וואי בא לי משהו טעים.

Shusho

New member
וואי בא לי משהו טעים.

אבל! אני לא אוכלת מרגרינה, חמאה, מיונז, גבינה צהובה, ביצים, בשר או טבעול-תירס וכו'. מה אתן ממליצות לי להכין?
תביאו מתכונים, אני אוהבת את השרשור הזה

adiss90

New member
תמיסי שוקולד חלב\מריר בסיר..

תחתכי תותים\תפוחים\אגסים\פרי אחר שאת אוהבת ותעשי לך פונדו
{טבילת פירות בשוקולד} תזמיני אוכל סיני\תכיני נודלס וירקות מוקפצים היום שוב הכנתי אורז ורוטב פיטריות[אני כזו לא מקורית-גאדד]!

Shusho

New member
אני עצלנית מוות

אבל נראה לי שאני הולכת לגלות איך מבשלים אורז מלא ולהכין לו רוטב פטריות
.

paperdoll16

New member
זה לוקח המון זמן..../images/Emo54.gif

צריכים להשרות אותו במים מלא זמן וזה בלאגן.. אבל שווה את זה..

Shusho

New member
זהו, אמא הכינה וזה היה טעים../images/Emo99.gif

אם כי היא שמה יותר מדי שמן ומלח, אבל תכלס זה טעים... אולי מחר

adiss90

New member
חח הפונדו דווקא יותר קל!!

מה יותר פשוט מחפיסת שוקולד פרה לתוך סיר עד שהוא הופך נוזלי?!?! אלא אם אין לך פירות בבית :p ואורז זה ה-דבר לעצלנים! תוך רבע שעה יש לך אורז להתגאות בו ורוטב פיטריות אני עושה של קנור[אבל היום השתרללתי והוספתי לו חמאה]. אני כזו חנונית-מטבח שזה עלוב. אבל לא עוד!! אני הולכת ללמוד מתכונים חדשים!! בתפריט המחודש שלי יהיה רצועות חזה עוף בצ'ילי מתוק, לביבות, סלט ביצים, עוגת גבינה, מרק ירקות, שניצלים. בקיצור כל דבר שאמא שלי יודעת להכין שלא מצריך אפייה בתנור [יש לי פוביה לזה..אני בטוחה שאני אשרוף הכל]. ואז לקחת מתכונים מאמהות של חברות :(

e l u l a

New member
חח מזה אם אין לי פירות:p../images/Emo153.gif

בבית שלי תמיד יש פירות אבל אף פעם אין שוקולד בכל בית זה שונה...

../images/Emo45.gif גם אצלי ../images/Emo3.gif

תמיד יש רק דברים בריאים אצלנו
ברגע שיש שוקולד הוא נאכל תוך יום. ובאמת, אם היה שוקולד קבוע בבית, וממתקים בכלל, היינו הרבה יותר שמנים. אצלנו בדרך כלל יש רק דברים בריאים בבית. ואנחנו עדיין משפחה מלאה

Shusho

New member
כן אבל זה משמין../images/Emo3.gif

אבל למדתי לבשל אורז במיקרו (אני מפחדת לשרוף בסיר, וזה גם תמיד נדבק, בע) אז שמתי עכשיו אורז, ונערבב בזה אפונה וגזר מקופסת שימורים וקצת תירס

talibein

New member
תוכלי לאדות האורז בסיר

תוכלי לאדות האורז בסיר אידוי מולינקס מאוד קל להכנה והתוצאה טעימה,מה גם שאפשר לוותר על שמן

Shusho

New member
כלום]:

סתם נראה לך, אני לא נראית כמו מישהי שלא אוכלת
אם כי למען האמת, בזמן האחרון אני די חיה על ירקות ולחם ואני מתחילה לסלוד גם מגבינות אז בכלל :| קטניות?

e l u l a

New member
לא קשור לכלום אבל../images/Emo153.gif

למה אין את פורום בנות בחתימה שלך? :p

למעלה