וואי

shelly egan

New member
וואי ../images/Emo118.gif

אני מרגישה כ"כ תקועה, אבל... אמממ חזרתי (-אפשר לומר)... אני גם מרגישה בצורך עז להציג את עצמי (-בכל זאת, חודשיים זה לא מעט זמן), נעים מאוד. שלי. הייתי בת 16 יום שלישי שעבר, ואני גרה בפ"ת. לא מעט דברים קורים בחודשיים שלמים, הספקתי לעדכן אתכם באחיינית המתוקה שנולדה לי. בקצרה: קוראים לה שחר, וביום שלישי הקרוב ימלאו לה חודש
. אני שרופה עלייה כמו מטורפת וצפו לתמונות בקרוב... אמממ אפשר לומר שבחודשיים שהייתי מנותקת מכאן, הספקתי להיגמל מווסט. בערך. אני כבר לא מאוהבת קשות ונואשות בקיאן (-למרות שאני עדיין חושבת שהוא נראה לא רע... לפחות לפי הפעם האחרונה שראיתי אותו...), כבר קרוב לשלושה חודשים תמימים (-אולי יותר), שלא הקשבתי לשירים שלהם (-שלושה שירים וחצי לא נחשבים
), ו...זהו. אבל אתן חייבות לעדכן אותי בדברים חדשים ומשמעותיים שקורים איתם
. ו... ו... ו... זהו

אמממממ משו משמעותי??

אלבום של ווסט ואלבום של בריי צריכים לצאת מתישהו בקרוב שיין וג'יל היו במיאמי... וחזרו חחח מושלמיםםםם ואמממממ... ברוכה השבהההההההההההההההההההההההה התגעגעתייייי

little bry

New member
ששששששללללללללייייייי

הנה את!! באמת תהייתי איפה את!
התגעגעתי אליך המונמונמונמונמון!!!! אוקיי, אז קודם כל מזל טובבבבבבבבב על שחר המושלמת שחוגגרת חודש!! ושימי תמונות בהקדם האפשרי! מואה
עכשיו, בריאן מוציא סינגל וקליפ מתישהו ביולי, השיר עדיין לא ידוע מתי וגם ווסט צריכים להוציא מתישהו החודש סינגל *שוב, עדיין לא ידוע איזה
* הם גם הקליטו שיר עם דונה סאמרס, אנאף איז אנאף שהוא כנראה יכלל באלבום הבא... ד"א האלבום של בריי יצא בספטמבר
והיום היה מפגש! את יכולה להסתכל על התמונות שלנו למעלה חיחיחי

necky

New member
שליייי נשמהההההה

לאיפה נעלמת לנו התגעגענו מאוד אליך מזל טוב עד 120(תסלחי לי על האיחור) ומזל טוב על מעריצת ווסט הבאה אני מקווה שלא תברחי עכשיו ותשארי פה מה שלומך?

EdEn and NiCkY

New member
שלייייייייייייייייייייייייייייי

אהובתי ללאןןן נעלממממת?!?! ברחת מאינו?!?!? זה בסדר גם אני לא אוהבת אותם כמו פעם אבל הפורום מחזיק אותי ממש!!! תחזריי אליננוו אבל בגדולהה ובחזקקק הקאמבק של שליייייייייי

../images/Emo12.gif שליייייי ../images/Emo24.gif

יא כל כך הרבה זמן לא היית פה, איך התגעגעתי
מזל טוב על האחיינית
אני רוצה תמונות!

../images/Emo12.gifשלי כפרעעע../images/Emo3.gif

שלום בובייייי!! מה נשמע איתך מותק..?? לא שומעים אותך לא רואים אותך התגעגעתי מלאןןןןןןןןן..
כה, לפי החתימה שלי [
] תראי שגמני כבר לא משהו משהו
אנחנו המ המ המ חוטאות
חפיף
לאב יא בייבי תהיי בקשר...

shelly egan

New member
../images/Emo24.gif

גמני התגעגעתי אליכם
ובקשר לכינוי והכל... אני באמת צריכה (-יותר נכון, רוצה), לשנות אותו, אבל אין לי בינתיים רעיונות... ובקשר לאחיינית שלי... צילמתי כמה תמונות שלה, אבל הפיל עדיין לא נגמר וההורים שלי לוקחים את המצלמה איתם לחו"ל (-הם טסם היום בלילה), אז שבוע הבא כשהם יחזרו, נפתח את התמונות ואני אשלח לכאן כמה תמונות של המלאכית הזו...

למעלה