והפעם בפינתנו "שאלות הזויות על התמחות":

SuGaRBabe1

New member
והפעם בפינתנו "שאלות הזויות על התמחות":

עגילים/פירסינגים למיניהם - צריך להוריד לפני הראיון? ברור לי שעגילים בגבה/בלשון/בשפה וכו' כנראה לא ייראו הכי יצוגיים ואולי לא יעשו רושם כל כך טוב (היופי בעיני המתבונן וזה, אני יודעת), אבל אם יש לי נזם קטן, סולידי... לא חישוק היסטרי, אבן קטנה ונחמדה שמנצנצת למרחקים. צריך להוריד? אפילו לא חשבתי על זה עד שחברה אמרה לי היום שזה לא יעשה את הרושם הנכון. מה אתם אומרים?

flutter girl

New member
השאלה היא אם זה בולט כשאת מורידה

וזה מאוד תלוי לאן את הולכת. אז נחלק: 1. כשאת בלי העגיל, רואים את החור? כי זה יכול להיות עוד פחות אסתטי. 2. איפה הראיון? במשרד שבו באים בלבוש פורמלי לחלוטין, אני לא יודעת אם זה פשוט הולך "טוב" ביחד, ולא מאבד קצת מהמראה. מצד שני, כבר שמעתי לא מעט סיפורים (וגם לי יש אחד כזה) שאנשים התקבלו להתמחות דווקא למשרד שהם הגיעו ברגע האחרון עם השיער פרוע בלי נשימה וכו' וכו', אז לכי תדעי.

SuGaRBabe1

New member
כן, רואים את החור

ולי אישית זה עושה בחילה לראות את זה ככה... אני לא מדברת על ראיון ספציפי, יותר באופן כללי. בכל מקרה הסגנון שלי לראיונות זה מכנס שחור מחויט + חולצה מכופתרת. לא יודעת כמה העגיל גורע מהמראה, סה"כ זה לא בולט יותר מדי... יש לי אף קטן ועגיל קטן ובקושי שמים לב (מלא אנשים בכלל לא שמים לב שיש לי עגיל... מצד שני, אלו לא אנשים שבוהים בי במשך חצי שעה שלמה של ראיון
).

flutter girl

New member
אם החור בולט, עדיף להשאיר את העגיל

אני יודעת שזה בעייתי, אבל זה יותר אלגנטי. אם יש לך עגיל חלופי שהוא לא מנצנץ כ"כ, זה גם רעיון טוב לשים אותו. למען הסר ספק, זאת לא המלצה לכל אחד - בעגילים ששמים מתחת לשפה, החור בולט אבל זה יותר גרוע עם העגיל...

sacrament

New member
יש בהחלט אנשים שזה יפריע להם

ייתכן שאפילו די הרבה אנשים. חבל שעל דבר כזה תפלי בריאיון. אני בתור מראיינת אנסה למצוא מישהו ייצוגי ומכובד. פירסינגים למיניהם בהחלט עלולים לעשות רושם הפוך...

SuGaRBabe1

New member
אני יכולה להבין

אבל שוב, לא מדובר באיזה פירסינג היסטרי.... השאלה היא מה עדיף - להגיע לראיון עם עגיל קטן, או עם אף שנראה כאילו ניקבו אותו במחורר (וזה נראה בערך ככה בלי העגיל).

Anabol

New member
זה עלול להפריע לאנשים מסוימים

אבל כמו כל פרט בראיון, אויפלו דברים הרבה יותר קריטיים כמו ציונים או קו"ח, זה רק חלק קטן מפאזל גדול. אין שום פריט אחד שיפיל או יעשה ראיון. אני מאמין שךרוב המראיינים זה לא יפריע, אבל יהיו כאלה שיבחרו להסתכל דווקא על זה וזה יוריד להם משהו ברושם הכללי. אני בכלל בגישה שבראיון צריך למזער כמה שאפשר "הפתעות" או גורמים שיכולים להפיל אותך. צריך לשחק משחק. ואם חלק מהמשחק הזה הוא להוריד נזם שבדר"כ יש לך, למרות שזה לא "את", אז לא נורא. בשנה שתעבדי שם, תחזירי אותו.

n i e m a n d

New member
לדעתי-

אני חושב שאם מדובר במקום שמנסה לשוות לעצמו תדמית מהוקצעת ומהוגנת לא יראה זאת בעין יפה וכפי שכתבו כאן עוד קודם, חבל ליפול על זה. לעומת זאת, חור קטן לא ממש משמעותי כפי שאת חושבת, בעיקר בגלל שהוא יכול לנבוע מאלף ואחת סיבות שאינן קשורות בהכרח לכל מיני תכשיטים ששמים על הפנים
מה גם שאני לא חושב שהמראיינ\ת שלך יתקרבו אלייך מספיק בכדי להבחין בו טוב מספיק. אלא אם כן התחילו להעביר את המבקשים להתמחות במקום בדיקה גופנית מעמיקה במיוחד.. אני חושב שאין ברירה ולהוריד את זה לראיון ואז בהתמחות לראות עד כמה יהיה מקובל להסתובב עם זה ואיך הסביבה שלך רואה את זה.

B L I M P

New member
אני חובבת גדולה של פירסינגים

היו לי לא בזמנו כמה בפנים. לא זוכרת איזה עוד היו לי בראיונות להתמחות, אבל אני כמעט בטוחה שהפירס בלשון עוד היה. נראה לי שאת החישוק באף החלפתי לנקודה. אני לא סגורה על זה, אבל מה שבטוח - התראיינתי עם פירס באף. מיותר לציין שהתקבלתי לאן שרציתי וזה לא הפריע לאף אחד. (אני גם לא טרחתי לבוא בלבוש הזוי ולא קשור לכלום של חולצה לבנה מכופתרת ומכנס שחור מחוייט... אז אני לא ממש דוגמא).

flutter girl

New member
היי, אלה האנשים שסוגרים

הגעתי עם סנדלים וחולצה פושטית לראיון במקום שבו התקבלתי... ראוי לציין שהדגש בראיון הזה היה על כישורים חברתיים (שאצלהם מתרגמים ליכולת ייצוג בבימ"ש), וכנראה שזה עזר שלא הייתי חנוקה בבגדי ראיונות.

bignono

New member
אם לנשיאת בית המשפט העליון זה לא הפריע

ולא רק שהמתמחה שקיבלה ענדה פירסינג בראיון, אלא היא הוסיפה לענוד אותו לכל אורך שנת ההתמחות - אני לא רואה סיבה מיוחדת להסיר את הפירסינג. הכול כמובן תלוי בנפשות הפועלות ובעידון העגיל. לכל היותר, אם האבן מנצנצת למרחקים ואת חשה שלא בנוח - אולי כדאי להחליף לאבן מנצנצת מעט פחות. אם זה משרד שמרני עד כדי כך שיצקצקו בלשון למראה העגיל ויחליטו שלא לקבל אותך לשורותיהם בהתבסס אך ורק על המראה שלך - אולי זה לא מקום שמתאים לך בכל מקרה...

Jazz Jackrabbit

New member
זה לא בדיוק מדד להשוואה כי

נשיאת בית המשפט העליון לא מוכרת שום דבר לאף אחד. משרד פרטי מוכר את שירותיו ללקוחות, והתחרות - כידוע - גדולה.

למעלה