וואי אני משתגע למה זה קורה לי עזרה!

JastDavid

New member
וואי אני משתגע למה זה קורה לי עזרה!

בזמן האחאון זה קורה לי הרבה ממש המון וזה ממש נמאס לי מזה!!!!!!!!! אז ככה : כבר כמה חודשים מדי פעם שאני בא לחדר שלי או לאמבטיה או לסלון ומדליק את האור המנורה נשרפת ואני לא חושב שזה מקרי כי זה לא קרה פעם פעמים זה קרה איזה 10-12 פעמים וגם המסך של המחשב נשרפו לי 3 מסכים סעמק זה לא זול . מה יש לי ???????? זה קרה גם עכשיו כשבאתי לצחצח שיניים לפני השינה אני הלכתי לאמבטיה ואני מדליק את האור והמנורה נשרפה סעמק!!!!!!!!! מה אני יכל לעשות זה ממש מציק!!!! אני כבר לא מחליף את המנורה בחדר כי היא נשרפת לי כל שבוע שבועיים וניסיתי פוול סוגי מנורות חברות שונות 40 וואט 100 וואט 75 וואט וכלום לא עוזר וזה קורה רק לי למה??????

כדאי לבדוק את רשת החשמל הביתית.

זה נשמע כאילו יש בעיות זרם/מתח אצלכם. מילת הקסם היא - מפסק פחת.

sunshine241

New member
לפי דעתי....

אני לא מומחית גדולה בזה , אבל ממה שאני יודעת , אז זה בעיות באנרגיה , יכול להיות שהאנרגיה שלך מאוד חזקה וזה משפיעה למוצרי חשמל, אבל כפי שהבנתי זה התחיל לפני זמן מסוים, אז אני חושבת שיש לך בבית אנרגיות שליליות שהצטברו, אני ממליצה שתיגש למומחה...

JastDavid

New member
לא יודע אם זה קשור אבל

לפני כמה חודשים שכבתי במיתה בסבבה שלי סתם ככה וראתי בזווית של העין מין ילדה לבנה כזו לבושה בשמלה לבנה באוויר וברגע שהסתובבתי לראות יותר טוב היא נעלמה.... והכי קטע שאני זוכר תא הפנים שלה יעני ממש זוכר טוב כאילו לא שוכח אני לא זוכר מה עשיתי שבוע שעבר אבל אני זוכר את הפנים שלה ואיך היא נראתה(מה לבשה והכל) לא יודע אם זה קשור אבל חשבתי שכדאי לתת לכם את כל המיקרים שקרו לי כדי שתעזרו לי

אם אתה בגיל העשרה,

מנסיון שלי זה קורה בהרבה בתים שיש בהם נערים/ות בגיל העשרה. הכעסים שלכם, האנרגיות שלכם יוצרים את המצב הזה שבו מתנפצות בבית נורות וכוסות או צלחות. לא צריך לחשוש מכך אך מדיטציות והרפיות יוכלו להקל עליך. בהצלחה לך מיקי

JastDavid

New member
עוד משו קטן

פעם הייתי מתאמן על כדורי אנרגייה והייתי מפיל בקבוקי קולה ריקים ממש כייף :) אבל הפסקתי כי היה לי מבחנים בגרויות וכל החרא הזה סעמק עוד מנורה הלכה!!!!!!!!

מציע לך לשמור על איזון

נראה שהאנרגיות שלך משתוללות ולכן מכשירי החשמל מגיבים כך. יש הרבה דרכים להתאזן, אתה יכול להשתמש בהדמייה - לראות את הגוף שלך מוקף באור לבן תוך כדי שאתה מתכוונן/מבקש שהגוף יתאזן. אחרי זה לעבור לרגשות ולבקש שהרגשות ייתאזנו ואחרי זה לעבור למחשבות ולבקש להרגיע. כמו שאתה משתמש בכוחות שלך כדי להפיל בקבוקי קולה ריקים, כך תכוון את האור פנימה ותבקש לאזן את הגופים האנרגטיים שלך. אתה אחראי על האנרגיות שלך - זאתי הזדמנות לשחק ולראות מה אתה יכול לעשות. לפני שפונים החוצה כדאי קודם כל לבוא ממקום של מרכז פנימי מאוזן. אם למדת רייקי אתה יכול לעשות לעצמך טיפול כל יום בבוקר או לפני השינה. גם אם לא למדת רייקי אתה פשוט יכול לשים ידיים בצורה אינטואיטיבית ולבקש שהאנרגייה תזרום כדי להתאזן. לילה טוב מעוז

JastDavid

New member
אני אנסה תודה רבה ו...

תודה רבה ואני מקווה שהמנורות יפסיקו להשרף

ישי סהר

New member
דוד מי-ם...

היי, קוראים לי ישי ואני בן 20 אני מאוד מתעניין בדברים האלה, הבנתי שאתה גם מתעניין (כל מי שקורא מוזמן לשלוח לי חומר...) ואני אשמח אם תיצור איתי קשר ונשוחח על זה. אפשר באייסי 309767911 (אני לא נכנס הרבה) או באימייל: [email protected] או בפלא' 050-7717720 בתודה מראש, ישי סהר.

למעלה