והם חיו באושר ועושר עד היום הזה

s h i r k u s h

New member
והם חיו באושר ועושר עד היום הזה../images/Emo9.gif

איזה כיף היה לו כמו באגדות כולנו הבחורות היו נסיכות והבחורים היו נסיכים ובסוף היה סוף מאושר
אז בואו נדמיין לרגע שאנחנו נמצאים באיזו אגדה קסומה
, מה הייתם רוצים שיקרה לנסיכ/ה שלכם
פרטו והסבירו

Shimiz

New member
את הורגת אותי, מאיפה את מביאה

את השאלות האלו?!
ולעניין, אם הייתה לי נסיכה (אני לא יודע מה יותר הזוי השאלה שלך או העובדה שאני עונה עליה
), אז הייתי רוצה שיקרו לה רק דברים טובים, שתהיה בריאה תמיד כי אחרי הכל בריאות זה מעל הכל ושהאהבה שלנו רק תשתבח עם השנים כמו יין טוב. שירקוש אני שמח שהסמיילי הזה
כבר לא מופיע בהודעות שלך! טוב לשמוע ממך.

s h i r k u s h

New member
חח שאלה טובה ../images/Emo13.gif

עודף שהייה במחצית ספרי הפסיכומטרי, ככל הנראה...
תודה על השורה האחרונה בהודעה שלך

שיי21

New member
היי:))

צהריים טבים מה המצב? איך עובר עליך היום? מקווה שאחלה:)) תראי חמודה לדעתי לא חושב שזה כל כך טוב אם הכל היה ורוד בקשר כך לא הינו באמת מעריכים את זה באמת תראי זה כמו מוזנים אין טוב בלי רע ואין רע בלי טוב,אין מה לעשות הרבה אבל זה המציאות. אבל אם ניכנס לרעיון שלך היתי מאחל לה את הבית של הממתקים מעמי ותמי:))) זה הכי מגניב,או את הנעלים של דורותי שלוקחות אותה ממקום למקום:))) טוב המשך אחלה יום חמודה תשמרי על עצמך והכי חשוב אל תפסיקי לחייך:))

שיי21

New member
היי:))

צהריים טבים מה המצב? איך עובר עליך היום? מקווה שאחלה:)) תראי חמודה לדעתי לא חושב שזה כל כך טוב אם הכל היה ורוד בקשר כך לא הינו באמת מעריכים את זה באמת תראי זה כמו מוזנים אין טוב בלי רע ואין רע בלי טוב,אין מה לעשות הרבה אבל זה המציאות. אבל אם ניכנס לרעיון שלך היתי מאחל לה את הבית של הממתקים מעמי ותמי:))) זה הכי מגניב,או את הנעלים של דורותי שלוקחות אותה ממקום למקום:))) טוב המשך אחלה יום חמודה תשמרי על עצמך והכי חשוב אל תפסיקי לחייך:))

linu2

New member
כל הטוב שבעולם

ולא פחות מזה! זה מה שהייתי רוצה שיקרה לו וזה יכול להיות נחמד אם אני בסביבה.

למעלה