והנה ההבטחה: תמונות מתוואי איילון - ראשל"צ

• פותח הנושא ldti
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ldti

New member
והנה ההבטחה: תמונות מתוואי איילון - ראשל"צ

ldti

New member
לא ידעתי שקו נמל אשדוד-ראשל''צ
''נפתח'' כבר לתנועה... של קרונות רבד שאינם שייכים לר''י. תודה לאריק שדיווח על כך לראשונה בפורום , ו ldti על התמונות האכותיות מהשטח.
אם כך,
אכן צדקתי בהנחתי שהקרונות הושכרו , מכיוון שאין עליהם סמל של ר"י.

easylivin

New member
''נפתח'' כבר לתנועה... של קרונות רבד שאינם שייכים לר''י. תודה לאריק שדיווח על כך לראשונה בפורום , ו ldti על התמונות האכותיות מהשטח.
תיקון, מייקל: לא הייתי הראשון שדיווח
על הקרונות. מי שכתב עליהם לראשונה בפורום, היה draniki.

"דרניקי" דיווח ב-25/09/09 21:23 אבל.....
בקומונה דיווח עלייהם עם צילומים מהפריקה - שרוליק, והקדים את כולם בשישה ימים. ° בנמל srulik500 [מצורף קובץ jpg] - 09:27 | 19/09/09 אם נשווה את האמור לעיל, הרי שניווכח כי מדובר בהפרש בן 6 ימים ויותר. לכן נשמח לראות אותך בקומונה האחות. תוכל לראות תמונת בכורה ב- http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=1862&msgid=38330636 אם תחפוץ, תוכל לקבל סריקת מסמכי רישומון היבוא שלהם. נשמח לעמוד לרשותך בכל ענין. גמר חתימה טובה.

easylivin

New member
בקומונה דיווח עלייהם עם צילומים מהפריקה - שרוליק, והקדים את כולם בשישה ימים. ° בנמל srulik500 [מצורף קובץ jpg] - 09:27 | 19/09/09 אם נשווה את האמור לעיל, הרי שניווכח כי מדובר בהפרש בן 6 ימים ויותר. לכן נשמח לראות אותך בקומונה האחות. תוכל לראות תמונת בכורה ב- http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=1862&msgid=38330636 אם תחפוץ, תוכל לקבל סריקת מסמכי רישומון היבוא שלהם. נשמח לעמוד לרשותך בכל ענין. גמר חתימה טובה.
אביתר, ידוע לך כמה קרונות עוד אמורים להגיע?
ואגב, לא קשה לנחש מה יהיה האירוע המעניין הבא...
השאלה היא רק מתי ואיך.

לצערי אין ברשותי אישור שרות בצהל
וע''כ עפ''י חוקי האכסניה הנוקשים אני נבצר כניסה/חברות, הגם שאני נמנע מאכילת בשר ''אחר'' ומיני שרצים בעוונותי . יחד עם זאת תודה לך על הצעתך הנדיבה לקבלת מסמכי היבוא של ק. הרבד הצהובים והמוחכרים. בברכת חברי פורום נאמנה, חתימה טובה לך ולבנות ביתך.

וע''כ עפ''י חוקי האכסניה הנוקשים אני נבצר כניסה/חברות, הגם שאני נמנע מאכילת בשר ''אחר'' ומיני שרצים בעוונותי . יחד עם זאת תודה לך על הצעתך הנדיבה לקבלת מסמכי היבוא של ק. הרבד הצהובים והמוחכרים. בברכת חברי פורום נאמנה, חתימה טובה לך ולבנות ביתך.
תתקבל בברכה במעוננו הדל: 1862 גם ללא
כל אישור כזה. תמיד יש יוצאים מן הכלל ובינינו: אתה לא יוצא מן הכלל...
. תגיש בקשה ותאושר. מבחינתי הסאגה בינינו לא קיימת עוד. לא מביט אחורה - רק קדימה. גמר חתימה טובה לך ולכל בני ביתך ושנה טובה ומבורכת ממני ומשלוש הנשים שאיתי...
בברכה, אביתר.

