והנה קצת נוסטלגיה מהיום האחרון בבית האח הגדול

והנה קצת נוסטלגיה מהיום האחרון בבית האח הגדול

http://blog.orange.co.il/tzfanya/?p=1340 ישבתי היום מרותקת וקראתי את קורות היום האחרון בבית האח הגדול כפי שנראו בעיניו של צפניה. פשוט מסטרפיס בתחומו. קראתי את התגובות המרתקות, המצחיקות, האינטליגנטיות ברובן הגדול, ונמלאתי געגועים עזים לתוכנית שהיתה ואיננה עוד. אני לא יודעת למה אני מתגעגעת יותר, לתוכנית עצמה או לבלוגים ולפורומים שהיו קשורים בה. ועם מה נשארנו עכשיו? עם קומץ מעריצים של סער ואיילה שרק אלוהים יודע מה הסיבה שממריצה אותם להישאר בפורום ולהתעלל בחבריו. אולי מדובר באביב סביון וחבריו אשר זאת דרכם לנקום את הדחתו המוקדמת מדי, או אולי מדובר באנשים שבאמת ובתמים חושבים שסער הוא מלח הארץ שנוצח לא בצדק ע"י ערס פשוט וחמוד מגבעת אולגה. עצם התמיכה בסער האיש גס הרוח, השקרן, הבוגדן, השחקן הערמומי, האינפנטיל המגעיל ועוד שאר תכונות שהקשו עלינו את הצפיה בו, מעוררת בי שאלות נוגות לגבי היכולת של ישראלים רבים להבחין בין טוב לרע. ממליצה לקרוא את התגובות בבלוג של צפניה, פשוט תענוג בפני עצמו, דבר שהעלה בי אופטימיות זהירה, שאולי בכל זאת לא פסה תקוותינו.

בהמלצתך נכנסתי צחקתי ונהניתי שעות + הארויזיון

חבל שלא ידעתי על קיומו לפני כן. פה הייתי צריכה לדפדף כל פעם מחדש כדי למצוא תגובה עניינית למרות שיש פה כותבים טובים.

אכן יש פה כותבים מצויינים../images/Emo208.gif../images/Emo208.gif

שמתבזבזים על תגובות לכל מיני טרולים ולכל מיני כותבים מטעם וסתם מבזבזים אנרגיה בויכוחים עם דמות וירטואלית כמו ואזנה שהמטרה שלו בפורום יותר ברורה מהלבנה בראש חודש
בכל אופן אני מקפיצה כי זה באמת פוסט מטורף של צפניה שממש מסכם את כל העונה

עפריטה

New member
מטורפת2 קבלי תגובה משד1,היה 10,נכנסתי ,ראיתי

הגבתי ,קניתי:) מצטרפת לחבל שלא ידעתי .......................בלהבלה ונסיים ב-עדיף מאוחר.....................בלהבלה

למעלה