וואוו - אתמול ראינו דופק

keren sh

New member
וואוו - אתמול ראינו דופק

הרשו לי להתנצל מראש על האורך... טוב, אז לאחר כל הלחץ שלי בימים האחרונים... אתמול בבוקר עשיתי עוד בדיקת דם... (שישית, למי שלא זוכרת) והבטא המשיכה לעלות, אבל כרגיל לא כמו שצריך... ואז בערב הגעתי לUS. הרופא לא אמר כלום, נכנסתי לUS ואז הוא ראה שק (יש), רק אז הוא קרה לבעלי, ופתאום, כאילו מכלום, הרופא ובעלי רואים נק' פועמת... וואוו יש דופק
. לקח לי כמה שניות להבין את זה, ואז זה היכה בי - ראינו את הבובי שלנו חי! הוא אמנם לא כ"כ גדול (3 מ"מ) אבל חי וקיים
מסתבר שאנחנו היינו אתמול בשבוע 5+5 (ההחזרה הייתה ב- 14/4). רק עכשיו הרופא הסביר לנו את כל החששות שהיו לו: הוא פחד שזה לא מתפתח כמו שצריך או שזה חוצרחמי.. והוא ניסה לא להלחיץ אותי - מה שלא כ"כ הצליח כי אני די לחוצה מטבעי... הוא אמר שהצפוי היה שהבטא תהיה עכשיו באזור ה 6000-7000, אבל... אי אפשר להתווכח עם הUS - רואים עובר חי... ההסבר שחשבנו עליו הוא שנקלטו שניים ו"שרד" רק אחד, אבל עדיין הבטא קצת נמוכה. בקיצור הוא אמר לי שהמצב הרבה יותר טוב ממה שהוא חשש, ואנחנו מאוד שמחים אבל אסור להיות שאננים.. (ברור לי בפנים שהכל יכול לקרות) הדבר היחידי ש"פחדתי" זה שישלח אותח לעוד בדיקות דם (כבר אין לי ורידים...) ואז קבענו US לעוד שבוע וחצי לראות באמת שהכל ממשיך ומתפתח כמו שצריך. אז... כל הערב אני עם חיוך על הפנים, מתה לספר לכל העולם, אבל עדיין שומרת לעצמי ואתן היחידות שאני יכולה לשתף ולפרוק את ההתרגשות (כמובן, מלבד המשפחה), אז תגידו, איך מחזיקים מעמד עוד שבוע וחצי? לסיום, רציתי להגיד
לכולכן על התמיכה והעידוד בימים נאחרונים. מקקוה להמשיך להיות כאן מאוד רגועה...

katy77

New member
ואוווו! איזה חדשות על הבוקר!

קודם כל המון המון המון מזל טוב על הדופק החמוד... הפיצפון הזה של 3 מ"מ עוד יאה לך מה זה! יצא ויגיד "למי קראת 3 מ"מ?" אז מתוקה, להרגע, להיות אופטימית ולחשוב חיובי ורק חיבי, להיות מאושרת ולקוות רק לטוב! מאחלת לך המון הצלחה הריון קל, תקין, משעמם, וארוווווווווווווווך!

blessed

New member
איזה יופי

נורא מרגש לראות דופק בפעם הראשונה. מחכה להמשך בשורות טובות בעוד שבוע וחצי.

הנס שלי

New member
היי!! גם אנחנו ראינו דופק!! הבוקר!!

אני חושבת שזה הדבר הכי מרגש שחוויתי עד היום בכל ימי חיי... על המסך היה הקו הזה של הדופק ועליו ריצדו הפסים האלה - עולים ויורדים.. וגם שמענו את ה"בום...בום....בום..." = זה היה פשוט מ ד ה י ם!!!!!! ב ה צ ל ח ה !!!!!!!!! תודה על הכל...

אלה 2

New member
../images/Emo45.gif לקרן וגם ל"נס שלי" ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

יופי! זה ממש מרגש נקודת הדופק הזו, ומכאן מאחלת שהכל ימשיך נהדר!

יופי!! את התחנה הראשונה עברתם

בהצלחה. עכשיו לשאר הבדיקות ומניסיוני (כטיפוס היסטרי) הלחץ ממש לא עובר- שקיפות, סקירה 1 , סקירה 2 , הערכות משקל, תנועות עובר ...וכו' אז תנסי לחשוב חיובי (אני מנסה מתחילת ההריון אבל כל פעם מוצאת משהו אחר שילחיץ אותי..) ושיהיה בהצלחה. אגב, נתון שאותי מאוד מעודד - בספר פוריות מאלף ועד טף רשום שכאשר רואים דופק יש 95% סיכוי שתשלחי את הילד לבי"ס בכיתה א'..אני כל פעם בעת לחץ משננת את המשפט הזה לעצמי.

Lucy4

New member
מכירה....

את ההרגשה...עברתי אתמול בדיקת הדופק אתמול!...זה מדהים ומרגש לראות את היצור הקטן הזה חי וקיים בבטן...ולהבין שזה בבטן שלך!...זה לא נתפס ולא נקלט...פלא אמיתי ...ועד לבדיקה הבאה....בהצלחה

וואו איזה יופי...

עקבתי אחר הודעות הבטא שלך ומתנצלת שמגיבה רק עכשיו אבל לקראת סוף ההריון אני מודה שסף הסבלנות שלי ברצפה... בכל אופן אי אפשר לא להגיב להודעת דופק כזו... איזה אושר הא?? לפחות נגמרה הדרמה של עוד ועוד בטאות... איך ממתינים עוד שבוע וחצי??? מתחרפנים בשקט... לא ישנים מרוב מחשבות ולחץ, אבל אז הולכים לרופא ורואים את העוברון, את כל 3 המ"מ חיים ונושמים ומדמיינים איך שלושת המ"מ האלו מחיכים אליך-אמא. שרק יהיה בהצלחה והכי חשוב בריא. טלי

למעלה