שאלה למייקל האם לא יהיה רכבות משא
בלילה בגלל עבודות חברת החשמל

שאלה למייקל האם לא יהיה רכבות משא
בלילה בגלל עבודות חברת החשמל
צפונית למשולש תל ברוך לא תופעלנה רכבות משא.
רכבות מבני ברק , לוד, נמל אשדוד לדרום תופעלנה עפ''י התכנון הרגיל. אני מניח שיתאפשר מעבר מוגבר של רכבות משא מנמל חיפה/ מגרש חלוקה לפני חצות ל2 הכוונים. בדרך כלל יוצאות רכבות משא דרומה ממגרש החלוקה בחיפה מזרח לכוון לוד והדרום במועדים הבאים: 09.33 לנמל אשדוד 10.49 לנמל אדוד 19.24 לצפע 19.55 לנמל אשדוד 21.18 לדימונה הרכבות הבאות כנראה תבוטלנה או תוקדם יציאתן: 00.03 לנמל אשדוד 01.34 לבני ברק 02.04 לנמל אשדוד 02.34 לנמל אשדוד כמו כן פעילות 2/1 רכבות גרעינים/חיטה מממגורות ''דגון'' שבחיפה לדבירה (וחדרה מזרח כמובן ) תתבצע ויתכן מתן ''חלון מעבר'' מוגבל בלילה לפי האפשרויות התפעוליות. הובלת פוספטים,אשלג,מחצבים,מכולות, מזוט,גופרית וחמ''ס תתאחר או תוקדם בחלק מהרכבות. חשוב לציין כי זמני הפעילות הרכבתית שאינה רכבת נוסעים גמישה למדי.

צפונית למשולש תל ברוך לא תופעלנה רכבות משא.
רכבות מבני ברק , לוד, נמל אשדוד לדרום תופעלנה עפ''י התכנון הרגיל. אני מניח שיתאפשר מעבר מוגבר של רכבות משא מנמל חיפה/ מגרש חלוקה לפני חצות ל2 הכוונים. בדרך כלל יוצאות רכבות משא דרומה ממגרש החלוקה בחיפה מזרח לכוון לוד והדרום במועדים הבאים: 09.33 לנמל אשדוד 10.49 לנמל אדוד 19.24 לצפע 19.55 לנמל אשדוד 21.18 לדימונה הרכבות הבאות כנראה תבוטלנה או תוקדם יציאתן: 00.03 לנמל אשדוד 01.34 לבני ברק 02.04 לנמל אשדוד 02.34 לנמל אשדוד כמו כן פעילות 2/1 רכבות גרעינים/חיטה מממגורות ''דגון'' שבחיפה לדבירה (וחדרה מזרח כמובן ) תתבצע ויתכן מתן ''חלון מעבר'' מוגבל בלילה לפי האפשרויות התפעוליות. הובלת פוספטים,אשלג,מחצבים,מכולות, מזוט,גופרית וחמ''ס תתאחר או תוקדם בחלק מהרכבות. חשוב לציין כי זמני הפעילות הרכבתית שאינה רכבת נוסעים גמישה למדי.
אי אפשר להעברי את הרכבות משא דרך ראש עין ??

אורי404

New member
אי אפשר להעברי את הרכבות משא דרך ראש עין ??
שים לב, אייל. הוא כתב "צפונית למשולש תל ברוך"
כל עוד אין מסילה מזרחית צפונית לחדרה או מסילת השרון, גם על הרכבות מכיוון לוד-ראש העין לעבור במשולש תל ברוך והמשך במסילת החוף.

דרך-אגב: תמונה איכותית במיוחד של חברנו
הגולש JUMBO701 ובה נראה טור הקרונות באור יום ובחדות מקסימלית, תוכל למצוא ב- http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=1862&msgid=38448189 היות והתמונה אינה שלי, אין לי לצערי רשות לפרסמה כאן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה