וואי וואי מה מצאתי

Winston

New member
וואי וואי מה מצאתי

עשיתי עכשיו קצת הפסקה מהפסיכומטרי לסדר קצת ת'בית לפסח. בקיצור מצאתי קלסר מהחודשים הראשונים שלי במשחק, קלסר המודיעין שלי. הייתי עוקב אחרי מדינות פוטנציאליות לתקיפה במשך ימים, מתעד את ההתפתחות שלהם, אם התעשייה שלהם עלתה, אם תקפו אותם, אם הם בדיוק השתמשו בהרבה תורים או כבר שבוע לא נגעו במדינה. לא אפרט הכל, אבל היו לי כל מיני קריטריונים את מי לתקוף ומתי, שדי הוכיחו את עצמם. ריגול זה לא רק לשלוח מרגלים, גם לאסוף כל הזמן מידע על האוייב. יאללה חוזר לעבוד...

Scept

New member
גם אני הייתי עובד דומה ../images/Emo13.gif

רק עם פתקים... ופחות סבלנות. לעולם לא הייתי תוקף מדינות ששומרות תמיד כמות מסויימת של תורים בצד, וכאלה שהייתי רואה שמגיבות תוך כדי שתוקפים אותן. נהגתי לנסות להשתמש ביחס בין זמן קיום, תעשייה וכוח צבאי כדי להעריך- בצורה שהתגלתה בדיעבד כמדוייקת למדי- את רמת הטכנולוגיות של מדינות. רק שלי לא היה שום קלסר- סתם מלא פתקים צהובים. מלא.

RONisMyLife

New member
אני הייתי בודק אם הוא מחובר באיי סי

או מסנג"ר (אם הוא כתב בפרטים שלו). אם ראיתי שכן מחובר לא הייתי מחפש מטרה אחרת

שאני הייתי חלש גם הכנתי רשימות

כל האלה שתקפו אותי הכנסתי רשימה והכנסתי אותם מאז התחזקתי ואני עכשיו על סף כניסה למאיה אז אמרתי נסגור חשבונות אני פותח את הרשימה אני רואה "גנב לי כמיליארד כסף" "עשה לי 3 ארטילריות" "עשה עליו מתקפת צוללות" טוב אני אומר נסגור חשבונות כמעט כולם חוסלו כבר מי שחיים הם בערך בדירוג פי 100 יותר נמוך ממני ורק 2 מהם הגיעו בערך לאן שאני הגעתי ואני רואה שאחד מהם אצל WOW ואחד אצל האפי צ'ף אז אמרתי נוותר להם הפעם:)

fotr

New member
למה לוותר

חסל אותם ואז תגיד למנהלים:"מה אתם רוצים המניאק גנב ממני 3 מיליון כסף ב2קומנדו שלמים לפני חצי שנה כשהייתי בכוח500 מיליון".ואז הם בטוח יוותרו לך חחח

האמת שגם אני עבדתי ככה...

תמיד הגעתי למצב שהייתי צריך להדפיס משהו במדפסת ואז הייתי מגלה שגמרתי את כל הדפים בגלל הרישומים של המשחק. גם אני עקבתי אחרי מדינות וכל מיני מודיעין. הייתי מקדיש לכל מדינה שתקפתי דף שלם,כדי לדעת מתי לתקוף אותה שוב והלאה. היו מדינות שתקפתי פעם אחר פעם בלי להשמיד אלא רק לקחת אדמות. אז המשחק היה יותר סבבה ויותר מהנה. היית יושב ומחשב מהלכים,בודק התפתחויות,מרגל וכו'. היום ?! כמה מדינות מתלבשות על מדינה אחת,אחד זורק טילים,האחר יורד עם מטוסים,השלישי בא עם צוללות והרביעי והחמישי והשישי והשביעי אוספים אדמות בכלליות. פעם המשחק היה מעניין יותר.

the sorcer

New member
וואי,בארי מדבר בשידור חי.

איזה מגניב לראות את אחד המנהלים מדבר. זה אירוע נדיר.

Scept

New member
היום ופעם?

גם היום עושים בדיוק אותו דבר (בעיקר ב"דירוגים הנמוכים" והבינונים, שאנשים נוטים לזלזל בהם. חברה, דירוג זה לא הכל)- זה תלוי אך ורק בך. אייל.

בידיוק ככה

בגלל זה אני מעדיף לשחק בדירוג נמוך ולא בונה מפעלים או שידרוג תפוקה ושטויות כאלה שמבזבזות כסף ותורים ומעלות אותי בדירוג... שם עוד אפשר לשחק עם כמויות צבא ברורות לעיין ... אז נכון, אני מתכנן וכובש ואני לוקח בחשבון שיום אחד מישהו יקבל סיוע שיקפיץ אותו לכח כללי של פי 20 ממני וישמיד אותי....בגלל זה אני לא משקיע בלפתח את התעשיה ולהתקדם-זה מיותר. חבל שמישחק מלחמה אסטרטגי איבד את תכונת האסטרטגיה שלו, ביגלל שאיזה צרפתי טיפש לא מבין מהחיים שלו...

IronWolf

New member
פאק בנאדם זה משחק. :\

קלסר?! לעזאזל, אפילו את החשבונות של הפלא שלי אני מתעצל להכניס לקלסר... יעיל אתה.. אין מה להגיד. :\ (וגם אצלי הכול זרוק פה בפתקים..)

לא היה לי קלסר אבל בהחלט כמה דפים

שמח שיש עוד בן אדם שעשה את זה לעקוב אחר מדינה דרך יחסים אך זה היה ממש פשוט אז למרות שדי קל לטעות

oren127

New member
זה מגניב

אולי תצחקו שהוא עבד כל כך הרבה זמן על ריגול אבל ככה מרגלים בעיקרון! עוקבים בעיקרון לאחר האויב וזה ממש מגניב מה שהוא עשה! זה בזבוז זמן, אבל מגניב! אורן

Winston

New member
כל המשחק הזה זה בזבוז זמן (לטובה)

לגבי הקלסר, גם אני התחלתי עם דפים, פתקים, צד אחורי של כל מיני הדפסות טיוטא למיניהם ... יום אחד החלטתי לסדר את כל הערימה הזאת. הכנסתי אותה לקלסר, שמתי אותה בחדר, ונכון, היום מצאתי אותה...

oren127

New member
רק?!

אני משחק מנובמבר... אבל עדיין! עידן טאקט שיחק מיוני ואתה נהיית מנהל! זבל... אל תדבר איתי יותר!

למעלה