וואו אני עדיין בהלם (שיחה עם אייבורי)

• פותח הנושא ymwd
  • פורסם בתאריך

ymwd

New member
וואו אני עדיין בהלם (שיחה עם אייבורי)

אני קצת עדיין בשוק ממה שהלך לפני כמה דקות נתחיל בסיפור בקצרה אני מתעניין בקניית מחשב לאחרונה ובודק אפשרויות כמובן כמו כולם שמעתי על אייבורי ובגלל שבדר"כ מחשבים ניידים נמצאים באחריות היצרן החלטתי לבדוק אפשרות לרכישה אצלהם מיכוון שהמחירים אמורים להיות טובים יחסית התקשרתי לפני כמה שעות למוקד שלהם כדי לברר איזו אחריות מקבלים ברכישת מחשב נייד דיברתי עם נציגה שרשמה את המספר שלי ואמרה שיחזרו אלי מ"מכירות" לפני כמה דקות התקשר אלי נציג של אייבורי ואני מצטט את השיחה : הנציג : "שמעתי שאתה רוצה לרכוש מחשב" אני: "לא..אני רציתי לברר לשאול לגבי האחריות (**ניתוק!) של אייסר......." **תוך כדי שאני שואל כנראה מיד אחרי המילה "אחריות" הנציג החביב ניתק את השיחה אני נשארתי עם טיפת התמימות שלי בתקווה שאולי זאת הייתה טעות וחשבתי אולי הוא מיד יחזור אלי ויגיד שהתנתקה השיחה אבל כמו שכבר הבנתם זה לא ממש קרה תמיד שמעתי את כל הסיפורים על אייבורי וכנראה שהפעם חוויתי את זה בעצמי לשמחתי ולמזלי לפני שהפכתי ללקוח שלהם אנצל את ההזדמנות ואבקש המלצה לחנויות בהם ניתן לקנות במחירים טובים ובשירות אדיב מחשבים של DELL וACER

ymwd

New member
הוא חזר אלי מיד אחרי ששלחתי את ההודעה

למרות זאת העסק קצת נראה לי מוזר אבל אם טעיתי אני מתנצל השאלה בסוף ההודעה עדיין אקטואלית אשמח לקבל המלצות יוני

Jan22

New member
אתה לא טעית ,אייבורי הם שקרנים עם תעודות

חנויות : PC CENTER NOTEBOOK CLUB YARDEN PC BUG (רק כאשר מדובר במבצעים לחיסול ,בדר"כ המחיר שלהם גבוהים לחלוטין !!!) משב

itt8

New member
ZED חנות זולה, פנדה גם, לא יודע לגבי האחריות

אבל ,באופן כללי אל תצפה לשרות טוב בארץ, לא יודעים כאן לתת שרות כמו באמריקה , כאן השיטה " לדפוק מכה ולשכוח".

ymwd

New member
../images/Emo13.gif נולדתי כאן אני לא מצפה ליותר מדי........

אני רק רוצה שיהיו נחמדים שאני אצא בהרגשה טובה גם אם הם עשו את הקופה שלהם ותאמין לי שגם בתחום הזה נתקלתי באנשים שפשוט עשה לי טוב לראות שיש כאלה בגלל שהאחריות היא באמת של היבואן פחות מטריד אותי עד כמה השירות שלהם טוב (החנות בה אני אקנה) אם כבר מדברים על זה....בגלל שהאחריות של היבואן כדאי למשל לקנות במקומות זולים כמו אייבורי הנוכלים? אילו עוד בעיות יכולות לצוץ חוץ ? (כמובן שאני לא מדבר על MSI) תודה לכם!

kobi 23

New member
שלום ,חבל לבזבז מילים

על אייבורי, כנראה שהם חזרו אליך שלא במקרה , הם מכירים את הפורום הזה ומודעים לביקורת עליהם. אין לך על מה להתנצל ככה הם נוהגים. לגבי השלאלה על אייסר , נותני השירות בארץ הינם ניופאן ותוכל למצוא את המחשבים שלהם ברוב הרשתות הגדולות. רק לא באייבורי

kobi 23

New member
עכשיו התעמקתי בהודעה הזו

אתה באמת עוד חושב לקנות שם את המחשב שלך ? אני במקומך הייתי לומד מהמקרה הזה לא לשקול לקנות שם אפילו כבל רשת או דיסק ניקוי

RoyBO

New member
אתה משרשר לא נכון. הוא לא זה שהייתה לו החוויה

עם אייבורי.

ymwd

New member
לא ולא!...השאלה הייתה...

אילו עוד בעיות יכולות לצוץ בקניית מחשב נייד בחנויות כלשהם? אני בטוח שאייבורי הם לא היחידים שמתנהגים ככה ורציתי לדעת אם קיימת בעיה של זיופים או כלמיני דברים כאלה אני לא רוצה לקנות מחשב ולגלות אחכ שהאחריות לא תקפה לדוגמא באייבורי אני לא מתכוון לקנות! אני מעדיף לשלם קצת יותר ולהיות מרוצה באמת ולצאת עם הרגשה טובה תודה יוני

kobi 23

New member
בקשר לKSP

גם אני שמעתי לא מעט שמועות עליהם אבל בהרבה פחות מאייבוקראפ. האמת שגם אני רכשתי אצלם את הנייח ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות

Jony man

New member
אני קניתי בקיי אס פי E500 LG

ואני מרוצה מאוד. הם די זולים וטובים. ויש להם תמיד הכל במלאי.

יאיר B

New member
אני לא חושב שיש זיופים של ניידים.

מחשבים ניידים מגיעים ארוזים בקרטון, סגורים עם דבק מהמפעל/יבואן (לפעמים היבואן פותח את הקרטונים כדי להכניס ניירת או לצרוב את המקלדת [יש מקרים שצורבים בארץ] או להחליף כבלי כוח, אבל באופן כללי הם סוגרים את האריזות בסוף). אם אתה מקבל קרטון פתוח - זה עלול לעורר סימני שאלה. כשאתה מקבל את הקרטון, תפתח אותו ותעבור על כך החלקים שיש בפנים (שלא חסר כלום). הערה: מחשבים כיום מגיעים ללא ערכות CD לשחזור המערכת. אז זה בסדר אם אין CD במארז.

למעלה