וואי ממש משעמם לי !!! ואני מתגעגעת

Envious

New member
וואי ממש משעמם לי !!! ואני מתגעגעת

לפורום הבית שלי =[ אז אנחנו נעשה משהו כזה O: כל אחד יחפש בארכיון באיזה דף הוא הגיע ! וכמה כינויים הוא החליף ובכמה מפגשים הוא היה D: ואיך הפורום שינה בו דברים ^^ אוקיי אז אני הגעתי לכאן בדף 33 (חהחה חרוש אכן), כל עניין הפורומים היה נורא חדש לי!לא ממש הבנתי את הרעיון, ולמה בכלל צריך פורום ?! יותר מדיי אנשיםלא מוכרים מאחורי שמות, אבל חברה שלי כבר הייתה בתוך כל העולם הזה, וגם אני הצטרפתי בסופו של דבר (וחזק חח). הייתי NarakuSexy (כןכן !! *_* חמוד =[) תמיד הייתי רבה עם כל העולם כמה נארוטו יפה ובלה בלה בלה, ואני ובאקי השלטנו מסדרי אינויאשהסשומארו (וואה זה היה כזה מזמן!! לפני שנההה !!! ). ורבנו עם אנשים שאהבו את קאגומה ורבנו עם כל העולם XDD וזה פשוט היה כייף! הייתי מחכה לשרשורים היומיים כשקאגומה הייתה יותר מדיי קרובה לאינויאשה שיתפתחו ריבים מצחיקים כאלה חחח היה גם את קומונת שונאי קיקיו XDD קיצר היה ממש ממש כיף, והרגשתי שאני יכולה לבוא לפה ולכתוב כל מה שאני רוצה, כמובן שהרבה דברים השתנו מאז, ואני מתכוונת לההמוןןןן אי אפשר לתאר כמה חחח.. גם הרבה אנשים שהיו חברים שלי עזבו, ועכשיו או שאני בקשר רופף איתם או שבכלל ניתק הקשר. אחרי כמה זמן גיליתי איכשהו שנאראקו המשמעות שלו זה prince of hell שזה בכלל לא נכון נראה לי XDDD נאראקו זה פשוט גיהינום או משהו (כזה חמוד
). ומממ אחרי שראיתי פמא זה נהפך לאנבי כמובן וככה מזהיפ אותי עכשיו בדרך כלל ^^ כבר אפשר להחליף את השם בתעודת זהות O: אני גפ זוכרת את כל השיחות בצ'אט שלנו !! זה ממש כייף ^^ ואממ זהו זה שינה לי ממש את כל החיים כי זה פתח לי את הראש והכרתי כל כך הרבה אנשים שאני בכלל לא זוכרת מי הם ולמה הם, אני הרבה על המחשב, הרבה בתל אביב בכל מקום אני מכירה לפחות מישהו אחד בקבוצה... ויש בזה דברים רעים אבל יש בזה גפ הרבה דברים טובים !!! ואני תמיד אוהב את הפורום שלי, אפילו אם הוא השתנה קצת ^^ עכשיו אתם אני רוצה שיתוף פעולה P:

harar8

New member
אני!^_^

אוקיי אז ככה, אני הגעתי עוד מהדף הראשון כל עניין הפורומים לא היה חדש לי כי כבר הייתי בפורום מנגה ואנימה, דרגון בול זי(חבל שנסגר) וסאקורה(שנהפך לקלאמפ) לפני שהצטרפתי לפורומים הייתי קוראת סמוייה בפורומים הנ"ל הרבה זמן כך שידעתי שאסור לפתוח הודעות על סתם, רק שהיה לי קצת בעיות עם אמנות השרשור, בפורום אינויאשה כבר ידעתי איך לשרשר (רכשתי נסיון) בכל מקרה בפורום אני הכי הרבה פעילה משאר הפורומים, יש לי 3000 ויותר הודעות פה, בפורום מנגה ואנימה יש לי פחות, ובפורום מנגה ואנימה הצטרפתי הרבה לפני. שם המשתמש של harar8 שזה טעות דרך אגב אבל כבר לא משנה לי נשארתי איתו עד עכשיו. היו לי משתמשים אחרים אבל רק בגמד ענק. גם אני אהבתי את המריבות בפרקיםXD ואת הדיבורי יאויXD (אינויאשה/סאשומרו!!) אהבתי לקרוא פאנפיקים (בעיקר מצחיקים) הכרתי הרבה חברים, אני אוהבת את הפורום ונכנסתי לפה הרבה פעמים (אפילו על חשבון הלימודים) הפורום השתנה מעט אבל לא משנה לי אני אמשיך להיכנס אפילו כשאני אהיה בצבא (אני אמצא לי זמן) וזהו, אוהבת אתכם

harar8

New member
לא אני מתכוונת מתי שאצא הביתה

מאיפה אני יודעת מה יש בצבא, מצדי אני אפילו לא רוצה להתגייס אבל זה החוק. הייתי רוצה ללכת לשירות לאומי אבל כבר מאוחר מדי כבר לסדר את זה.

