והיום, למי נאחל יומולדת שמח????

angel Mom

New member
והיום, למי נאחל יומולדת שמח????

למי אם לא ------- למירבי שלנו!!! הגדולה מכולן -
תמשיכי להיות מדהימה , תהני לך ביום המיוחד שלך WISH U BEST

../images/Emo65.gifראשונה להצטרף לאיחולים../images/Emo65.gif

למירב שלנו היקרה , העסוקה כל הימים בעזרה, סיוע, עצה, ומילה טובה, מתוך דבקות אמיתית במטרה האחת והיחידה: להביא את כולנו להגשמה של החלום הנכסף והציפייה, להיות הורים, לחבוק באהבה את ילדינו שלנו, שדרכם לעולם- עוברת דרכה. ברכות חמות מכל הלב- שתזכי לעוד שנים רבות של אושר, שמחה, בריאות והמון אהבה בראש ובראשונה - עם בני משפחתך, וכן עם הזוגות והפונדקאיות - שמגישימים חלומות בעזרתך. אוהבת ומעריכה.

mai7

New member
יום הולדת שמח יקירתי...../images/Emo140.gif../images/Emo99.gif

מלי במחרוזת שירי יום הולדת:
היום יום הולדת X3 למירב חג לה שמח וזר לה פורח היום יום הולדת למירב.....
אין אין אין חגיגה בלי בלי בלי בלי עוגה אזזזזזזזזזזז איפה איפה איפה איפה איפה העוגה???X3
הופ הופ טרללה גדלת בשנהההההX3
יום הולדת חגיגה נחמדת מה נעים ומה נחמד שכל בן (במקרה הזה גבר מניפ טק) וכל בת לא נולדו ביום אחד
רק ביום הולדת רק ביום הולדת... נשיקות וחיבוקים ומלאןתלפים איחולים ואת כל השאר כבר בטלפון זימרתי מליXXX

יום הולדת הכי שמח- למירבי שלי../images/Emo23.gif|פ

לך מירבי אני מאחל שיהיה לך יום הולדת שמח הרבה הרבה הרבה שנים של עשיה "פוריה " תרתי משמע עשרות ומאות בשורות טובות למטופלייך שבכל שעה , בכל יום , בכל שבוע , תהיה לך לפחות בשורה טובה אחת לבשר לכל אחת/אחד הרגישות ,הטיפול הנכון, ההבנה של הדברים הפכו אותך מי שאת עלי והצליחי בהרבה אהבה מאחלים צוות הבית ח חיים שילי וליבי

שמחה שבחרתי להציץ היום בפורום

הזדמנות לברך אוך ולאחל לך שפיית המזל תמיד תאיר את דרכייך ודרכי סובבייך מזל טוב!

עָנת

New member
למירב היקרה../images/Emo23.gif

שפע ברכות ואיחולים לכבוד יום הולדתך.
מאחלת לך בריאות טובה,המון אהבה,ו.....
המון המון המון הצלחה בעבודת הקודש שלך
כל שתבקשי לו יהי

רוית ב

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

מירב באמת מה היינו עושים אם לא היית נולדת???? אז מזל שנולדת ומזל שיש תאריך (יש אישור ועדה לתאריך?. או שסתם ככה יש תאריך?)
אצלינו מי שיש לו יום הולדת זה כאילו שהוא מתחיל הכלל מחדש דף נקי שנה חדשה שמחה חדשה שאורך יאיר לנו ולך ולבני ביתך כמו שתמיד ואף יותר שתמשכי להביא אושר לכל כך הרבה נשים ואנשים ומשפחות - ולעצמך שתמשיכי לעזור לנו ליצור חיים לעשות כל מה שאהבת ואוהבת ברגישות מדהימה כל כך בדבקות והכי חשוב - בריאות תמיד תמיד תמיד!!!!!!!!!!! יום הולדת שמח
מכולנו.

waizman1

New member
יום הולדת שמייח לגדולה מכולם../images/Emo24.gif

מירבי שלנו יקרה מה נאחל למלאכית
כמוך? רק טוב
והרבה
תמיד שמחה
צחוק
ואהבה
בריאות לך ולמשפחה
מזל טוב עד 120
אוהבת אותך

anat301

New member
../images/Emo49.gifגם מאיתנו

ברכות ואיחולים ליום הולדתך, שתהיה לך שנה מלאה בהתרגשויות וחוויות חיוביות ומי יתן ובננו הבכור יחלוק עימך את המזל......(ויבחר לצאת במהרה...) ענת ורן

סול 25

New member
../images/Emo24.gifמירב יקרה!

אני מאחלת לך שפע של מזל,בריאות,הצלחה ורק טוב בחיים!! המון מזל טוב ליום הולדתך

מיקי1212

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif

קולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולו שיהיה לך המון המון מזל טוב מאחלת לך מכל הלב המון אורש ושמחה והמשך הגשמה עצמית ומשך עבודה כל כך פוריה ומבורכת ו... המון תודה אישית על כל העזרה

מירבי*

New member
תודה ענקית לכולכם../images/Emo23.gif

ריגשתם אותי עד דמעות. תודה ענקית לכל המברכים בפורום, בטלפון, ב-sms. תודה על הפרחים היפים.
אוהבת את כולכם מאוד

הדר421

New member
../images/Emo6.gifמזל שעוד לא 24:00 ...

ושיש לנו עדיין הזדמנות לאחל לך מירב המון מזלטובים, בריאות, אושר וכל שתבקשי - לו יהי! מאחלים, הבר-זיוים

../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo68.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

מירב אהובתי, מה אאחל ליום הולדתך אמא אדמה?
המשך נתינה, אושר, אופטימיות, ותמשיכי לעשות נחת לעוד הרבה זוגות.
התכוונתי למה שכתבתי- תודה שנולדת!!
אוהבת אותך מאוד משנה מזל

מזלללללללללללללללללללל טובבבבבבבבבב

מזל טוב אוהבת אותך אוחחח איך את סובלת אותי כבר 3 שנים המון בריאות אוהבת טליה

למעלה