וואוווו וואווווא ווואווו!!!!!!!!!!!

א ל ו ש ה

New member
וואוווו וואווווא ווואווו!!!!!!!!!!!

כמעט שכחתי!!!!!
אלוהים!!!! אני לא מאמינה שזה קרה לי!!!!!!!!!! טוב, אני ממש ממש מקווה שתסלחו לי, אבל הנה זה בא- באיחור של יום, הוא הגיע (ביחד עם הבחור מהטיול שנתי)...... שרשור ההערצה לטיילר
הבטחתי, לא?........

לבקש מכבודו?! ../images/Emo9.gif

יואוו!! איזו התרגשות.. אוקי.. הנה.. אממ.. טיילר.. היי.. מה קורה? אממ.. אתה מוכן לשים פה תמונה שלך..? רוצים פה לדעת מי כבודו.. זהו! ביקשתי! זה בסדר?? :)

את מדברת אלי?! ../images/Emo12.gif

מוזר..
בכל מקרה... טיילר! אני מפסיקה בזאת את שירשור ההערצה שלך עד שלא מתקבלת פה תמונה! ואני רוצה לראות אותה עוד היום..!! מובן? (עכשיו הייתי קשוחה יותר.. נראה.. אולי זה מה שיעבוד עליו!
)

MatanTyler

New member
אין לי תמונות שלי פה...

מזאת השטחיות הזאת?! אי אפשר להעריץ אותי ככה סתם בלי לראות אותי?

נכון..

אתה צודק! זאת באמת שיטחיות!! אבל מצד שני.. כמוני.. אז.. בשבילהעריץ?! אתה בנאדם בדיוק ל מה להעריץ? מה אתה מעליי? מישהו חכם אמר לי פעם: "את שווה כמו כולם וכולם שווים לך!" אני כבר לא זוכרת מי.. זה היה כ"כ מזמן.. :) אז מזה אני מסיקה שהערצה זה דבר לא נכון.. ולכן אני לא מעריצה אותך! זהו! אולי מעריכה.. אבל מעריצה לא.. בכל מקרה שיהיה לך לילה טוב וקבל
גדול!!

MatanTyler

New member
חחח!

אהבתי ביותר... קבלי שניים
*2 חוצמזה אני בכלל לא צריך את ההערצה שלך... יש לי מליון מעריצים שמחכים לי בבוקר ליד הבית אז מזה פחות אחד...

../images/Emo10.gif

לא יפה.. ככה לזלז בי.. זה מה שאנחנו בדיוק מדברים עליו! תתבייש.. ואח"כ אתה מתפלא ש.. (אל תצפו להבין יותר מדיי מה כתוב פה.. כל עוד טיילר מבין (?) זה מה שחשוב, עמכם הסליחה) רוצה חיבוק? לא תקבל..

לירום

New member
למה יש כאן שרשור הערצה לטיילר../images/Emo35.gif

ואם כבר אז למה לא באנגלית?

א ל ו ש ה

New member
למה לא? יש בעיה?

לא, שאני אבין.... למישו יש בעיה??? וזה לא באנגלית כי אני לא יודעת אנגלית מספיק טוב.... לירום, אל תיקח את זה ברצינות, אני מחורפנת עד הגג....

rinani

New member
אני גם מעריצה אותך ואתה יודע למה?

אוקי אני לא יודעת אם אתה זוכר אבל אתה לימדת אותי לכפות בהכנה למחנה פסח! וגם כי אתה כזה חמוד!!! אם אתה זוכר מי אני בכלל

למעלה