corala

New member
../images/Emo103.gifיהיו מחשבים אם תהיי

במודיעין ^_^ אבל תהיה להם רשת שונה משל האינטרנט הרגיל [במידה ובמחשב בו תהיי תהיה בכלל רשת אינטרנט], בשביל להמנע מפורצים, מרגלים, ותולעים למיניהן. וגם~ אם תהיי במודיעין, תתעסקי בכל מיני מכשירים משעממים ויהיה אסור לך לדבר על זה, ועד שתדברי, זה יהיה בשפה לא מובנת שכוללת הרבה ראשי תיבות. יותר מדי ס.ס

Envious

New member
כלומר, אם לא מתגייסים כלומר משתמטים

איך אנחנו בעצם מודים לכל החיילים שנהרגו בשביל שאנחנו נוכל לחיות כאן, כלומר איזה דוגמה אנחנו גם נותנים לאנשים אחרים ? לדעתי זה דווקא דיי טוב להתגייס, אני חושבת שאני ארגיש טוב עם זה לפחות...

corala

New member
../images/Emo103.gifאת? ומה איתי~X_X

את צריכה לראות הודעות שלי XD @_@ לא, בעצם. עדיף שלא תראי
נזקים מוחיים אנד סטאף.

Envious

New member
XDDD *נוברת בארכיון*

אההה את רצית לכתוב לי לוציוסדראקו !! אני אוהבת אותך לנצח נצחיפ1!!

נצל"ש שאלה..

קודם כל..אני יודעת שאני כל הזמן באה והולכת, ובזמן האחרון גם נעלמת (סוף שנה..הרבה עבודה) ורובכם אפילו לא מודעים לקיומי. אז אם זה לא נותן לי זכות לישאול שאלה, אתם מוזמנים לצעוק עליי.. טוב אז ככה: הפרקים החדשים של אינויאשה כבר יצאו ממזמן.. שמעתי שהם היגיעו לארץ, לערוץ כלשהו של אנימה בהוט. זה נכון?

יעל צאן

New member
me ~ :]

בהתחלה בכלל לא ידעתי מזה פורום, עד שהתחלתי לראות את הסדרה ואז חפשתי עליה חומר ותמונות באינטרנט ואיכשהו [בדרך פלא שכזו:p] הגעתי לפה! D: הייתי קוראת סמויה די הרבה זמן! O: בסוף הצטרפתי [ביולי , עוד מעט שנה!!^^] ופתחתי שירשור בעמוד 83 Oo בחרתי את הכינוי יעל צ'אן כי ראיתי שהוא נפוץ ומתאים לפורום שעוסק בסדרה יפנית XP אני לא אוהבת את הכינוי שלי ;.; והאמת שהחלפתי אותו ל- YaeHell אבל אף אחד לא זיהה אותי [כלומר רק מי שלא קרא את החתימה שלי XP], אז החלטתי לחזור לכינוי הישן שלי ככה כולם מזהים! =_= טוב, חלאס יעל!! הפורום שינה בי הרבה דברים אני חושבת, חלקם רעים חלקם טובים!@ בזכות הפורום אני נוסעת לבד ברכבת!! D: [טובנו לא לבד , אבל בלי אמא==; *מרגישהקטנה._.*] שיפר את הכישורים החברתיים שלי אי גס._. חברים חדשים :] אני עכשיו מכירה את ת"א יותר טוב! D: *_* את כל עולם הפאנגילז, זה גם היה חדש בשבילי P: מצד שני אני נמצאת על המחשב יותר זמן ממה שהייתי פעם Oo [נו ברור~] זה גורם למתחים ביני לבין אח שלי, שהוא ממש שונא את כל האנימות האלה, הוא חושב שרק ילדים בני 6 צריכים לראות את זה._. כן, וואטאבר T.T אני מכורה בלעט T.T אא..וכמובן שהפורום ממש שונה עכשיו!! אבל אני אוהבת את הקיהילה הזאת, וגם של כל שאר היפנים^_^
אמ...זהו נראלי P:

Sakura Kinomoto

New member
חוחוחוחוחוחו......

אני כאן מההתחלה של הפורום הכינוי שלי לא השתנה..אבל באתי מפורום סאקורה ומנגה ואנימה אבלע ממש לא היה לי טוב בהם..לא השתלבתי ולא הבנתיאת אמנות השירשור אז די כעסו עליי>> אז אבא שלי שהוא גם בפורומים של תפוז אמר לי שפתחו פורום אינויאשה ואז באתי לפה...בהתחלה היה לי קצת קשה ומוזר כי היו הרבה אנשים שהכירו...ורק אני הייתי קטנה שלא הכירה אפאחד...ואז בפעם הראשונה שהיה לי אומץ לפתוח שירשור יומי של הפרק הרגשתי ממש נפלא!ושמו לב אליי^^ומאז הייתי יותר פעילה... ולא רק בפורום גם בבצפר ומחוץ לפורום בחיים היה לי יותר ביטחון עצמי ואירגנתי כל מיני מפגשים עם חברים וכאלה>> ואני לא מרגישה טוב יותר בשום פורום אחר..הפורום הזה הוא הבית שלי^^ ואני אוהבת את כולם פה...^___________^ דאיסקי!!!

למעלה