והנה ההימורים מתחילים - מתי מאט עוזב

shaharEB

New member
מסכימה =] רורי הוא לא מיקי 2 ../images/Emo58.gif עונה 5

מיקי היה לגמרי מאולץ!! רורי עוד הביא את הקסם שלו והיה חמוד לגמרי =] חוץ מזה רוז והדוקטור היו מאוהבים ומיקי רק הפריע להם בדרך, איימי מאוהבת ברורי [רק מתועתעת מהדוקטור-לא מאוהבת בו] אז הוא לא מאולץ ובכיתי שהוא מת=[

Pינקי

New member
../images/Emo45.gif אבל את מיקי אני אוהבת יותר ממנו ../images/Emo3.gif

מילי08

Well-known member
אני גם אהבתי את מיקי. חשבתי שהוא ילד חמוד

בדרכו.. לא חושבת שרורי ומיקי מזכירים זה את זה באיזהו אופן, אם כי בעונה הזאת באמת היו הרבה יותר מידי מוטיבים שחזרו על עצמם מעונות קודמות. ורורי? רורי פשוט מותק.

spooky shadow

New member
גם לא אוהבת את רורי..

הוא גם ממש לא אטרקטיבי, הוא נראה כמו הסמרטוט רצפה ששכחו לפנות מהסט צילומים.. באמת שאני לא משווה למיקי, כי שניהם גרועים בצורות שונות לחלוטין.. אבל בהחלט לא הדמות האהובה עליי העונה, או בכלל.

Gal lifrey

New member
חלק מהאופי שלו שלרוב הוא נגרר או קצת סמרטוטי

אבל דווקא בפרקים האחרונים הוא מתחיל להיות פחות כזה, וממתעמת עם הדוקטור ונעשה רציני וקשוח יותר (הוא הרי סחב את הפנדוריקה רק כדי להגן על איימי, ולא הראה שום סימן של פחד כשירה בדאלק).

spooky shadow

New member
זה נכון.

אבל פרק אחד לא משנה את דעתי הגורפת לאורך כל העונה.. למרות שכן, עכשיו הוא בכיוון הנכון. =)

pisauron

New member
גם מייקי

גם מייקי בסוף קיבל אומץ והתחיל לעמוד על שלו! אפילו נהיה לוחם לא קטן..

Gal lifrey

New member
כן, רק שלו זה קרה בסוף העונה השנייה../images/Emo58.gif

לרורי לפחות זה התחיל בעונה הראשונה שהשתתף בה.

pisauron

New member
יש הבדל עצום בשניהם

שניהם אפילו לא מגלמים אותו תפקיד בסדרה, נכון שניהם חברים של המלווה אבל! רוז פשוט ברחה (סצינה נהדרת אגב) ממיקי כבר בפרק הראשון של הסדרה. ורוב העונה הראשונה מיקי סתם הופיע פה ושם..והיחסים ביניהם התערערו.. איימי בשום שלב לא ניסתה לברוח מרורי, היא כן תיכננה להשאר איתו (רק שכחה) ולכן הוא מקבל מקום כזה מרכזי בעלילה.. ולכל אלא שאומרים: "איך יכולה איימי לגעת בעצמה בעבר וכו'" מבטיח לכם שכבר בפרקים הראשונים של העונה הבאה תקבלו לזה הסבר (כנראה מצוץ מהאצבע) מספק..

Gal lifrey

New member
../images/Emo58.gif

איימי גם ברחה מרורי בסוף הפרק הראשון, ועוד לילה לפני החתונה.

pisauron

New member
נכון

אבל כמו שאמרתי. היא תיכננה להישאר איתו ולחזור ביום למחרת.. רוז ברחה למיקי מול הפנים! רורי אפילו לא ידע..

Gal lifrey

New member
רוז גם הייתה אמורה לחזור אחרי זמן קצר

רק שבמקום 12 שעות זה היה 12 חודשים. טוב נו, אבל זה סתם להתעמק בפרטים הקטנים

Apple Scruff

New member
../images/Emo58.gif למעלה

האמת שאני חושבת שהמזל של רורי זה השחקן- שחקן נפלא וכריזמטי שלא מעצבן אותך כמו השחקן של מיקי (נואל?).

למעלה