וואי וואי חבר'ה אין על ירדנה פשוט

וואי וואי חבר'ה אין על ירדנה פשוט

אין!! אתמול היא הייתה מקסימה אמיתית
איך היא צחקה עם חיים אתגר ופתאום הסתיים השיר והיא נזכרה שהיא צריכה לעלות
רק חבל שככה... לא מסרה איזה ד"שון לחפיפון, אגב שידור לכל האומה..
אבל נסלח לה, כי היא מקסימה לגמרי והתאהבתי שוב והיא שרה את עגילי דמאר
ושמו שם את מרגול רק כדי להבליט את היופי והאצילות של ירדי זכותי לקרוא לה ירדי אנחנו סחבקיות היא כבר מתלוצצת עם חפיפיה..

קרן ניב

New member
חחחחחחחחחחחחח

היית חסרה פה! עכשיו רק ירדן צריכה לשוב הביתה.. והכל יהיה טוב.

שתי גדות יש לירדן!

זו שלנו והשניה נו....לוידעת... קיצר, היא חסרה
שעון מראה שלושששש מתי מתי כבר שמונהההה וירדן ירדן יא ירדן מתי תשובי יא ירדן עוד משירי אום כולתום שתורגמו לעברית ע"י קובי פרץ מייד אחרי הפרסומות...

קרן ניב

New member
חחחח יא הורסתתתתתתתת

עדיף שהיא תחזור מהר.. כי עוד שבוע וקצת... נוסעת לנו לקנדה.

מה קנדה מה???

עניי עירה קודמים! ישראל צמאה לירדן (ולא לשופכין של נהר הירדן..!) קנדה..מה יש שם? חוץ מצרפתים שגלו ומשוכנעים שהם סוג של אמריקאים או או או..כאלה ש....זה...ונו..אוף! מה יש שם? אנחנו יותר טובים! ירדן קאם באק!

קרן ניב

New member
אין ברירה... לוקחים לנו אותה

ל - 10 ימים.. שתבלה קצת ! ותהנה! אבל זה בתנאי שאחרי זה היא חוזרת אלינו בפול טיים...

אפשר לבלות גם בארץ

מה אין פה מיני יזרעאל? אין לטרון? גבעת התחמושת? מנרה עם עיטורי קטיושות? מקלטים מאוישים? חומוס-אני-אבו-שוקרי-המקורי??? אין??? נגמרו המקומות בארץ?!?!!?

אבל אבל...אין אצלנו מיני יזרעאל

יש רק מיני מיני סינימיני בסופר מרקט חחחחחחחחח ויש מיני חפי
אבל זה משו אחר.

קרן ניב

New member
טוב.. הולכת לסרוק לכם כמה תמונות

ממליון האלבומים שלי. עוד מעט אשוב.

danashi

New member
חפייפה...

תעשי טובה לעם הגר בציון-תלאביב וראה את ההופעה בפארק הירקון מהפארק עצמו, וכך פספס את הראיון הגדול עם חיים אתגר, האם תוכלי לכתוב כאן פרקים נבחרים מתוכו? (שלא לומר - לתמלל הכל מילה במילה בליווי סמיילים וצורות...) תודה מראש!

No name for now

New member
מה שהיה משעשע

זה שבעצם היא חשפה דרך קרן סקופ לפורום: מה היא שרה עם מרגלית צנעני (מול הר סיני) כי לחיים אתגר היא לא רצתה לגלות

אה נכון...

וממש שכחתי מה עוד היה בשיחה רק שהיא שרה את עגילי דמאר לשושנה ז"ל בטקס הפרסים, והייתה פדיחה כי בסוף השיר ירדנה לא ניגשה אליה...מרוב התרגשות.. מה עוד היה בשיחה..? אני רק זוכרת שצחקתי והוקסמתי.

No name for now

New member
סיפרה על להקת הנח"ל

ושהם שרו איתה וכמה הם התרגשו ולא העזו לדבר איתה

קרן ניב

New member
היא גם סיפרה על המופע המתוכנן

בקנדה עם שאר הבנות ואמרה שהחיבור עם מרגול הוא חלק בלתי נפרד מהחיבור שנוצר בנסיעה הזו. סיפרה גם על שושנה, שהיתה כמו מלכה ופחדו לגשת אליה בתקופת להקת הנחל. שמרו דיסטאנס. גם סיפרה על שושנה כאדם מצחיק ומקסים.

קרן ניב

New member
היא לא חשפה דרכי כלום... ../images/Emo9.gif

אני ידעתי שזה היה בתכנון ושמרתי על זה בסוד (רק גיליתי לכם שהיא תשיר את השיר הזה גם).

למעלה