והנה הוא מראה סימן.

שלגיה 5

New member
והנה הוא מראה סימן.

הוא זרק אותי ,אמר שהוא צריך חופש, שבר לי את הלב אחרי שנתיים. בכי ועצב גדול, חודש עבר והלב מאחה את השברים לאט לאט, בכל יום חלק אחד, ואני כבר מרגישה יותר חזקה מצליחה לחייך לעולם נראית טוב יותר ויותר ואז בלי שום הודעה מוקדמת החוצפן הזה מחליט לשלוח לי אימל: אני יודע שאת מתגעגעת גם אני מתגעגע אני לא שכחתי אותך עדיין זוכר. ושוב אני מוצפת באותן ההרגשות ושוב הבכי והתסכול והייסורים ומה ביקשתי, פגעת ועכשיו תניח לי לנפשי לא מצליחה להוציא את הפנים היפות שלו מהמחשבות הייתי רוצה אותו לידי רק לחבק אבל אני יודעת שזה בלתי אפשרי אז רק תניח לי לנפשי

bugy

New member
הנסיכים הללו........

כמה שהם יודעים לשטות בנו, ברגשות שלנו, במחשבה......... למה הוא עזב? הסיבה חשובה- מישהי אחרת, שיעמום, חוסר התרגשות........ בררי את מניעיו, ואת רגשותיו, כי אסור לך להתעלל בעצמך. אם את רוצה אותו, את מספיק חזקה בשביל לחזור אליו ואם את כבר לא רוצה אותו, והתגברת ואת לא מוצאת את הטעם בחזרה אליו, המשיכי הלאה. אין טעם לחזור על טעויות מהעבר. העיקר שתמצאי את האחד שרוצה להיות איתך ולא לשחק איתך במשחקים שונים, כי לזה לא קוראים אהבה....... אני מקווה שתמצאי את התשובה הנכונה המון המון אהבה, ובהצלחה שלגיה בסוף תמצאי את הנסיך!

שלגיה 5

New member
תודה

אני יודעת שבסוף אמצא את הנסיך.,הוא חייב להיות איפה שהוא למה הוא עזב: נמאס לו להיות חנוק הוא אמר שחנקתי אותו ושהוא צריך חופש אז נתתי לו את כל החופש שבעולם התגברתי בערך אבל אני יודעת שאין טעם לחזור אני אומרת נקסטטטטטט אבל למה הוא מכאיב לי? אידיוט

bugy

New member
../images/Emo109.gif

זה מה שהוא!!! כל הכבוד לך שהתגברת עליו מהר אחרי שנתיים אולי זה אומר שהרגשות לא היו עמוקים ושהחסרון שלו טוב יותר מהימצאותו..... אין כמו להמשיך הלאה.... לחפש לחפש ולדעת למצוא ........ שוב המון בהצלחה כולנו באותה הקלחת....:)

חושי

New member
הם ואנתנו???????????????

BUGY מצטער אבל אין הם ואנחנו זוהי סתם אגדה של המאוכזבים של אלא שנזרקים בקיצור של אלו שידם עכשו למטה אבל מאחר והעולם מסתובב פעם אתה מעל ופעם מתחת. אז לא נורא ולא לבנות אידאולוגיות בסופו של תהליך את תמצאי את ההוא שהוא לא כזה ותאמיני יש הרבה....

bugy

New member
חושי יקירי ../images/Emo88.gif

אל תפחד.... אני לא אלימה..... אבל לא רק מי שנזרק מרגיש את האכזבה מהקשר ומהאדם שאיתו הוא היה אפילו שאני יזמתי את הפרידה הרגשתי אכזבה מהאדם שהייתי איתו מותר להרגיש אכזבה אבל זה לא אומר שמאבדים את התקווה והאופטימיות נהפוך הוא ובנוסף, מחכימים ולומדים לא לבטוח בכל אחד אובדן התמימות הוא לא כל כך רע, כי כשלומדים מהנסיון חזקים יותר מבפנים. וזה לא דבר רע ככה מגיעים למשהו טוב בסוף אין לי תאוריות על בנים ועל בנות. ההתנהגות אמנם שונה, החשיבה שונה, אך שני נצדדים יודעים לפגוע ולהיפגע האהבה מגשרת על הפערים... בסופו של דבר

למעלה