והם ממשיכים עם הפרקים הטובים

riktal

New member
והם ממשיכים עם הפרקים הטובים ../images/Emo13.gif

גם הפרק אתמול (ביס) היה פרק טוב מאוד. למרות שכתבתי את זה כבר מספר פעמים אני אכתוב שוב - העונה הזאת משתפרת מפרק לפרק. אחרי עונה שלישית לא משהו ועונה רביעית איומה (לדעתי) ואחרי שנשבעתי שלעולם יותר לא אקנה את המארזים שלהם כי הם פשוט איבדו את זה לגמרי - העונה הזאת כל פרק הוא מדהים ומזכיר לי מאוד את ההתחלה, את עונה 1 ו-2, במיוחד הפרק של אתמול שהיה פרק אימה כמו שצריך, חזרה אמיתית למקורות!!! אם הם ימשיכו כך, אני עוד אשבור את השבועה שלי ואזמין את המארז של העונה החמישית
, אבל אין טעם לקפוץ רחוק כי ראינו רק את פרק 5 (או שזה היה 6
?. בכל מקרה זה היה הפרק עם פריס הילטון - למי שיודע לזהות פרקים מרמזים
) והכל עוד פתוח...

משי22

New member
זה היה פרק חמש- Fallen Idol

אני דווקא פחות אהבתי אותו... היה שם את הקטע הזה שדין מדבר בטלפון עם בובי על האפוקליפסה ואומר משהו כמו: "טוב, אנחנו יודעים מי התחיל את זה", וסאם שומע. ואחר כך סאם אומר לו: "אז מה, אני אמור להעמיד פנים שלא שמעתי את זה?" ודין עונה לו: "תעשה מה שאתה רוצה, לא אכפת לי". זה פשוט המשפט המיותר בתולדות הסדרה. זה בכלל לא מתאים לדין לדעתי להגיד דבר כזה, במיוחד שפרק קודם זה היה נראה די ברור שהוא סלח לסאם. אוקיי, ברור שהאימון בניהם לא יחזור להיות מה שהוא היה, אבל ממש להעליב אותו? לא אהבתי בכלל בכלל. ובואו לא נשכח שדין בעצמו לא כזה חף מפשע- הוא שבר את החותם הראשון. נכון שהסיטואציות היו שונות לחלוטין, אבל בכל זאת. חוץ מזה, היו קטעים מצחיקים בפרק וקטעים מפחידים... אהבתי את הספרדית של סאם

riktal

New member
אני חושבת

שלדין כועס על סאם, פחות בגלל שהוא התחיל את האפוקליפסה, אלא הרבה יותר בגלל שהוא בחר להיות עם רובי ולא איתו. תחשבי על זה - הבחור חזר מהגיהנום (!!!) והאח שלו, שאמור להיות שם בשבילו ולהמשיך הלאה, אחרי שהוא לא הפסיק לבכות ולהתייסר על מה שקרה לדין במשך ארבע חודשים, בחר בסופו של דבר ללכת עם השד ולא עם האח שלו ולהקשיב למה שהיא אמרה לו ולא למה שאחיו ניסה להגיד לו. פה נמצאת הבגידה האמיתית של סאם בדין ודין לא מוכן לסלוח לו על זה. אולי בהמשך הוא יסלח לו (אני רואה דרך יס, אז אין לי מושג, למרות שיש לי את הפרקים על המחשב) אבל זה אף פעם לא יהיה אותו הדבר כי קשה לסלוח על בגידה שכזאת ולהמשיך הלאה. דבר נוסף - אני חושבת שהוא החזיר את סאם לחיים שלו גם בגלל שהוא ראה מה יקרה אם הוא לא יעשה את זה (כי אז לוציפר ישתמש בסאם והעולם באמת יגמר), אז זה באיזשהו מקום לשמור את סאם בטווח הראיה שלו. במקומו של דין - גם לי היה קשה לסלוח לסאם (שוב-לא על התחלת הסוף, אלא על הבחירה שלו), אבל אסור לשכוח שבסופו של דבר - זה כל מה שיש להם - אחד את השני. אין להם הורים, אין להם חברות ואין להם שורשים בשום מקום - זה רק הם שניהם. הגיוני?

משי22

New member
ברור, אני ממש מסכימה

ציפיתי למשבר אמון בניהם, וברור שדברים לא יהיו אותו דבר. הכעס של דין על הבגידה של סאם מובן לי לחלוטין, להפך, אני הייתי עצבנית הרבה יותר ממנו... מה שלא מתאים לו זה הזלזול המופגן הזה ברגשות של סאם. למשל בפרק הראשון: דין ממש משתדל להתייחס לסאם רגיל, ורק בסוף הוא מודה שהוא לא מסוגל, וגם אז הוא עושה את זה בעדינות. סאם גם אכזב את דין די הרבה פעמים (לא ברמה כזאת, אבל עדיין...) ותמיד דין ידע לוותר על רגשותיו ולסלוח. הוא פשוט כזה. לא שאני שופטת את דין חלילה...אבל לא יודעת, לי זה נשמע אז צורם.

riktal

New member
אני חושבת שזה בדיוק העניין

דין תמיד סלח לסאם ותמיד ראה בו האח הקטן שצריך לדאוג לו ובגלל זה הוא כל כך כועס והפעם הוא לא מוכן לוותר לו כי סאם כבר לא ילד והוא כבר לא צריך להגן עליו. אני חושבת שאם הטעות הזאת היתה מתרחשת בהתחלה, כשסאם רק חזר לעניינים והתחיל להילחם עם דין, אז דין היה הרבה יותר סלחני כלפיו, אבל אחרי ארבע שנים שהם לוחמים ביחד, אחרי כל מה שהם עברו וראו - לעשות טעות שכזאת - אני מבינה את דין - גם אני לא הייתי סולחת לסאם. הוא מזלזל ברגשות של סאם כי הוא כועס עליו מאוד והוא לא מוכן לתת לו לשכוח את זה בקרוב. אני חושבת שבמציאות - אם השניים האלה היו אנשים אמיתיים - דין היה מתנהג כך בדיוק - הוא היה כועס ולא היה מוכן לסלוח לסאם כי אין מה לעשות - זאת לא טעות שסולחים עליה! סאם חושב שאם הוא יגיד "אני מצטער" ויעשה פרצוף עצוב - כולם יסלחו לו וישכחו שהוא אשם בהכל, אבל הפעם זה לא אמור לקרות כי הוא פישל בגדול!

משי22

New member
יודעת מה...

שכנעת אותי
איזה כייף, עכשיו יהיה לי יותר נחמד לראות את הפרק

למעלה