וואפי החתול הפך בן אדם
....***

• פותח הנושא wapy
  • פורסם בתאריך

wapy

New member
וואפי החתול הפך בן אדם../images/Emo108.gif....***../images/Emo41.gif

הסיפור בקישור ובשרשור החתול הזה צריך פסיכולוג לקח לו יום יומיים - נרגע משחק אפשר ללטף אותו לעת עתה נשאר בבית נמצא לו סידור בתוך המשפחה

Let Me Be

New member
כל הכבוד שהחלטת להשאיר אותו

נשמח לשמוע עדכונים. אני בטוחה שלחתול יהיה הרבה יותר טוב בבית, אחרי שיתרגל.

wapy

New member
זה לא סיפור פשוט..,.@

ההחלטה של כל המשפחה.

צופציקה

New member
כל הכבוד wapy../images/Emo24.gif

אני שמחה לשמוע שהחלטת לקחת אותו. גם עם חתול מתקיימת בנייה של מערכת יחסים והרגל. לא תצטער על כך לעולם, יגיד לך כל מי שמגדל או גידל חתול ונפשו נקשרה בנפשם. עשית את הדבר הנכון. שמחה אותי מאוד הידיעה.

Lee7980

New member
כל הכבוד !!!../images/Emo140.gif

הופתעתי לטובה, ממש שמחה לשמוע שהחלטת לדאוג לחתלתול היפה הזה בעצמך.. שניכם תרוויחו בענק!

sivi1964

New member
../images/Emo140.gifמשמח ממש ממש

חתול יפייפה שכזה, מגיע לו בית אמיתי מסכימה פה עם כולם,לא תצטער על זה לעולם, הרווחתם את החייה הכי מדהימה בעולם.

guyRG

New member
סוף סוף ... ../images/Emo3.gif

לי יש תחושה שאתה מפתח רגשות עזים לחתול הזה. אתה אולי עוד לא רואה את זה כי כל הסיטואציה חדשה לך, אבל אני אופטימי לגביכם.. רק תראה מה עשית (בינתיים) עבור הגור הזה. ביקורים = אוכל = דאגה = חילוץ מהמכלאה.. נראה לך שמישהו אדיש היה עושה את כל זה??. לא נראה לי.. גם לי נדמה שזו תחילתה של ידידות אמיצה !!

wapy

New member
../images/Emo51.gif למגיבים, שלום בית דוחה חתול../images/Emo108.gif..../images/Emo41.gif

הגברת לא מסתדרת עם החתול אפילו לא במרפסת פעם יושב על הראוטר של המחשב פעם יושב על שולחן האוכל ןחושב פעם מגרד את כורסאות העור פעם על הספרייה - כאילו ציפור פן נגלה אותו בתוך הסדינים - כל חדרי השינה נעולים. מאחר ואני כבר קשור לחתול החלטתי לקחת אותו איתי לבית וגן שם אני עובד כל בוקר החתול יהיה צמוד אלי כל יום שבע עד שלוש. שם יהיה לו גם בית וגם גן נראה איך יסתדר. החלופה האחרת להחזיר אותו להר נוף ולראות אותו יום כן יום לא שם יהיה בגינה יחד עם אחיו -

אשתר1

New member
מישהו רוצה לאמץ? מדהימון../images/Emo47.gif../images/Emo25.gif

חבל לטלטל את החתול הזה הלוך וחזור,והבחוץ לא אידיאלי .. החתול הזה מדהים ביופיו ולגבי אופיו,אין מה לעשות ,לוקח זמן לחתול אנרגטי וצעיר להתרגל לחיים בבית,הוא מתנהג כמו חתול חקרן סקרן וחמוד התואם לגיל הכרונולוגי,אחרי שלושה ימים זה לא זמן ראוי להסתגלות,לא לחתול ולבני הבית,אז במקום שיחזור שוב ל"טבע" אם מישהו חשב על אימוץ ממתק כזה,הנה הזדמנות פז למצוא עבורו בית לתמיד.

dimitrygo

Active member
מנהל
לאן יימסר? אתה יודע שצריך לאקלם אותו במקום

חדש?

wapy

New member
מי שרוצה לתת לו ../images/Emo82.gif

זה הצ'אנס האחרון מחר אני לוקח אותו לבית וגן - משבע עד שלוש כל יום צמוד אלי או לגינה בהר נוף - עם אחיו אימו שם אראה אותו יום כן יום לא

dimitrygo

Active member
מנהל
כמו שאמרתי אתה צריך לאקלם אותו במקום חדש

ולא ניראה לי שיש לך תנאים לזה

ויקסי

New member
בבקשה אם אתה מתכוון לשחרר אותו

תשחרר אותו בטריטוריה המוכרת שלו! גם ככה הוא עבר לא מעט שינויים ואני מקווה שזה לא יגרום לו נזק אבל כדי למזער את הנזקים בבקשה תשחרר אותו במקום מוכר, אם תשחרר אותו במקום לא מוכר הוא ימות!!!

wapy

New member
מחר כנראה אפגיש את החתול עם אחיו ואמו בהר נוף

אזמן את כולם לארוחה בשלוש - ואז אשחרר את וואפי החתול אם כך, יהיה עליו לבלות איתי את הבוקר עד שלוש במנשא

ומה יהיה בשבת?

או כשתהיה בחופש? אם אין לך סבלנות אליו, מוטב שתחזיר אותו למקום ממנו לקחת אותו.

צופציקה

New member
הוא ימות שם wapy הוא ימות.

לפני כמה ימים מתה לי גורה מדהימה ויפה בפינת האכלה. כל יום התלבטתי אם לקחת אותה או לא. ידעתי שגורה כזו קטנה עלולה לא לשרוד את הימים הקרים האלה ואת המחלות. ובגלל שיש לי חתולה ועוד חתולי גג שאני מאכילה בבית, התלבטתי יותר מדי. לפני כמה ימים מצאתי אותה מתה. הם לא שורדים תמיד, ועוד חתול שטולטל כל כך.

למעלה