והנה משהו למחר...

karms20

New member
והנה משהו למחר...../images/Emo8.gif

אז הנה מספר קישורים לתמונות ממה שצפוי בפרק של מחר...
כן... זאת אכן סצנה מהפרק של מחר...

karms20

New member
אה ועוד משהו.

תסמכו עליי כשאני אומרת לכם - כל אוהבי אלק. חובה לראות את הפרק הקרוב ביום חמישי הזה, כמה משורות האלק הכי טובות בעונה הם בפרק הזה. הוא ממש מצחיק פה. פשוט פרק אלק טוב!!!.

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif אני מפסידה מחר!!

ואני מתה על אלק!!!!!!! אופפפפפפפפפ אני שונאת את אילת!!!!!

karms20

New member
תקליטי.

וחוץ מזה יש את זה בסטאר עוד כמה שבועות ויש עוד כמה פיתרונות יצירתיים לבעלי פס רחב (כמוני)... איך את חושבת שכבר הספקתי לראות את כל העונה?...

karms20

New member
זה לא חובה..

פשוט- אם לא תוכלי לראות את זה בסטאר תמיד קיימת עוד אפשרות.

../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifיאווו תודה..בדיוק מחר א

אני מפסידה את הפרק
לונורא אני אראה את החוזר בסטאר וורלד..

Dafi the Mighty

New member
חבר'ה

יש לי מצלמה דיגיטלית חדשה- ואני מתכוונת לחגוג על הפרק שיהיה ביום חמישי- אני שמחה לשמוח שהפייבוריט שלי יופיע הרבה... דווקא לפי התקציר חשבתי שאני אסבול... אבל אני לא יודעת מעבר זה, נא לא לספיילר! בכל אופן- אני אכין תמונות! (עם סימן ערוץ שלוש!) אמנם האיכות לא תהיה מזהירה אני אומרת מראש, אבל כל אוהבי אלק- היכונו!

shanyz

New member
ייאאאאאאאאאאאי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני אוהבת את אלק...
מצפה בקוצר רוח דפילה

karms20

New member
לא אמרתי את זה...

הוא יופיע לא מעט... אבל לא הרבה כמו הפרק האחרון. הוא לא המרכז של הפרק הזה. מה שאמרתי זה פשוט שבמה שהוא כן מופיע הוא פשוט ע-נ-ק!!!. יש לו שורות ממש טובות - זה הכל.

karms20

New member
אז אל תדאגי../images/Emo9.gif

כמו שאמרתי מופיע גם מופיע!
. תראו מחר על מה אני מדברת...
אבל... הוא לא בפרק אחרי זה (פרק 13)

karms20

New member
שמחה שאהבתם...

מישהו יודע למה אי אפשר לשים קבצים? יש לי המון תמונות (וכשאני אומרת המון אני מתכוונת לה-מ-ו-ן!!! תמונות
) שלו, מי שנכנס לקישור של ברודי למטה על הייד פארק יראה את מקצתן באשכול של ג'נסן. יש לי אפילו מסדרה חדשה שהוא הולך להיות בה (ועדיין לא עלתה לשידור בארה"ב
). אז - טוב שאהבתן את זה. אם תהיו טובות אני אשים עוד

shasha14

New member
יווו אני מתה עלייך שימי מלאא

תמונות!!!! הבעיה של הקבצים מעצבנת אותי זה נמשך כל היום!!!!

karms20

New member
../images/Emo6.gif

ציינתי שחנופה תמיד יכולה לעזור להעלות את רמת המוטיבציה?
אז ככה - הראשונה היא מפסטיבל סאנדרס (או משהו כזה) לסרטים. השנייה והשלישית הן מהפרק האחרון שהיה- The Berrisford Agenda בשנייה זה כשהוא בוכה על רייצ'ל (זוכרות את זה..
) ואומר לה שהוא היה צריך להתאמץ יותר ושהוא אוהב אותה
. והשלישית זה בסוף כשמקס שואלת אותו ARE YOU ALL RIGHT והוא עונה: I'M ALWAYS ALL RIGHT... אהההההה - מי לא רצתה לחבק אותו אז?
פשוט... קטע יפה.

Art Freak

New member
.

ראיתי את הפרומו ל-still life , זאת נראית סדרה ממש יפה! ד"א גם לג'סיקה אלבה יש סדרה(?) חדשה, שכחתי את השם אבל גם את הפרומו שלה ראיתי- נראה חביב

למעלה