יא צפוני מסריח כוס רבאק ערס יא חננה אני לא מכיר אותך ואתה לא אותי לשנינו לא נעים אז יאללה חלאס סאב תמחק את השרשור נעשה פה שלום כבר

the1andtheolny

New member
תגיד לי לילד

נדבר ברצינות אתה חושב שאני דופק לך חשבון? אתה חושב שאני חבר שלך? למי אתה קורא צפוני יא הומו... אני יבוא אלייך הביתה רק בשביל לדפוק לך את הראש בתוך המכסה של האוטו, המאפן שבטח יש לך. אני רוצה לראות אותך עלי אני ידבוק אותך החוש שילינג באמא שלך אני יפוצץ אותך. ועם זה לא מספיק אני גם יקח את הזין שלך בתוך צנצנת למזכרת . אתה תבקש סליחה מכל אלה שאמרתה שהם דפוקים יה רמת iq נמוכה שכמוך. כי אתה לא לומד יותר מהם ואולי הם יותר אינטליגנטים ממך(מה שבטוח). נעל רבק אתה מקלל עוד מישהו שמעתה יה הומו. אני בא אלייך אישית הביתה בשביל לפוצץ לך את האמ אמא... אל תחשוב שאני עוד ילד שסתם מאיים אלייך אני שולט אלייך יה מפגר ותייחס לכולם פה לשווים.... מן הסתם אתה האדיוט.

memememe

New member
רגע אבל יש בעיה

תראו איפו אתם גרים אחד בדרום ואחד בכלל לא פה

למעלה