וואלה בטרוףףף עולה 6 אחוז כרגע

מצב
הנושא נעול.

Planet X

New member
איזה סימנים?

אני חושב שכבר עכשיו
אפשר לאות סימנים כמו שרשמתיבהודעות הקודמות היום לדעתי מי שמחזיק שיממש.
איזה סימנים?
מחזור פי 2-3 מהממוצע? אנשים הממשיכים לקנות בטירוף סחורה אף על פי שמחירה עולה כל יום ? על מה אתה מדבר? אל תעלב,אבל נראה לי שאתה ספקולנט שמחכה למימושון כדי לקנות

Planet X

New member
ועד שהיא תתרסק...

תשמע... עם כל העליות האלה קשה לדעת
אולי המנייה עלולה להתרסק בקרוב?
ועד שהיא תתרסק...
אולי היא תעלה עוד 30% או 50% ואז תגיד: איזה אידיוט אני?! הלכתי נגד הזרם כמו חכמולוג וקבלתי 50% בראש!

matan3000

New member
התשובה שלכם לוואלה היום

ועד שהיא תתרסק...
אולי היא תעלה עוד 30% או 50% ואז תגיד: איזה אידיוט אני?! הלכתי נגד הזרם כמו חכמולוג וקבלתי 50% בראש!
התשובה שלכם לוואלה היום
פותחת בירידה בטרום.

roni861

New member
וואלה -רווח 14 אחוז .. כדאי לממש הי

איזה כייףףףףףףףףףףףף ב 3 ימים 18 אחוז איתה- אךךךךךךךך ישש
היום, אני בטוח שהיא עוד תעלה הרבה, אני פוחד שאני אממש היום אני לא אתפוס אותה אחר כך. מה דעתכם?

Planet X

New member
אז אל תממש

היום, אני בטוח שהיא עוד תעלה הרבה, אני פוחד שאני אממש היום אני לא אתפוס אותה אחר כך. מה דעתכם?
אז אל תממש
מה אתה מפחד? המניה טסה למעלה בקצב מטורף,ובמחזורים עולים ועוד לא הראתה אפילו קמצוץ של רמז לירידות. נכון שפה ושם היא ירדה ,ככה זה באופן טבעי,אבל בימים בודדים שתוקנו למעלה ועברו שיאים כמו טיל. מה יש לפחד?

roni861

New member
צודק אחי.. גם טכנית היא במגת עליה ב

אז אל תממש
מה אתה מפחד? המניה טסה למעלה בקצב מטורף,ובמחזורים עולים ועוד לא הראתה אפילו קמצוץ של רמז לירידות. נכון שפה ושם היא ירדה ,ככה זה באופן טבעי,אבל בימים בודדים שתוקנו למעלה ועברו שיאים כמו טיל. מה יש לפחד?
צודק אחי.. גם טכנית היא במגת עליה ב
ברורה. מכיר תמשפט "עדיף 15 אחוז ביחד מאשר 30 אחוז על הנייר".

moti286

New member
מימושים בוואלה

איזה כייףףףףףףףףףףףף ב 3 ימים 18 אחוז איתה- אךךךךךךךך ישש
מימושים בוואלה
יש המון עיצע וכמעט שאין ביקוש, לפי דעתי המנייה הולכת לרדת חזק היום, אני מכרתי אתמול בסוף היום ואני מקווה להכינס היום בסוף היום בשער נמוך יותר, בכל מקרה יש היצעים מטורפים צעומת ביקושים זעומים, המנייה מתממשת , אסור לשכוח שהמימוש הוא מימוש בריא.

moti286

New member
מצטער על השגיאות

מימושים בוואלה
יש המון עיצע וכמעט שאין ביקוש, לפי דעתי המנייה הולכת לרדת חזק היום, אני מכרתי אתמול בסוף היום ואני מקווה להכינס היום בסוף היום בשער נמוך יותר, בכל מקרה יש היצעים מטורפים צעומת ביקושים זעומים, המנייה מתממשת , אסור לשכוח שהמימוש הוא מימוש בריא.
מצטער על השגיאות
כתבתי מהר.

Planet X

New member
לא נראה לי

מימושים בוואלה
לא נראה לי
השעה כולה 11 וקצת ויש קצת מוכרים. בסוף היום וואלה ירוקה

moti286

New member
בידיוק

לא נראה לי
השעה כולה 11 וקצת ויש קצת מוכרים. בסוף היום וואלה ירוקה
בידיוק
אני מאמין שבסוף היום היא תיהיה ירוקה אבל בנתיים היא מתממשת וכדי לצאת ולהיכנס בשער יותר נמוך כדי לתפוס את העליות של היום, בכל מקרה בשעות האלה מימושין והיצעים ענקיים...

12 Not Like You

New member
וואלה 1000

מימושים בוואלה
וואלה 1000
וואלה ל1000 עד סוף השנה !!!!!!קניה חזקה!!!!!

Planet X

New member
כנסי פה-אין קריאות של אוהד כדורגל

מספיק עם קריאות של אוהד כדורגל
כנסי פה-אין קריאות של אוהד כדורגל
וואלה ! וואלה !וואלה ! וואלה !
וואלה ! וואלה !וואלה ! וואלה !
השופט בן ז$נה !!!
סתאאאם הכל בצחוק

מצב
הנושא נעול.
למעלה