"והרופא כבר מדבר על סוף הדרך",פרידה

exit_from_here

New member
"והרופא כבר מדבר על סוף הדרך",פרידה

אז זהו,אחרי כמה שנים במערכת התפוזית אני מסיים את תפקידי,התחלתי בפורום כמחליף זמני בעצם עד היום והגיע גם זמני לעזוב, מאז שנסגר הפורום הראשון שלי בתפוז וה"בייבי" שלי (החברים של נטאשה) היה לי פחות ופחות ענין וחשק להתעסק בפורום ומצד שני גם פחות זמן מה שהוביל לפחות פעילות שלי בפורום ויותר פעילות מאחורי הקלעים (חלוקות,אירוחים וכו'). במילא הייתי צריך לעזוב מתישהו בחודשים הקרובים ואני חושב שעכשיו זה זמן טוב,נעשה חפיפה ונשתדל שכל הענינים שטיפלתי בהם יעברו באופן חלק ליפית ואתי שמסוגלות להצעיד את הפורום הרבה יותר קדימה ממה שאני יכלתי ועשיתי בתקופה שהייתי פה ואני מקווה,מאמין ומאחל שהם יצליחו ויתקדמו עוד עם הפורום. היה נחמד,היה נעים,ואני לא טוב בנאומי פרידה,אז את הפרחים תנו לצה"ל,שימו דיסק של אמן שאתם לא מכירים וממליצים לכם עליו (שלום גד,שי נובלמן,יוסי בבליקי,רם אוריון ועוד הרבה) ותעשו חיים,העיקר בחיים זה מוזיקה. אני אשתדל להיות פה עוד מדי פעם,נתראה. ביי.

הדר ג

New member
../images/Emo24.gif

אייל, תודה רבה! גם אני לא טוב בנאומי פרידה, אז רק אגיד שלדעתי היתה לך תרומה גדולה לעיצוב אופיו של הפורום, ואולי אף לחשיפת חבריו לדברים שהם אולי לא היו שומעים בדרך אחרת. אז תודה, בהצלחה ובהמשך, ועוד נתראה כמובן!

ben4ever

New member
כל טוב יקירי הדיקטטור../images/Emo24.gif

שיהיה לך בהצלחה בכל דרך אשר תלך ותודה על עבודתך ותרומתך הנפלאה בפורום. נתגעגע אליך בנאדם. תמשיך לתת בראש

שלמונזה

New member
אין לי מה להגיד ../images/Emo4.gif ../images/Emo168.gif

חוץ מ-
ענקית על הכל וכל מה שהשקעת בפורום. אני בהחלט מקווה לא להרוס הכל
שיהיה

exit_from_here

New member
מה קרה לך?

עכשיו הפורום יוכל ללכת עוד קדימה!המלך מת,יחי המלך(ה) החדש!

0mroosh

New member
../images/Emo24.gif לא הכרתי אותך אמנם,

אבל אני מניח שתודה,
. שבוע נפלא ובהצלחה.

orkerist

New member
אמנם אני לא פה מהתחלה

אבל החזקת פה פורום איכותי ומעולה:) יישר כוח:) ובהצלחה בהמשך

diamondog

New member
בהצלחה ותודה! ../images/Emo140.gif

עשית כבוד (ותמשיך לעשות!) להמון אמנים חשובים באינדי הישראלי.

feel so low

New member
תודה לך.

הרבה מנהלים מהרבה פורומים עוזבים עכשיו איזה עצוב זה..

IkMfNiY

New member
אייל, היית מנהל מעולה :) ../images/Emo42.gif

למרות הדיקטטורות ^^ לא, סתם, באמת היית אחלה מנהל והיה לי כיף להכיר אותך :) יעל

Indian Friend

New member
המון תודה../images/Emo140.gif

לא היתה לי הרבה היכרות איתך, חוץ מהקטע ההוא עם הכרטיסים, ואני מוכרחה לציין שהיית הכי מקסים שרק אפשר. באמת. ולנהל פורום זה בטח לא דבר פשוט, ועוד להרים אחד.. אז המון המון תודה, על כל מה שנכלל בזה. והמון הצלחה איפה שתהיה... תבוא לבקר

PopPy

New member
גם אני קצת מתקשה למצוא את המילים..

מגיעה לך תודה והערכה ענקית על כל מה שעשית למען הפורום עד היום, אייל. עצוב לראות אותך עוזב, אני מקווה שאני ויפית נצליח למלא את מקומך במה שצריך. שיהיה הרבה בהצלחה בהמשך.

אנו מודים ל-exit_from_here

על ניהול הפורום בשנים האחרונות ומאחלים לו הרבה הצלחה בהמשך הדרך
המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

Nushi1980

New member
המון המון בהצלחה

ואני יודעת שהשארת את הפורום בידים טובות

למעלה