וואו, אני בהלם שהפורום הזה עדיין קיים

primavera12

New member
וואו, אני בהלם שהפורום הזה עדיין קיים

עברתי על דיסקים ישנים שלי ובאחד מהם מצאתי מצגת שעשיתי פעם מזמן, לפני 10 שנים. זאת מצגת עם תמונות מתוך "זינה הנסיכה הלוחמת" עם כיתוב מתוך הספר "יש גם ימים כאלה" של בראדלי טרבור גריב. הופתעתי לגלות שאני עדיין זוכרת מאיזה פרק לקוחה כל תמונה, איזו עונה, וציטוטים נבחרים מאותם פרקים. אז נתקפתי נוסטלגיה והחלטתי לבדוק אם הפורום עדיין קיים...:))
אז אין לי מושג אם יש כאן אנשים עוד מהתקופה ההיא אבל הכינוי של מנהלת הפורום בהחלט מוכר לי..עבר המון זמן מאז שנכנסתי פעם אחרונה לתפוז אז כבר לא זכרתי מה הסיסמה שלי ושחזור הסיסמה לא בא בחשבון כי גם האימייל של אז כבר לא קיים...אבל בזמנו הכינוי שלי היה Lady Of The Ring, בעקבות פרק מסויים :)

קיצר, אני אביב. נעים מאוד :) כיף לראות שיש איפה לפרוק נוסטלגיה.
הייתי מצרפת את המצגת שעשיתי אז, אבל היא כבדה - 8 מגה, ואי אפשר כאן.

Shiri from the block

Active member
האאאאאא בטח שמכירים אותך!! קוראים לך גם שירן לא? או שיר.. או משהו עם ש ? חח
אני פה מ2004 בערך חח עוד כשנטע ושירי ניהלו את הפורום..
גם היית בניו זילנד לא? או שאני לגמרי מבלבלת אותך עם מישי אחרת חח

וכןןןןןןןןןןןן אנחנו מחזיקים את הפורום הזה חי כמה שאפשר!! את מוזמנת להצטרף ולעזור

primavera12

New member
כן, הייתי בניו זילנד :))

אבל קוראים לי אביב, גם כתבתי את זה קודם

יש לך רעיון איפה אני יכולה להעלות קובץ של 8 מגה כדי שתוכלו לראות את המצגת האדירה הזו?

Shiri from the block

Active member
הא נכון
סורי אני פשוט בעבודה אז לא קראתי את כל ההודעה שלך מסתבר חח

אני זוכרת שעשית פה שירשור והעלית תמונות מהטיול שלך והמקומות של זינה.. נראה כל כך מדהים!!

לגבי אתר שיתוף- אני לא זוכרת כרגע אבל יש מלא אתרים כאלה.. אני אשאל כמה ידידים ואחזור אליך בנוגע לזה

SHE RA

New member
קיים ועוד ימשיך :)

איזה מאגניב ניו זילנד :) שמעת על הכנס שהם מתכננים ב2015?

primavera12

New member
אגב, מישהו כאן רואה את הסדרה Revolution?

זאת האובססיה החדשה שלי

Shiri from the block

Active member
לא.. אבל נראה לי שרובנו פה צופים בסדרה היה היה/עד עצם היום הזה/Once Upon A Time- ממש מומלצת!!!!

limors2

Active member

וזו לא כתבה כתבה, כותבים באתר הזה גם סתם שמועות וכאלה.

Shiri from the block

Active member
ועוד כתבהההה http://www.huffingtonpost.com/2013/05/28/xena-back-lucy-lawless_n_3345427.html

שם לוסי מסבירה ביותר פשטות למה לא נעשה סרט של זינה עד עכשיו.. כמובן ידענו שזה זכויות יוצרים שהחברה לא מוכנה לשחרר, אבל הנה בכל זאת:
"That would have been really fun ... The whole trouble with it was there was some sort of glitch in the paperwork in ownership," she told The Huffington Post. "The movie company doesn't own all the rights to it and they don't want to share, so -- it's just kind of gone sour for all these years. I shouldn't say they don't want to share, but there's not enough in it for them if they have to share the rights with somebody else. By the time somebody realizes it's a completely wasted franchise and they should reinvigorate it, I'm too old to play her."

Shiri from the block

Active member
היא ממש לא זקנה מידי! לוסי בכושר מעולה!!
תראי את סילבסטר סטאלון וארנולד שוורצנגר וברוס וויליס עושים סרטי אקשן ופעולה כשהם בני 60+ כבר!

אין דבר כזה. רק לוסי ורנה לשחק את זינה וגבריאל! וזה עוד יכול לקרות!

למעלה