וואט דה פ**ק!@#$#%#

nunuki

New member
וואט דה פ**ק!@#$#%#

ביטוח ישיר עם אריה אליאס. מישהו בכלל הבין מה קורה שם? הוא מת ואז קם ואז שוב מת? מה הקשר? מה זה אומר? זה איום ונורא. ההומור שלי לקוי? רק אותי זה לא הצחיק?

צימט

New member
שדרג את הכרטיס מסך...

כן הפרסומת הזאת קצת סטתה מהקו הרגיל וזה ל900000 מליון ולא ביטוח ישיר. והכי חשוב אני מאחל לאריה אליאס האיש היקר הזה אריכות ימים כי רק לראות אותו זה עושה טוב על הלב

nunuki

New member
אופסססס

נכון. לגמרי אישי ישיר ולא ביטוח ישיר. מתנצלת. מרוב רוגז, פספסתי את העיקר. עזוב אבל את כל המורבידיות הסוטה שם. אתה בכלל הבנת מה קורה בפרסומת? אני לא. הוא מת, הם מספידים אותו ומדברים על כסף, ואז הוא מתרומם אומר מה שאומר וחוזר למות?!?!?

צימט

New member
כן, מה לא ברור

חברי כת השטן פתחו משרד הפקות והם מחלטרים מידי פעם גם לטלויזיה

nunuki

New member
כי לא היה שום חתול שחור

וטוב שכך, כי חתולים שחורים הם הכי הכי בעולם. מה שאי אפשר להגיד על הפרסומת הזאת. אכן הזוי ביותר.

אם אתה רוצה לשאול אותו

זה רק בסיאנס

אכן איש יקר

מזכיר לי את "שכונת חיים". אגב, הבנתי ש9,000,000 עם דוד הכי-טוב, ו"ביטוח ישיר" הן עכשיו אותה חברה, אז למה הם מפרסמים לחוד ,כאילו היו אלה שתי ישויות נפרדות?

תודה ../images/Emo45.gif

מסתבר שעד לפני שבועיים הייתי עם ה"צפונים" של ביטוח ישיר, ועכשיו אחרי עשר שנים עזבתי אותם לטובת סוכן.

העתקה מפרסומת חו"לית

שעבדה על פואנטה קצת אחרת: האבא ממלמל במשך שעה ארוכה ניסיונות לגלות איפה הכסף- ובסוף מת לפני שהוא מצליח לספר לבני המשפחה סביבו- ואז מגיע הסלוגן המדבר על ניצול זמן או משהו כזה... שם,אגב, זה גם הצחיק יותר.

למעלה