והנה ההבטחה: תמונות מתוואי איילון - ראשל"צ

• פותח הנושא ldti
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

easylivin

New member
מסלובקיה..
זו אשמתי! אני כתבתי צ'כיה בטעות...
אז אולי נתפשר על צ'כוסלובקיה

down under

New member
תן כבוד אריק...
הסלובקים עולים למונדיאל בלי פלייאוף ובלי טובות מאף אחד, בזמן שהצ'כים הולכים לחפש מי ינענע אותם.
צ'כיה זכתה באליפות אירופה ב-96'
או שרק הגיעה לגמר? במפורש אני זוכר שהיא הגיעה לגמר. מדוע? כי במוסף המיוחד לכבוד מפעל אליפות אירופה בכדורגל למדינות שנת 1996, בעיתון ידיעות אחרונות כתבו שזו (על צ'כיה) הנבחרת עם הסיכויים הכי נמוכים לעלות לשמינית הגמר (הכוונה משלב הבתים במפעל). וראו זה פלא, כמו מרבית הפרשנויות בעיתונות על כל הנושאים שבעולם, לא רק שהיא הגיעה לשמינית הגמר היא הגיעה לגמר.

צ'כיה זכתה באליפות אירופה ב-96'
או שרק הגיעה לגמר? במפורש אני זוכר שהיא הגיעה לגמר. מדוע? כי במוסף המיוחד לכבוד מפעל אליפות אירופה בכדורגל למדינות שנת 1996, בעיתון ידיעות אחרונות כתבו שזו (על צ'כיה) הנבחרת עם הסיכויים הכי נמוכים לעלות לשמינית הגמר (הכוונה משלב הבתים במפעל). וראו זה פלא, כמו מרבית הפרשנויות בעיתונות על כל הנושאים שבעולם, לא רק שהיא הגיעה לשמינית הגמר היא הגיעה לגמר.
הגיעה לגמר
הפסידה בשער זהב. היום הנבחרת על הקרשים והאחות העניה והקטנה מסלובקיה תהיה במונדיאל. ד"א קובי, לאחר השחקנים מאותה נבחרת שהגיעה לגמר יש בן שמשחק בנבחרת הנוכחית!

easylivin

New member
זכויות יוצרים
זכויות יוצרים: התמונות חופשיות לשימוש לכל מטרה, אך יש לתת לי קרדיט במקרה של שימוש.
שוב כל הכבוד ותודה רבה
(ושאלה...)
האם ראית היכן נמצאים כרגע קצות המסילה שעליה עומדים הקרונות? (בתמונות שפירסם היום האלמוני המאושר, רואים שהיא לא מגיעה עדיין לתחנת ראשל"צ מערב).

מצב
הנושא נעול.
למעלה