וואו !!!!!!!!!!!! LONG TIME NO SEE!

צוצונת

New member
חבל על הזמן ....

יצאו לי העיניים (אני באמצע סריגה...)נראה אותכם חכמים עכשיו , ביג דיל, סורקים תמונות מספרים... את גדולה שיגריס אין עלייך. שושה

effyba

New member
כנראה שעבדנו במקביל וגם אני העלתי

הכל בקבצים. בכל מקרה - תודה לך ותודה גדולה לשיגריס.

tatalara

New member
אנא צרפי קבצי matלהקל עלינו העתקה.

המתכונים נראים פגז.

שיגריס

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif הייתי שמחה לצרף...

גם קבצי mat וגם קבצי תמונה אבל מכיוון שהדבר לא ניתן נאלצתי לוותר על ה-mat.

שיגריס שאלה

שיגריס מתכונים מהממים אי אפשר לעמוד בפתוי מחר אקנה מצרכים, ולעבודה. בקשר למעמול עם הסולת האם ניסית את המתכון? למה אני שואלת נתנו לי מתכון שהסולת שולט, והמעמול התפורר לי. אחרי כמה ניסויים הרכבתי בצק מנצח למעמול עם סולת ונמס בפה. אני מאוד אוהבת עוגות שהסולת מככב בו ואם המתכון שלך יהיה טוב הוא יאומץ על ידי. ביי שיגריס|

שיגריס

New member
ברור שהמעמול מסולת נוסה ../images/Emo13.gif

המתכונים לעיל הם או מתכונים שאולתרו על-ידי או כאלה שנלקחו ממקורות אחרים שלהם ניתנו הקרדיטים ומובן מאליו שנוסו. אני אישית מעדיפה את הבצק על-בסיס חמאה ("נמס בפה") על-פני זה על-בסיס סולת אבל היו שטעמו ואף העדיפו את הבצק על-בסיס סולת. אכלתי מספר פעמים את הבצק על-בסיס סולת אצל חברות ערביות ולכן רציתי לנסות אותו אבל הבצק שרשמתי למעלה לקוח מתוך האתר "פסטו" כי אצל החברות שלי אין מידות מדוייקות ואני אצטרך לשבת לידן בזמן ההכנה ולרשום את המידות המדויקות. הבצק יצא מאד נוח לעיבוד בגלל כמות השומן.

ESHLY

New member
כל הכבוד!../images/Emo13.gif

היה כדאי לחכות לתמונות ולמתכונים. הכל נראה מאד מגרה. ותודה רבה על המתכונים שצירפת!!!

beagle

New member
שיחקת אותה!!! ../images/Emo45.gif

יש שם כמה דברים.... מעוררי תיאבון תיאבון... בא לי משהו מתוק

שיגריס

New member
תודה ../images/Emo13.gif חייבת לפנות את המחשב...

אז אני כבר בורחת...כי מרוב המתוק הזה דווקא בא לי משהו מלוח

שיגריססססססססססססססס../images/Emo24.gif

קודם כל ´תגעגעתי!!! וחוץ מזה- כרגיל, הכל מדהים יפה ונראה כ"כ טעים שבא לבכות........

dan dan

New member
שיגריס, פשוט אין מילים.

מתי את מספיקה כל כך הרבה? שתהיה לך שבת נהדרת, ולכולנו.

clcl

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo140.gif

נשלח דואל

למעלה